Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 05 lis 2012, 19:55

emvee: A co myslíš, že má Panasonic za vnitřnosti? Displaye dělá ve velkým Samsung, LG a AUO (u toho si nejsu jistej, jestli dělá aji velký do televizí), paměťový čipy zase Samsung, Hynix, Elpida..., procesory Samsung... atd atd... Skoro všude je Samsung. Rozdělej si telku a koukni na součástky. Že to má jinej obal nic neznamená. Tam už de jenom o vzhled a cenu. Občas je výhodnější to a podruhé ono. Já si zase spíš myslím, že firma jako Samsung by neprodávala konkurenci kvalitnější součástky, než dává sama do svých výrobků. Osobně sem nikdy se Samsungem nebyl nespokojenej.
To máš to stejný, jako nadávat na značky počítačů, že jeden se kazí víc a druhej ne. Všechny pc mají uvnitř skoro to stejný, je jenom pár výrobců od každé komponenty. Když si vezmeš třeba HP, acer, sony a další takový počítače, ti nemají v sobě ani jeden díl, co by vyrobili sami. Polovina dílů je foxconn.
A poslední příklad, co má takovej všeznámej iPhone společnýho s firmou apple?
Odpověď zní: Firma si navrhne vzhled, hw požadavky, software a dá to foxconnu;)

Reklama
 

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 05 lis 2012, 20:33

tak třeba zrovna panasonic opravdu obrazovku od samsungu nemá, a dost pochybuju, že v tý televizi vůbec něco od samsungu je. rozhodně panasonic si obrazovky do svých televizí dělá sám, mimochodem bude jednu ze svých továren ns obrazovky, kterou má v severních čechách zavírat...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 05 lis 2012, 20:53

panasonik u nás v čr končí..zůstane akorát pobočka v Plzni. Tady u nás propuští 600 zaměstnanců. Bohužel jsou i mezi nima členové rodiny. Co mobu říct tak já osobně bych si panasonik nekoupil :D podle toho co říkala mamina tak prý nic moc..ale tak záleží na kusu :)
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 05 lis 2012, 21:04

To ale rikaj lidi i o oplech a myslim ze nam jezdi celkem dobre ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 05 lis 2012, 21:05

to jo..ale tak mám ty televize vyráběla 6 let :) takže ví jak se to vyrábělo a jak se to šidilo
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 05 lis 2012, 21:35

a to myslíš, že to dneska někdo nešidí? naposledy se kloudná elektronika, která něco vydrží dělala tak před 20 lety. zkus se podívat, za kolik se dneska prodává 30 let stará elektronika na aukcích. a jak hraje...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
iling
Příspěvky: 199
Registrován: 25 dub 2011, 20:58
Bydliště: okres Nové Zámky

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od iling » 05 lis 2012, 22:13

power2 dik za odpoved, ale alarm mam zapojeny original od opla a aj funguje, bol odskusany, cize ja som uz myslel na dazdovy alebo zatmievanie spatneho zrkadla konektor - neviem, keby ta este nieco mozne napadlo bol by som vdacny, a tych cvckov z palubovky neviem vyhnat:-((((((

a co sa tyka televizoru tak by som odporucil SAMSUNG je proste naj!!! aj spotreba a aj funkcnosti su 1

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 06 lis 2012, 05:35

já mám ECG a jsem s ním spokojený :D nahrává na USB,přehrává z USB,3x HDMI,2x scart,možnost připojit domácí kino :D,kupoval jsem ho v globusu za 4000 :D 82cm úhlopříčka :D .. táta má samsung a nemá to ani přehrávání USB :( a za televizi jsme dávali 13 000 :( ..ale jinak souhlasím ..samsung je good značka co se týká spotřebního zboží
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od BikerMarius » 06 lis 2012, 07:45

To je peklo -> benzín 33,9, nafta 34,9 :twisted:
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 06 lis 2012, 07:49

A bude hur :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět