Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 03 zář 2012, 22:30

Jo tak to mám stejně ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 04 zář 2012, 07:08

Nojo panove ale prave proto byste meli zenam byt oporou i v tech tezsich chvilich a ne brecet doma pod perinou :twisted:
Protoze jsem sam zazil na vlastni oci pri prvnim porodu jak byla jedna ze sestricek jeste pred "najezdem" na sal celkem neprijemna, ale diky tomu ze tam nebyla zena sama ale se mnou tak zklapla :)

Ad Pepino: Jasne drive to mozny nebylo, to chapu.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 09 zář 2012, 20:51

Krásnej výlet do Kroměříže s drahou polovičkou. Po cestě plno Háček a Béček, ale těžko říct, kdo chodí na naše forum
Celkem sem byl překvapenej, jak krásně se jede po nové dálnici za Vyškovem. Akorát pořád to sou panely, kdo ví, jak to bude za pár let

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 09 zář 2012, 20:57

Tak u nas dnes vylet do Hrenska na lodicky, prijemne rodinne odpoledne i to pocasi super cely vikend, vcera pesi tura na Radobyl u Litomeric, pekna panoramata tam 8-)

Ale vse geckem, hacko odpocivalo umyty v garazi pripraveny na pondeli kdy zase bude tyden jezdit 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od sladas opc » 09 zář 2012, 21:06

koukam ze posledni krasne letni dny a hned to vsichni vyuzili na vylety... :-)))
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 10 zář 2012, 19:06

Dneska mam den blbec jak svině...

sjezd z vidensky na dalnici je zavřenej ne.. tak sem musel přes hřbitov .. a jak sme jeli do kopce tak předemnou byl na mopedu a tak sem se zařadil do levýho pruhu že ho předjedu a potom že se zařadím zpátky jenže v tom kopci to najednou ten borec předemnou zašlápl a já blbec věděl že tam je ten moped a nevím proč ale prostě sem idiot začal řadit do toho pravýho i když v levým sem mohl v klidu zastavit a počkat až se to rozjede zase a strašně sem ho omezil chudak malem spadl ..

bohužel dneska nato mam nějaký štěstí mě na te videnske někdo zase hodil myšáka z připojovacího do průběžnýho předemě a ja zrovna koukal do zrcátka jestli mužu přejet do pruhu a ještě že sem se otočil zase zpátky sem to zadupl jak svině

dneska sem radši měl zůstat v posteli :cry:

Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hazmec » 10 zář 2012, 19:46

Dneska mi došela poštou tlačítková lišta s tlačítkem SPORT, tak jsem se pustil do instalace. Nainstalováno, povolen sport režim v OPCOMu. Tak jsem to jel projet, říkám si na co doklady na votočku, tak je nechám doma. Chtěl jsem to na Ořechovský ( to je ulice z Brna na Moravany) trochu vyturovat, zda to tlačítko jde či vostrouhám mrkvičku, a voni svi... s mikrovlnkou měřili a to jsem je tam víc jak rok neviděl. Zaplaťbuh měli reflexní ochtávku viditelnou na kilák, tak že jsem si to turování musel rozmyslet, štěstí že jen měřili. Bohužel s režimem SPORT jsem vostrouhal, žádnej rozdíl krom svítícího tlačítka. Před scháněním tlačítka jsem piny měřil, kontroloval index budíků, zkoušel aktivovat opcomem, zda se objeví chyby, vše se tvářilo nadějně, ale asi i přesto budu mít smůlu, ach jo, snad se na horách v zimě nezahrabu. Ještě zkusím Romana s Techem, ale moc už nepočítám s úspěchem.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od silver » 10 zář 2012, 21:01

ja asi takto :D

Obrázek
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 10 zář 2012, 22:06

Konečně pořádná fotka... konečně tu někdo něco dělá :D
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od silver » 10 zář 2012, 22:34

tak tak,8-) :lol: treba stiihat termin hehe
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Odpovědět