VTÍPKY ... :)

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od kulisek91 » 11 úno 2013, 16:12

:lol: :lol:
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od Frydex » 11 úno 2013, 19:38

Hudléé.... "R" a plný.... nevadí že jsem na dálnici :mrgreen:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
irmscher
Příspěvky: 1226
Registrován: 15 říj 2010, 17:20
Bydliště: Praha 10, Praha 22
Kontaktovat uživatele:

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od irmscher » 24 úno 2013, 13:18

Přijde žena opilá a vláčná domů a povídá manželovi:
"Teď jsi mě teda pěkně nasral! Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu myješ nádobí..."
http://www.astraopc.estranky.cz/ Astra OPC
na peklo se zvoní tlačítkem SPORT

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od kulisek91 » 24 úno 2013, 18:09

Muž volá společnosti a objedná si jejich hubnoucí program - 5 kilo za 5 dní. Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná, atletická, 19 letá dívka. Představí se jako zástupce společnosti. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty Nike a kolem krku ceduli. Na ceduli má napsáno: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít." Muž se za ní okamžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá. Stejná ...dívka se u něj ukáže i další 4 dny a stejná situace se opakuje. Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl 5 kilo, jak bylo slíbeno. Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program - 10 kilo za 5 dní. Den na to se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty Reebok a kolem krku ceduli "pokud mě chytíš, můžeš mě mít. Muž za ní vystřelí z domu jako střela. Tato dívka je ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje a muž je v lepší a lepší kondici. K jeho potěšení po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10kilo, jak mu bylo slíbeno. Rozhodne se, že zavolá společnosti a objedná si jejich program - 20 kilo za 7 dní. "Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Toto je náš nejtvrdší program." "Absolutně." odpoví "Takhle dobře jsem se necítil roky." Den na to se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského svalnatého chlapa. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a kolem krku ceduli: "Pokud tě chytím, jsi celý můj!" Muž zhubl 30 kilo za týden...
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
Skrolant
Příspěvky: 523
Registrován: 27 pro 2011, 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od Skrolant » 24 úno 2013, 22:26

Nejde se nepodělit :mrgreen:
Přílohy
joke.jpg
Only Flying Is More Beautiful, Pure Passion - OPC
ZAFIRA B OPC - Modrý deník

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od kulisek91 » 24 úno 2013, 22:46

:lol: :lol:
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od oblhut » 26 úno 2013, 14:57

Ženy: Dvě přítelkyně si vyprávějí:
1: Tak jaký byl včera večer Valentýn?
2: Katastrofa. Manžel přišel domů, za čtyři minuty zhltnul jídlo,
které jsem vařila celé odpoledne, tři minuty jsme se milovali,
pak se otočil na bok a za dvě minuty usnul. A co u vás?
1: Bylo to úžasné. Když jsem přišla domů, manžel na mě čekal a pozval mě na romantickou večeři. Po večeři jsme se ještě hodinu procházeli. Když jsme přišli domů, zapálil všechny svíčky a milostná předehra trvala hodinu. Další dvě hodiny jsme se milovali a pak jsme si ještě další hodinu povídali. Prostě nádhera!
Muži : manželé těchto dam diskutují ve stejnou dobu:
1: Tak co včera večer, dobrý?
2: Senzace! Přišel jsem domů, bylo uvařeno, najedli jsme se,
vrzli jsme si a usnul jsem. Co ty?
1: Hotový peklo ! Vrátil jsem se brzy, abych spravil poličku
v kuchyni. Když jsem zapnul vrtačku, vypadl proud a nešel nahodit.Když se žena vrátila domů, jediná možnost, aby mě neseřvala, bylo vzít jí do restaurace. Večeře byla drahá jak svině a už mi nezbylo na taxík. Tak jsme se domů vlekli hodinu pěšky. Doma samozřejmě světlo nesvítilo, tak jsem musel zapálit svíčky, aby bylo v baráku aspoň trochu vidět.
To mě tak zdrblo, že mi trvalo skoro hodinu, než se mi postavil
a další hodinu, než jsem se udělal. Nadřel jsem se jako blbec, až jsem z toho ještě hodinu nemohl usnout a ta moje nezavřela hubu...
=
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od jakubino » 26 úno 2013, 14:59

:mrgreen:
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od Samothe » 26 úno 2013, 15:34

jo ten je povedený :mrgreen:

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: VTÍPKY ... :)

Příspěvek od Nerez » 26 úno 2013, 20:58

I malá děcka to ví :lol: :lol: :lol:
Přílohy
Realita.jpg

Odpovědět