Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

Uživatelský avatar
Ceda1980
Příspěvky: 19
Registrován: 20 úno 2012, 21:16
Bydliště: Kolín

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Ceda1980 » 11 čer 2012, 20:43

Minulý týden jsem přivezl auto ze servisu Opel Autotrend Kolín Majitel servisu si všiml že tam mám něco zajímavého viz MKJ :) no můžu říct že byl nadšenej co to vše dokkáže a ještě když si všiml Počeštění Zafiry byl s toho hotovej :D doufám že se na mě mistr PEPAS nebude zlobit ale dal jsem mu odkaz na jeho webové stránky takže by s toho mohla být do budocna i nějaký solidní spolupráce No uvidí sám zda se ozve jinak mě vše funguje super touto cestou můžu jenom poděkovat a chystám se že přivezu jednotku k aktualizaci akorát nevím jestli ji mám už dovézt nyní či čekat zda se nechystá upgrade ještě s nějakými vychytávky Já mám ještě modul který zobrazuje teplotu ve vozidle asi bych spíš ocenil množství paliva A moc se těším na Video modul Takže a´t se daří :lol: :lol: :lol:
OPEL Zafira ( 2007 ) COSMO 1,9 CDTi 88 kw automat Pannacotta

Reklama
 

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 12 čer 2012, 09:01

kocour_easy píše:...ze by bylo dobre jeste kdyby MKJ umnelo vypsat pro kazdou ridici jednotku cisla chybovych kodu a pripadne z teto jednotky vymazat tyto kody.
o tomto námětu jsem již před časem psal; z paměťových důvodů by MKJ mohlo zobrazovat pouze čísla chyb bez textových popisků. Mým záměrem s MKJ nebylo dělat on-line diagnostiku vozu - sice by to šlo, ale praktické použití byt bylo velmi malé. MKJ je cíleno na běžné uživatele, kterým má poskytnout vybrané důležité parametry a má jim zvýšit komfort provozu vozu. Samozřejmě nezastírám, že se mi to do této extra funkce také moc nechce. Jde o to, že rozmanitost jednotek je značná a objem práce spojený s kompletním skenem vozu by byl také značný.

2 Ceda1980: na upgrade MKJ klidně přijeď (případně pošli) a nečekej 8-). Pro A-H a Z-B není zatím nic v plánu, krom funkcí spojených s ovládáním video konvertoru. Nedávno jsem do FW (verze MFD-CAN_1.4, 26.05.2012) doplnil funkci aktivace menu MKJ delším stiskem tlačítka na volantu s ikonou zavěšeného sluchátka.

Kdo se učí italsky, může si už přečíst uživatelskou příručku v italštině, případně se může mrknout na vlákno italského Astra fóra věnovaného MKJ, viz. TADY. Je celkem zajímavé porovnat rozdíly v projevu (stačí pouze vizuálně, viz. jejich podpisy) … asi to bude mít nějakou souvislost s povahou :).
Přílohy
MKJ_CID_IT_13.jpg
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Midzi » 12 čer 2012, 15:37

trocha som prekvapeny ako sa boja resp sa im vidi vela dat 120€ za nieco take. Ale dobre je ze rasties a uz si prekrocil hranice. Len tak re info kolki si to objedali? Pripadne aj DE kolko objednali. Staci +- na 10 000ks :mrgreen: Teda ak to nie je obchodne tajomstvo, co asi je :| .
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od power2 » 12 čer 2012, 19:34

Jen tak pro zajímavost, to umíš tolik jazyků?

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 13 čer 2012, 00:35

2 Midzi: v Německu zatím jezdí MKJ o poznání míň než u nás a v Itálii je to zatím kusová záležitost (zítra zrovna jedno MKJ poputuje na Sicílii pod Etnu :)); všichni čekají na reference svých lidí a jsou opatrní.

2 power2: bohužel ne :(, ale ono to jde samo. Dáš video na YouTube a začnou se ti hlásit zájemci (většinou aktivní členové OPEL fór) že by měli zájem a že by pomohli s překladem. Takhle vznikla němčina, italština a pracuje se na holandštině a turečtině. Jako odměnu dostane překladatel první lokalizované MKJ; vyjde to o poznání levněji, než platit překladatele zde v CZ a hlavně ty překlady mají hlavu a patu a jsou srozumitelné 8-).
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 13 čer 2012, 07:12

Internet je mocny 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Midzi » 13 čer 2012, 08:47

Tak mozno si v DE tiez potrebuju urobit referencie. Predsa oni ta nepoznaju tak ako my.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od nedy666 » 13 čer 2012, 11:00

milosh píše:Internet je mocny 8-)
to nepochybně a ještě se budeme jednou divit:)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

kocour_easy
Příspěvky: 5
Registrován: 10 úno 2010, 22:43

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od kocour_easy » 15 čer 2012, 21:37

PepaS píše: o tomto námětu jsem již před časem psal; z paměťových důvodů by MKJ mohlo zobrazovat pouze čísla chyb bez textových popisků.
Ono by prave stacili jenom ty cisla chyby a pripadny vymaz.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 15 čer 2012, 21:49

Dnes me prekvapilo kdyz jsem jel natankovat ze mi to ukazalo pocet litru, cca 8,5l a dojezd kolik km jeste ujedu, to je super 8-) Ale musel jsem vlezt do menu samo se to neukaze :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět