Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 07 bře 2013, 20:39

Tohle mi dneska s jedním reklamním mejlem přišlo do pošty...

NOVÁ SMĚRNICE EVROPSKÉ UNIE 661/2009 ES.
Tato směrnice nařizuje výrobcům motorových vozidel vybavovat od 1.11.2012 všechny nové modely osobních automobilů aktivním monitorovacím systémem tlaku v pneumatikách TPMS. Od 1.11.2014 se tato povinnost týká všech vyrobených vozidel prodaných na území EU!


Mi někdo vysvětlete, proč to "musí" být... ikdyž je to hezká funkce, ale důvod zavedení této směrnice nepochopím.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Midzi » 07 bře 2013, 20:45

asi preto, ze cim dalej tym viac ludia vobec nesleduju co sa s autom deje a len jazdia. A tak vidis ako na defekte idu aj niekolko km.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 07 bře 2013, 20:55

Tak to je jejich problém, že jsou dementi... Ale proč bych měl já platit za něco, co nepotřebuju.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od beavis » 07 bře 2013, 21:59

Dneska sem mel moznost se poradne povozit Octavkou scoutem, rok 2007, naftak. Kamos dela obchoda u jedny firmy a ma porouchany koleno, tak sem ho vozil :-) Jako auto dobry, motor je prece jen vic slyset a citit, ma dost razantni nastup vykonu na coz sem si po dni jezdeni nejak nemohl zvyknout. Samozrejme po nejaky dobe bych si zvykl, asi jako by si zvykl kdokoliv jinej. Cestou se mi povedlo lehce zasponzorovat Policii CR. Nejak si to valime, na tachaci pres stovku, predjizdim dva nakladaky, uz ani nevim jestli byla plna cara nebo ne a kamos rika na auto vyjizdejici od pumpy bacha aby to nebyli policajti a ja woe to nejsou ,..... a vono hovno, byli to :-) Jeste ze sem ja vul nepredjel je :mrgreen: A tak nam to pustili vzadu hezky cervene a v Rynolticich u Liberce sme se poznali bliz. Nastesti oba byli normalni, tak to ksoncilo za litranek. Prej sem predjizdel na plne care :roll: Chtel sme to za petikilo, ale nechteli mi to dat bejci. Kamos mi pujcil litr a odfrceli. My sme za nima vyjeli po chvili no a po cca 7 km sme uz zase byli za nima. A hezky predpisovejch 90 kilacku v hodine. Cheche a za Chrastavou si natesti vyhlidli novou obet, chudaka nakyho pickupa, takze silnice byla volnaaaa ;-)
A tak se mi apson povedlo udelat spy foto u Mlady Boleslavi novy Octavky v kombiku 8-)
Přílohy
IMAG1503.jpg
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 07 bře 2013, 23:09

Ty voe, ta nabořená prdel těch nových Škodovek mě fakt fascinuje :twisted: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 07 bře 2013, 23:11

Přesně... vypadá divně... to designér trochu ujel... Obrázek
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 08 bře 2013, 09:52

Mně se nelíbí ani předek OIII, při pohledu vyloženě ze předu je tam moc různě šikmých hran, které k sobě neladí. Něco podobnýho má i poslední Subaru Legacy / Outback. No a ten pohled ze zadu je přímo strašnej. Mně se to auto prostě nelíbí...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Hribek
Příspěvky: 22
Registrován: 23 dub 2012, 20:41

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Hribek » 08 bře 2013, 10:28

a to mě se zase nová octa líbí ku*efsky a CHCI ji.. nezbývá než min 5-6 let počkat až tu mou někdo ojezdí... :D

salám
Příspěvky: 166
Registrován: 14 dub 2012, 20:44

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od salám » 08 bře 2013, 11:14

Já ji už viděl naživo a dal bych si říct, co bych lhal :D

Uživatelský avatar
davea
Příspěvky: 60
Registrován: 04 zář 2012, 15:14
Bydliště: Brno

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od davea » 08 bře 2013, 13:26

Tak to já bych si rozhodně říci nedal. Nejde o to, že by to auto bylo hnusný, bude určitě i kvalitní, bude se v něm dobře jezdit a odvede dobrou práci... Ale vadí mi na tom absence jakýchkoliv emocí, to auto je tak průměrný až to bolí. Za chvíli v něm bude jezdit každej jouda a budeš ho potkávat na každým rohu. Tohle auto si podle mě může koupit jen člověk, který autům nerozumí a rozumět nechce. Čeká od něj jen převoz z místa A do B a jako bonus mu ho nebude nikdo závidět... i když u nás nevím :?
Nedávno jsem četl recenzi na Novou Octavii s 1.2 tsi ve výbavě Elegance a krom obvyklých plků novinářů jsem se dozvěděl cenu, která mě docela pobavila - 540.000. Když to srovnám například s novou Mazdou 6, která je úplně jinde jak designově a velikostně, tak technicky (v základní výbavě všechno co člověk potřebuje, motor 2.0 Sky Active za podobnou cenu jako Octa v eleganci s tím legračním motůrkem, který bude při 100.000 km po smrti) je pro mě volba jasná.

Odpovědět