Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 02 úno 2012, 15:16

Musím se zastat Nereza. Sice mě už fízlové okradli ale to byla moje blbost protože sem v nasrání nezkontroloval jestli mi dali zpátky i lístek za pokutu a 500 kč šlo jim do kapsy inu dobrá! Ale stavěli mě asi 5x z toho 2 pokuty ! Proč?? Protože prostě vím že když poruším nějaké nařízení tak nemá smysl se hádat. Prostě pokud je 50 ve městě maximalní rychlost tak tam je a není důvod to porušovat .. stejně se na dalším semaforu všichni setkají! A vůbec mi nevadí že Nerez je četník! Ba naopak aspon vím, že pokud bych potřeboval něco vysvětlit co se týká zákonů tak se mužu zeptat tady! Nerez dělá svojí praci jako každej jinej a děla to co má dělat a nevím proč mu hned říkaš že by ho ostatní neměli mít rádi.. A nahodou s policajtama se dá krásně domluvit a kolikrát i dobře zasmát:)) Ja proti nim nic nemam :)

Zatím sem vždy dostal tu nejmenší možnou pokutu co šla ..

Reklama
 

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 02 úno 2012, 15:19

Jo tak to je dorbý,člověk jede na 50tce 80, dostane pokutu a hned je strašný zle, policajti hned šikanujou, měří co nemají, kde nemají... :twisted:

Uživatelský avatar
Apikkk
Příspěvky: 374
Registrován: 16 srp 2009, 11:17
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Apikkk » 02 úno 2012, 15:19

NEREZ,
kde vůbec sloužíš? Útvar, město, oeč?
Astra H Caravan, 1,9 CDTi 110KW, r.v. 2006

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 02 úno 2012, 15:20

martini - nebude to baterie v klíčku?

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 02 úno 2012, 15:24

zralok píše:Musím se zastat Nereza. Sice mě už fízlové okradli ale to byla moje blbost protože sem v nasrání nezkontroloval jestli mi dali zpátky i lístek za pokutu a 500 kč šlo jim do kapsy inu dobrá! Ale stavěli mě asi 5x z toho 2 pokuty ! Proč?? Protože prostě vím že když poruším nějaké nařízení tak nemá smysl se hádat. Prostě pokud je 50 ve městě maximalní rychlost tak tam je a není důvod to porušovat .. stejně se na dalším semaforu všichni setkají! A vůbec mi nevadí že Nerez je četník! Ba naopak aspon vím, že pokud bych potřeboval něco vysvětlit co se týká zákonů tak se mužu zeptat tady! Nerez dělá svojí praci jako každej jinej a děla to co má dělat a nevím proč mu hned říkaš že by ho ostatní neměli mít rádi.. A nahodou s policajtama se dá krásně domluvit a kolikrát i dobře zasmát:)) Ja proti nim nic nemam :)

Zatím sem vždy dostal tu nejmenší možnou pokutu co šla ..
To pozor me zase kdyz staveli potreti jeden den kvuli kontrole :D tak sem jednou vysumnel, ale je pravda ze kazdej se nejako musime zivit a jeste sem se nesetkal s neprijemnym policajtem. Vzdycky byli i vstricny a musim zaklepat (tuk, tuk) zatim zadna pokuta :D
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Mikal
Příspěvky: 18
Registrován: 21 zář 2011, 08:52

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Mikal » 02 úno 2012, 15:27

On je taky rozdíl státní policie a městská, ta městská nemá takové pravomoce, ale kolikrát se chovají úplně obráceně.

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od martini » 02 úno 2012, 15:31

Juray píše:martini - nebude to baterie v klíčku?
no nevim prave no ......ale baterka mi funguje na dost velkou dalku.......... :|
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 02 úno 2012, 15:53

Ahá, tak to potom nevím :( podle control baterry bych to viděl právě na klíček

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 02 úno 2012, 15:58

No hoši todle mě vysvětlete ted sem jel potkal policii ti nachvilku zapli majaky a potom hned vypli a potom celou cestu jeli bez duvodnou pomalou jízdou a brzdili mě ale nechtěl jsem je předjíždět protože se mi zdálo že jen provokují.. Měská policie ach jo :D

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 02 úno 2012, 16:16

Pokud jednou pomaleji než je povoleno a není tam nikde zákaz předjíždění tak je normalně předjeď, no stress. A pokud takhle čekají na tvuj přestupek, to je pak prasarna :roll:
Mně je jasný, že Policie nikdy nebude v žádném státě populární. Sem si zvykl :mrgreen:

Odpovědět