Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 16 bře 2013, 13:47


Reklama
 

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od oblhut » 16 bře 2013, 19:14

At se snažím sebevíc,nikdy tohle nepochopím a kdybych měl tu moc,nařídil bych proti těmhle dobytkům zakročit tím nejtvrdším možným způsobem :evil:
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 16 bře 2013, 19:41

Fotbal už neni zábava, pobavení pro hráče a fanoušky. Fotbalisti jsou slečínky, co se válí na trávníku při každé příležitosti. Berou za to hrozný prachy, jinak by to ani nehráli. Fanoušci jsou rváči, co chcou jen dělat škody a bít se. Normální člověk už nemůže jít na stadion a podívat se na pěknej fotbal. A to nemluvím o Spartě a Baníku...

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Midzi » 16 bře 2013, 23:23

futbal je jeden z najprecenovanejsich sportov, ktory sluzi ako krasna pracka penazi. Nechcem od teba vypalne, len daj sponzorske.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Radoš92 » 17 bře 2013, 00:24

Dneska pecka v práci :mrgreen: .

Přijedu na zastávku, už bylo trošku šero, ale ne tma a já měl ve voze stále zhasnuto. (kdo to neví, jezdím busem v MHD). Koukám do zrcátka do vozu a vidím, že mi nastoupili dva týpci zadními dveřmi - u nás v Opavě se nastupuje pouze předními. Přijdou dopředu, to už jsem viděl že to jsou policajti, na mně ani slovo, ani dobrá den, nic. Ale na týpka co seděl vepředu na prvním sedadle u dveří prej:
(Dialog)
Cajti: "Vystup si."
On: "Proč? Mám lístek."
Policajti: "Vysupujeme."
Najednou jeden odstoupí, postaví se do předních dveří a do vysílačky říká: "Červená mikina, černá bunda s kapucí, čepice na hlavě..."
Z vysílačky: "A sluneční brýle na hlavě směrem dozadu."
Policajt do vysílačky: "Popis sedí, co máme dělat?"
Z vysílačky: "Vytáhněte ho z toho autobusu".
V tom jsem si všiml, že za busem stojí policajti s autem s majákami.
Policajt znovu dal vysílačku za pásek, nasadil si kožené rukavice - tu jsem viděl, jak se mu trošku třepou ruce - tož jsme lidi, nikdo není terminátor bez strachu a trémy - a říká mu znova: "Vystupujeme." A on že nikam nejde. V tom policajt sahá na pásek, jak má pistoli a mladej "já už jdu, už jdu." Vstal a ruce do kapes a policajt: "Ruce z kapes!" Šáhnul pro klepeta na opasku, šup mu je na ruce a už ho vedli do auta.

No čuměl jsem jak puk, ani nashle neřekli, :mrgreen: asi hledaný recidivista, nebo co. Já si ho všiml jak platil, dával to hotově, kluk, tak 16-18 let. Od pohledu grázlík, tak mi utkvěl v paměti, bo jsem koukal jestli zapaltí. :-) No řeknu vám, jsem měl adrenalin taky zvednutý. :mrgreen: Ještě na další zastávce mi bušilo srdce. A to mi pár zastávek předtím vystoupila revizorka, ještě že zrovna nekontrolovala, kdo ví co by mohl udělat.


A večer, po cestě domů, v práci venku -7°C a dojedu k baráku a pěkně 17.března, za týden podle kalendáře jaro a na teploměru -10°C. Tak jsem si to cvaknul, ale než jsem zaparkoval tak o půl stupně kleslo a než jsem vytáhl z pod bundy mobila, tak zase o půl stupně. Už by mola jít ta zima dopryč.
Přílohy
2013-03-16 23.41.09.jpg
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Oťas » 17 bře 2013, 04:00

Noo, hezký se ti nedivím.
Ze začátku jsem čekal, že nastoupili nepřízpůsobiví a že byl problém.......:-)
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 17 bře 2013, 14:08

Radoš92 píše:Dneska pecka v práci :mrgreen: .

Přijedu na zastávku, už bylo trošku šero, ale ne tma a já měl ve voze stále zhasnuto. (kdo to neví, jezdím busem v MHD). Koukám do zrcátka do vozu a vidím, že mi nastoupili dva týpci zadními dveřmi - u nás v Opavě se nastupuje pouze předními. Přijdou dopředu, to už jsem viděl že to jsou policajti, na mně ani slovo, ani dobrá den, nic. Ale na týpka co seděl vepředu na prvním sedadle u dveří prej:
(Dialog)
Cajti: "Vystup si."
On: "Proč? Mám lístek."
Policajti: "Vysupujeme."
Najednou jeden odstoupí, postaví se do předních dveří a do vysílačky říká: "Červená mikina, černá bunda s kapucí, čepice na hlavě..."
Z vysílačky: "A sluneční brýle na hlavě směrem dozadu."
Policajt do vysílačky: "Popis sedí, co máme dělat?"
Z vysílačky: "Vytáhněte ho z toho autobusu".
V tom jsem si všiml, že za busem stojí policajti s autem s majákami.
Policajt znovu dal vysílačku za pásek, nasadil si kožené rukavice - tu jsem viděl, jak se mu trošku třepou ruce - tož jsme lidi, nikdo není terminátor bez strachu a trémy - a říká mu znova: "Vystupujeme." A on že nikam nejde. V tom policajt sahá na pásek, jak má pistoli a mladej "já už jdu, už jdu." Vstal a ruce do kapes a policajt: "Ruce z kapes!" Šáhnul pro klepeta na opasku, šup mu je na ruce a už ho vedli do auta.

No čuměl jsem jak puk, ani nashle neřekli, :mrgreen: asi hledaný recidivista, nebo co. Já si ho všiml jak platil, dával to hotově, kluk, tak 16-18 let. Od pohledu grázlík, tak mi utkvěl v paměti, bo jsem koukal jestli zapaltí. :-) No řeknu vám, jsem měl adrenalin taky zvednutý. :mrgreen: Ještě na další zastávce mi bušilo srdce. A to mi pár zastávek předtím vystoupila revizorka, ještě že zrovna nekontrolovala, kdo ví co by mohl udělat.
Pro někoho zážitek, pro někoho každodenní realita :mrgreen:

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Radoš92 » 17 bře 2013, 14:39

Ty pracuješ jako ochránce? :mrgreen: To víš, my řidiči máme rádi svůj klid. :-D
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 17 bře 2013, 16:50

ano ano ;)
No, já myslím, že nejhorší práce je práce s lidma, takže kdo to dělá, nemá klid skoro nikdy. Vždycky se najde někdo, kdo člověka nasere :mrgreen:

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Samothe » 17 bře 2013, 18:33

Nerez píše:Doufám klucí z Ostravy, že se nikdo z vás tohohle neúčastnil :mrgreen: :roll:

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region ... 30316.html
http://www.novinky.cz/krimi/296223-pri- ... kovcu.html
sic fandím baníčku, ale tohle s fotbalem nemá nic společného, jako trest bych jim tohle samé udělal u nich doma a myslím, že by si po úklidu a zaplacení zničených věcí ze svého rozmysleli zda tenhle bordel udělají znova ... a samozřejmě doživotní zákaz vstupu na stadión ;)

Odpovědět