Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 16 čer 2012, 22:45

No myslel jsem si to... dělám to taky tak... Pokud to tedy dělám.. Ostřikovač používám zřídka kdy, nápň mi vydrží klidně celý rok..
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 17 čer 2012, 18:25

http://2i.cz/f5afc1eb38 sme dneska byli na poli zablbnout si :D sranda.. jen sem zkoušel rozjezdy do kopce přes spojku atd.. abych si to trošku vylepšil přecejenom sem to dělal dycky moc zbrkle :D

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Jocker » 17 čer 2012, 20:34

OT .....na OII stříkají na světla každé šesté poiužití páčky ostřiků....to člověk vypozoruje když se nudí na dlouhých cestách

Uživatelský avatar
Pepajz
Příspěvky: 116
Registrován: 13 čer 2012, 08:47
Bydliště: Studénka

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepajz » 17 čer 2012, 21:02

Dneska jsem se byl na krátkou projížďku. Teď jsem auto kompletně umyl. Každý den umývám cca 5 ptačích lejn. Na dnešek jsem zkusil zaparkovat jinam. Snad si najdou lepší cíl.
1,7 CDTI, 74kw, rok výroby 2009

Uživatelský avatar
Pepajz
Příspěvky: 116
Registrován: 13 čer 2012, 08:47
Bydliště: Studénka

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepajz » 20 čer 2012, 16:50

Přijdu dneska z práce, vyběhnu schody, hodím batoh do kouta, vezmu ručník, plavky a klíč od auta. Přijdu k autu, celé zaliskané od posečené trávy. Tak si v duchu říkám: to posekli hodně blízko. Zadní spojler odřený a promáčknutý. Auto mám všeho všudy 9 dní. Mám nervy, jak prase. Místo přehrady jsem oblítal Policii, městský úřad, technické služby, zpět městský úřad a vyřešil jsem celkem ho...(hnědé smradlavé). Jdu na dvě pětipiva a zítra tam na ně vletím.
1,7 CDTI, 74kw, rok výroby 2009

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od sladas opc » 20 čer 2012, 17:02

tak to ti nezavidim to bych se taky zblaznil
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 20 čer 2012, 21:29

Musíš sehnat toho borce co to tam sekal. Jsou pojištění, takže v tomhle problém nevidím. spíš bude problém, když řekne, že to určitě nebyl on a ty nemáš svědka. Slovo proti slovu a si v prd.... :?:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Westler » 20 čer 2012, 21:36

Ad. udrzba zelene apod: Vsichni jsou to banda tupcu, u nas porazeli velky strom a cistili keriky (velke mnozstvi) - no a kam je napadlo umistit stepkovac? cca 2m za moje auto zaparkovane v rade ostatnich aut. Zadna cedule, zadne upozorneni ze se bude neco dit. Kdyz jsem prisel k autu tak jsem se zhrozil - na zadni casti cca 2cm pokryv namletymi drevenymi kousky. Hned jsem to zacal fotit a odchytl jsem tam borce co stal pobliz. Dalsi jsme se do reci, ale po jeho reakci: mam tu trochu vody, tak vam to oplachnu jsem se dal na utek. Predtim jsem si teda napsal firmu co za to byla zodpovedna. Po cca 2h opatrnyho cisteni a navsteve WAPky se mi to podarilo bezpecne sundat dolu bez dalsich skod, nicmene nas_anej jsem jeste ted kdyz si na to vzpomenu...
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 20 čer 2012, 21:40

Mi jednou s tou strunovou sekačkou rozbili na náklaďáku čelní okno... asi odletěl šutr.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od sladas opc » 20 čer 2012, 21:43

u nas asi taky nejakej chytrolin sekal blizko auta a mam taky dupku od kamene ale na bocnim skle..jeste ze neprasklo
Opel Astra OPC

Odpovědět