Polepy sloupků

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od Tereza » 07 říj 2009, 22:05

Corsaczek
Hm, tak za 2800 je to trochu moc no...ale myslela sem přesně to, na co si dal ten odkaz, v různejch šířkách, asi sem se špatně vyžvejkla, přece jen je už pozdě a já dneska vstávala v 5:30 :D
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od Pepino_GH » 08 říj 2009, 08:28

Tak já jsem pro polepy sloupků, to jak to opticky spojí boční okna v celek se mi líbí. Jen se mi do toho nechce pouštět samotnému... :oops: Kdyby jste věděli o někom šikovném... ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od x-father » 08 říj 2009, 09:17

Tereza píše:Tak sem se na to auto musela jít podívat a musim teda říct, že sem s tou střírnou tam naprosto spokojená, černou bych tam v žádnym případě nechtěla. Už naprosto nemůžu vystát ty černý kliky a zrcátka, protože mi to ruší tu barevnou celistvost, takže fakt nehrozí, že bych někam tu černou přidělávala. Aspoň mám klid ;)
:)

No jo, jenze zatimco cerne kliky a zrcatka jsou znakem nizke vybavy auta (lakovane kliky a zrcatka jsou obvykle az ve vyssich vybavach), tak naopak cerne sloupky jsou znakem vyssi vybavy.

Nicmene ja sem polepil sloupky az po zatmaveni skel. Mam stribrnou barvu a dokud jsem mel obycejne skla, tak me stribrne sloupky vubec nevadili. Jakmile skla ztmavnou, tak ten svetlej sloupek mezi tim je osklivej.

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od Pepino_GH » 08 říj 2009, 10:14

"No jo, jenze zatimco cerne kliky a zrcatka jsou znakem nizke vybavy auta"

Také jsem pátral po stupni výbavy mého Caravanu, ale bylo mi řečeno, že se nedopátrám, že každý trh je jiný... Mám černé zrcátka,kliky a lišty na dveřích.. Ale už z výroby tempomat, klimu, ESP, el. přední okna, aktivní hlavové opěrky vpředu a boční a hlavové bagy.. Auto bylo vyrobeno pro německého zákazníka...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od milosh » 08 říj 2009, 10:45

Pepino projed si svoji motorizaci na mobile.de ja tak nasel presny typ meho auta, vse sedlo vcetne potahu sedacek a vybavy 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od Tereza » 08 říj 2009, 11:33

x-father píše:
No jo, jenze zatimco cerne kliky a zrcatka jsou znakem nizke vybavy auta (lakovane kliky a zrcatka jsou obvykle az ve vyssich vybavach), tak naopak cerne sloupky jsou znakem vyssi vybavy.
To já vim, že mám nízkou výbavu...Nicméně pořád sem proti polepům a taky proti tmavejm oknům, prostě se mi to nelíbí. Ale jak řikám, je to věc vkusu a pokud se vám to líbí, můžete si polepit co chcete :).
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od x-father » 08 říj 2009, 12:18

Tereza píše:taky proti tmavejm oknům
No to je individuelni zalezitost. My muzi jsme obvykle nevyrovnane osobnosti a anonimita, ktery plyne z vedeni, ze nas za cernym okenkem neni videt, nam dodava chybejici sebevedomi. Vedle nakupu sportaku bez strechy, nebo luxusnich limuzin a kupe je toto podstatne levnejsi varianta jak si zvednout sebevedomi.

Z vyse popsaneho mam pochopeni pro to, ze na tebe nemaji tmava okna pozitivni vliv. ;)

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od x-father » 08 říj 2009, 12:25

Pepino_GH píše:"No jo, jenze zatimco cerne kliky a zrcatka jsou znakem nizke vybavy auta"

Také jsem pátral po stupni výbavy mého Caravanu, ale bylo mi řečeno, že se nedopátrám, že každý trh je jiný... Mám černé zrcátka,kliky a lišty na dveřích.. Ale už z výroby tempomat, klimu, ESP, el. přední okna, aktivní hlavové opěrky vpředu a boční a hlavové bagy.. Auto bylo vyrobeno pro německého zákazníka...
No vetsina automobilek a Opel to tak ma taky tyhle prvky do barvy vozu nelakuje u nejnizsiho stupne vybavy.

K tve vybave. ESP se obvykle odviji od motorizace. U silnejsich motoru je v zakladu. Toto nesouvisi s vybavou jako takovou. El. zrcatka ma Astra h v zakladu i u nejnizsi vybavy, stejne tak el. predni okna.

Tempomat je jen otazka packy a naprogramovani a v ceniku oplu je to myslim okolo 2500,-

Z tvoji vybavy tedy vybocuji jen ty prvky vybavy a to aktivni operky a hlavove bagy. Bocni jsou opet v zakladu i u nejnizsi vybavy.

Ten clovek po kom si to mel tedy nechaval navic dodelat jen klimu, operky, hlavove bagy a tempomat.

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od emvee » 08 říj 2009, 12:30

Tereza píše: Nicméně pořád sem proti polepům a taky proti tmavejm oknům, prostě se mi to nelíbí. Ale jak řikám, je to věc vkusu a pokud se vám to líbí, můžete si polepit co chcete :).
Mně se tmavý okna taky moc nelíbí a přesto do toho na jaře půjdu. Důvod? Děti, na který smaží v létě slunce a klíma, která ten zadek prostě neuchladí (aniž bych vepředu mrznul)...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Polepy sloupků

Příspěvek od milosh » 08 říj 2009, 12:52

No myslim ze kvuli snizeni teploty si nikdo folie nedava, mel jsem je uz na 2 autech, na hacko je taky zitra budu davat ale hlavne kvuli bezpecnosti (aby tam nebylo videt) a kvuli detem aby jim nesvitilo do obliceje a nemusel jsem davat na okna ty siditka pricucavaci ktery pri kazdem zavreni dveri spadnou :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět