Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

slkmer
Příspěvky: 6
Registrován: 27 říj 2014, 10:00

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od slkmer » 27 říj 2014, 10:04

PEPAS vďaka za update :-) Super všetko ide. :idea: :idea: :idea:
opc show nemá chybu
Opel ZAFIRA cosmo, panorama DVD90 NAVI, CID
1,9 TDCI a raketa je tlačidko SPORT
MKJ, MVK + DVB-T a cuvacia kamera
*********************************
op com Bratislava
OLD: Opel Kadett 1,3 1985
Opel Astra G 2000 Edition
**********************************

Reklama
 

Uživatelský avatar
lkralicek
Příspěvky: 325
Registrován: 06 úno 2011, 13:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od lkralicek » 27 říj 2014, 11:02

slkmer píše:PEPAS vďaka za update :-) Super všetko ide. :idea: :idea: :idea:
opc show nemá chybu
můžeš nahrát videjko s tím opc show? Ať vím zda za Romanem zajet či ne. Přehrával jsem firmware před pár měsíci.
Opel Astra H Caravan 2007 1,6 77 kW (105 k) a 150 Nm modrošedá metalíza
http://lukinb6.rajce.idnes.cz/Opel_Astra_H/

Prodej motopříslušenství - http://www.motoprislusenstvi.com

Uživatelský avatar
hAstroš
Příspěvky: 61
Registrován: 13 lis 2013, 21:05
Bydliště: HMP

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od hAstroš » 27 říj 2014, 11:34

Nějaké video z opc scanu je tady http://www.youtube.com/watch?v=AWrTzy6hCHk ale jestli to vypadá naprosto stejně, jako je to udělaný v MKJ, to nevím. Co sem pepas postoval, tak u toho se rozsvítily na chvíli všechny kontrolky.Mimochodem, dá se menu MKJ tahle opc show případně vypnout/zapnout? Sám MKJ nemám, ale snad kvůli téhle blbince bych o MKJ uvažoval :-)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 27 říj 2014, 11:39

JJ sviti uplne vse, rozhodne do toho bez, kdyz pak pojede v aute treba nekdo v servisu, to bude cucet :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od sauce » 27 říj 2014, 13:14

Já jako asi největší lobbista za OPC scan na tomto fóru jenom doplním, že se to samozřejmě dá zapnout/vypnout dle potřeby - jako ostatně všechny funkce MKJ ;)

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 27 říj 2014, 16:34

o pár stran zpět jsem dával videa demonstrující funkci OPC Tacho pro A-H a V-C budíky, viz. TADY. Jinak všechny moje videa jsou k nalezení na YouTube.

Snad zde zbytečná poznámka, ale přeci jen – pokud se při umístění kurzoru na obrázek či link objeví ručička (nebo něco takového), tak to je klikatelný objekt (hypertextový odkaz) – buď se obrázek zvětší nebo se spustí přehrávání videa nebo se otevře jiná stránka. Obecně se snažím využívat možnosti formátování textu, která nám tady předseda nabízí – dají se tím příspěvky pěkně zpřehledňovat, ale vyžaduje to, aby se uživatel nebál občas kliknout. Budete se divit, ale např. na obřím fóru AON (Astra Owners Network) toto nepobrali...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od sauce » 29 říj 2014, 10:22

A jak se Pepo díváš na tu případnou možnost automatického deaktivování zobrazení teploty a rychlosti v případě, že je otevřené nějaké menu, např. menu palubního počítače nebo stopky? Jde mi o to, aby to nerušilo zobrazení ostatních údajů v těch menu, pokud by to tedy šlo udělat.

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 30 říj 2014, 17:15

vojta píše:ono žádný (určitě ty mladší 15ti let) auto s origo centrálem na DO nekváká, jelikož to zakazují normy EU (snižování hluku) a myslím že to je dobře ;)
to si nemyslím - v rodině je O-II < 10 let a kváká. Ale každopádně tvůj komentář je k zamyšlení - představa, že mi před barákem v noci na parkovišti pořád něco kváká, je nemilá... takže kvákadlo asi nebude, ať OPELu neděláme ostudu :shock:.
sauce píše:A jak se Pepo díváš na tu případnou možnost automatického deaktivování zobrazení teploty a rychlosti v případě, že je otevřené nějaké menu, např. menu palubního počítače nebo stopky? Jde mi o to, aby to nerušilo zobrazení ostatních údajů v těch menu, pokud by to tedy šlo udělat.
MKJ ví, jaké okno je na displeji otevřené (při otevření menu MKJ se deaktivuje zobrazení teploty), ale o dalším blokování zobrazení teploty a rychlosti neuvažuji; vyjma obrazu parkovací kamery. Už by v tom byl děsný guláš; co je ale ke zvážení, zda-li zobrazení rychlosti nevypínat vždy, pokud by rychlost byla menší než 10 km/hod (např.); původně jsem toto chtěl udělat, ale zase mám obavu, aby to mizení/zjevování se rychlosti nerušilo řidiče. Obecně je snaha na palubní desce moc „neblikat“ - dokonce na to vydalo GM normu.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Midzi » 30 říj 2014, 20:36

Pepo vdaka ze nebude kvakanie
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 30 říj 2014, 20:46

no, je to přesně tak, jak tady napsal vojtavojta – všechny funkce MKJ jsou konfigurovatelný, takže si každý vybere, co se mu líbí a co ne. A díky tomu mám stále otevřená zadní vrátka pro případ, že by nějaká funkce zlobila – stačí v menu nastavení vypnout a problém by byl odstraněn; zatím to naštěstí nebylo třeba ;)
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Odpovědět