levy ovladač na volantu nefunguje

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
Big Boss
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2009, 17:23
Kontaktovat uživatele:

levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Big Boss » 28 črc 2009, 12:54

Zdarec mám na vás prosbu, nevím zda se to již někomu stalo ale přestalo mi fungovat to kolečko co ovládá PC na levé straně volantu, na zmačknutí to reaguje ale nahoru/dolů nefunguje, takže při jízdě když zmáčknu dostanu se na BC1 a zpět již ne. musím vypnout a zapnout klíček aby se to hodilo do základní nabídky. nevíte kolik to stojí to koupit nové nebo použité?? díííky
pak ješte se chci zeptat zda má svítit popelník a odkládací schránka na míste spoolujezdce. ani jedno nesvítí, a zase nechápu proč mi svítí zespodu zrcátko. dííky za rady
Kawasaki Meanstreak VN 1500 rv.2005
Opel Astra H 1,9 cdti rv.2006

Reklama
 

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od FerdaXXL » 28 črc 2009, 18:03

Asi je to zbytečný, ale asi bych nejdřív preventivně projel pojistky. Jednou mě to moc pěkně vypeklo
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
fisch
Příspěvky: 83
Registrován: 24 bře 2009, 12:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od fisch » 28 črc 2009, 18:52

U ovládacího kolečka na volantu si musíš "napružit" kontaktní plíšky a bude ti fachčit dál bez problémů. A u popelníku i v odkládacím prostoru mohou být žárovky prasklé a je třeba je vyměnit ja to již také dělal jen při tom rozebereš půl auta :D .

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od lopuch » 29 črc 2009, 09:33

fisch píše:U ovládacího kolečka na volantu si musíš "napružit" kontaktní plíšky a bude ti fachčit dál bez problémů. A u popelníku i v odkládacím prostoru mohou být žárovky prasklé a je třeba je vyměnit ja to již také dělal jen při tom rozebereš půl auta :D .
Nestras BigBosse, ja si menil barvu osvetleni u popelniku a zapalovace a vytahl jsem to jako jeden kus.. Je to sice uz vice nez rok, ale nevybavuji si, ze bych musel sahnout na stredovy panel.. ;)
A v prihradce bych zkusil jen odklopit krytku svetla a uvidis, jak se k zarovce dostanes.. Casovou narocnost bych odhadoval na cca hodinku..
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Mazety » 29 črc 2009, 10:28

BC se dá ovládat i na rádiu, zmačkni BC, šipkama se projíždí, OK se potvrzuje a z menu vyjedeš zmačknutím AM/FM. Pouze při zapnutém rádiu.
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
Big Boss
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2009, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Big Boss » 29 črc 2009, 10:31

díky za rady z ničeho nic to začalo opět samo fungovat, Roman mi přehraje soft a snad to bude už OK. na tom rádiu jsem na to včera přišel.
Kawasaki Meanstreak VN 1500 rv.2005
Opel Astra H 1,9 cdti rv.2006

Uživatelský avatar
PB-TIGER
Příspěvky: 24
Registrován: 23 srp 2009, 12:26
Bydliště: Povazska Bystrica

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od PB-TIGER » 23 srp 2009, 12:32

fisch píše:U ovládacího kolečka na volantu si musíš "napružit" kontaktní plíšky a bude ti fachčit dál bez problémů. A u popelníku i v odkládacím prostoru mohou být žárovky prasklé a je třeba je vyměnit ja to již také dělal jen při tom rozebereš půl auta :D .

Nevedel by si mi trocha detajlnejsie popisat ako "napruzit" kontaktne pliesky??? Mam totiz rovnaky problem, ze mi lave ovladacie kolecko blbne...raz ide a raz nie..

Uživatelský avatar
Big Boss
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2009, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Big Boss » 24 srp 2009, 09:57

plíšky ti nepomůžou je to tím softwarem v CIM nebo jak se jmenuje ta řídící jednoutka, kontaktuj Romana.
Kawasaki Meanstreak VN 1500 rv.2005
Opel Astra H 1,9 cdti rv.2006

Mirvsem
Příspěvky: 6
Registrován: 11 črc 2008, 10:25

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Mirvsem » 21 zář 2009, 15:49

Zdravím,
mám taky ten samý problém(kolečko na volantě), ale s tím rozdílem že mi nefunguje ani klakson. A co je opravdu divné je to že když vypnu motor tak to zase vše funguje. Jak kolečko na zmáčknutí tak jezdit s ním nahoru a dolu a také klakson mi jde. To je fakt divný. To že to jde ovládat na hlavním ovladači je sice pěkný ale nic to neřeší, teda aspon ne v mem připade ;) Začalo to tím že mi tím kolečkem nešlo rolovat nahoru ale troubilo to a teď už to nejde ani dolu a netroubí mi to. Myslím si že je tam opravdu problem v te rid. jednotce co je na volantu. V zaruce mi tu jednotku uz museli menit. Myslim ze nekde soudruzi udelali opravdu chybu a ser.... se to docela hodně :x kor kdyz mám jit za 3 mes. na prvni tech. Má tedy už nekdo opravdu potrvzený čím to teda je?
Díky

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: levy ovladač na volantu nefunguje

Příspěvek od Kesi » 23 zář 2009, 21:13

Kolega vraví že elektrika v talianskych autách žije svojím vlastným životom, mám dojem že nie len v talianskych :lol:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Odpovědět