Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 15 bře 2013, 22:39

Myslím to jenom dobře,plodný jinochu :D ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Reklama
 

Uživatelský avatar
iling
Příspěvky: 199
Registrován: 25 dub 2011, 20:58
Bydliště: okres Nové Zámky

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od iling » 16 bře 2013, 10:10

dnes čistenie EGR - do témy EGR som prihodil vcerajsie fotky po vybratí a rozobraní ventilu

klm121
Příspěvky: 87
Registrován: 30 kvě 2009, 20:54
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od klm121 » 16 bře 2013, 12:08

sss5xxx píše:...Len zo srandy či niekto uhádne čo za auto stojí pred mojou astrickou...
Mne to pripomína Mitsubishi Space Star :)
Opel Zafira Tourer Cosmo 2.0 CDTi (125 kW) Automat
Opel Astra K Innovation 1.4 Turbo (92 kW)

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 18 bře 2013, 19:41

Tak se mi zřejmě vyskytla první závada. Naštěstí nic fatálního, ale jsem naštvanej hlavně sám na sebe. Proč? Pravděpodobně se mi odporoučel druhý snímač zprava u zadního PAS :( . Když jsem byl u Romana varoval mě, že je to tam špatně řešený, že se tam drží bordel a v zimě led, prostě to chce občas rozebrat a vyčistit. Říkal jsem si, že to udělám a nakonec jsem si nenašel čas :cry:
Teď mi trvale ukazuje vzdálenost 20cm. Na CIDu, resp. na obrazovce MKJ mi to neukazuje trojúhelníček s vykřičníkem, takže nejde o úplné selhání, snímač evidentně komunikuje, ale kecá ;)
Jak se oteplí, jdu na to, zatím poslouchám píííííííííííííííííííííííííííp a koukám na ostatní vzdálenosti.

Uživatelský avatar
sss5xxx
Příspěvky: 107
Registrován: 11 pro 2012, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od sss5xxx » 18 bře 2013, 20:29

klm121 píše:
sss5xxx píše:...Len zo srandy či niekto uhádne čo za auto stojí pred mojou astrickou...
Mne to pripomína Mitsubishi Space Star :)
Klobuk dole 8-)
Trafil si uplne presne :o

Inak dnes som menil rozvody.
Rozvody som mal asi totalne KO, je to citit hned.
Co je zaujimave ze od kupy som citil ze posilovac riadenia je cudny, velmi lahky chod a trhalo s nim
po vymene rozvodov je to vsetko OK. Bola odpojena baterka tak neviem ci este netreba dajak nastavit ESP ci to nema suvis. Ale tak este sa to moze zmenit, ved som najazdil 20km.
Opel Astra H
1,8l 92kw, COsMO
Mitsubishi Space Star
1,3l 63kw

http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=39&t=5455

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 18 bře 2013, 21:34

Pavle pred mesicem mi to delalo to samy, ale stacilo nechat auto v podzemich garazich v teple par hodin a bylo vyreseno.
Jinak behem roku s tim problem neni.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 18 bře 2013, 21:34

pueblo píše:Tak jsem doteď ládoval Zafču, ráno ve 3 vyrážíme do IT. Je narvaná po střechu, i na střeše :D
Taky jsem si poprvé zkusil vyndat rezervu, abych ji nafouknul a taky, abych si to vyzkoušel. A jsem mile překvapenej, není to žádná věda, jde to snadno 8-)
Pavle tak jak hodnotíš Zafiru po první dlouhé cestě?Rozdíly mezi H?
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 18 bře 2013, 21:47

No ja sem to dneska měl hezky perný. z práce jsem vyšel bylo 16:00. pět minut jsem ometal auto, sníh byl mokrej a těžkej ale šel lehce dolů. Vyjel jsem, hned na první silnici pro motorový bylo jasně vidět, že ta cesta domů nebude vůbec jednoduchá. Všichni v pravým, kolem 30 km/h rozestupy veliký... silnice totální katastrofa... drncalo to, hučelo to (hučí vám to taky když jedete po neupravený silnici pod sněhem??) - silničáři 0 bodů. Nájezd na D1 a jízda po D1 kamiony v levým, všichni jeli krokem v pravým. Silnice v lepším stavu, ale to díky autum co to rozjezdili - silničáři 0. Jízda z kopce kousek ve městě na první křižovatce problém.. ženská se prostě vysrala na ometání, co se nestalo sníh jí napadal na čelní okno... začla brzdit prudce, všichni taky bylo to tak tak že se tam nikdo netuknul... silnice katastrofa - silničáři 0..
v kopci kousek před domovem 2 kamiony uvíznutý.... silnice, katastrofa - silničáři 0. V brně začalo sněžit okolo 10 hodiny takže silničáři měli 6 hodin nato aby ty silnice nějak upravili. Já jsem jel trasu 23 km hodinu, jezdívám jí do půl hodiny. :) ale jak se říká radši pomalu a dojet :)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 18 bře 2013, 22:00

Já sem jel dom přes 3 dědiny, jinak stará na rohlenku ucpaná, dálnice taky... Nikde jinde se to projet nedalo. A hodně aut nevyjelo zdejší kopec. Plyn na podlaze a auto jelo zpátky :) Astra si poradila celkem dobře

Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Thom » 18 bře 2013, 22:08

já dneska surfoval na letních :D

teda takové psycho už nikdy nechci zažít... a ne nejsem úplný sebevrah, jen Italka je samozřejmě na letních a mě vůbec nenapadlo, že zimní budou ještě potřeba :o

nakonec jsem 15min cestu z práce jel 3,5h...nakonec jsem Astřičku musel nechat v jiné části Brna a zbytek jsem se snažil dojet mhd... no katastrofa... uf bylo to fakt šílené... jen trošku vyvýšení a už se to nerozjelo... no není se čemu divit, že... ještě k tomu široké 17ky...

doufám, že se super rychle oteplí.... každopádně dobře, že mám ještě felicii s kterou to dojezdím... teď mám jiné zábavy než kupovat nové disky a pneu...
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

Odpovědět