LED pro denní svícení

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od FerdaXXL » 18 srp 2009, 13:33

tak mi teda řekněte kam jinam dat denní svíceni ? Moc místa vepředu není pokud má člověk mlhovky a aby zachoval předepsane rozměry při montáži denního svícení. Mě se to na AUDInách taky líbí. Idea tohoto je docela dobrá jen to zpracování se mi moc nezdá. Mohli by na tom hoši z NDR zapracovat ...
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Reklama
 

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od Mazety » 19 srp 2009, 18:35

tak vzhledem k tomu, že led žárovka H3 nemá takový svit jak uváděli, jsem přešel na legální alternativu
posuďte sami, omluvte kvalitu, foceno mobilem
ObrázekObrázekObrázekObrázek
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od FerdaXXL » 19 srp 2009, 20:44

no je fakt ze mlhovky vyuzije clovek jednou dvakrat do roka a denni sviceni porad ...
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...


Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od FerdaXXL » 19 srp 2009, 22:34

Mazety jake ty ? Někde si to už asi psal, ale nemužu to najít a jak moc jsi spokojen s kvalitou zpracovani ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od corsaczek » 20 srp 2009, 00:11

Mazety píše:tak vzhledem k tomu, že led žárovka H3 nemá takový svit jak uváděli, jsem přešel na legální alternativu
posuďte sami, omluvte kvalitu, foceno mobilem
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Tohle se mi fakt líbí. Na kolik tě to vyšlo, co montáž složitá? Jaký jsou to světla?

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od lopuch » 20 srp 2009, 08:03

Tato svetla na svem voze mam a jsem s nima spokojeny, i si myslim, ze pekne vypadaji!
Ale bohuzel to neni nabidka pro auta po faceliftu
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Uživatelský avatar
oldman
Příspěvky: 52
Registrován: 13 bře 2009, 18:48

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od oldman » 20 srp 2009, 08:59

Čus všichni.Mazety,fungujou Ti ty ledky jak má fachat denní svícení tzn.musí svítit při zhasnutých potkávačkách a při rozsvícení potkávaček musí led zhasnout?Montoval jsi sám,nebo servis?Mně totiž v Oplu řekli,že montáž není možná.Dík a čus
Astra H 1.9 CDTI 88Kw kombajn r.v.2006

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od Mazety » 20 srp 2009, 10:06

jak už tu bylo řečeno, že orig. Hella je jen do předfaceliftu tak nezbylo nic jinýho než samodomosvětla :) možná by nebylo na škodu informovat Hellu že bylo faceliftováno, třeba by s tím něco udělali

chodí to jak má, nic nezapínám, nastartuju a hned se rozsvítí DRL, pokud zapnu světla, DRL aut. zhasnou, má to i nějakej servisní režim, že pokud se do 15 vteřin od spuštění zapalování nenestartuje tak se DRL nerozsvítí

ledky mi odpojujou až potkávačky, nechtěl jsem riskovat že odpálim tu krabičku co rozsvěcí parkovačky, ale to na to nemá vliv, jezdím jen na denní a nebo na potkávací, časem se to třeba dodělá, ale tlačil mě čas, jde jen o přehození jednoho drátu

nejhorší bylo udělat držáky, asi víte jak je ta mlhovka veliká a po vyjmutí je tam stašně velký prostor, nakonec došlo na menší držák s přiděláním na původní zdířky do mlhovek

kabeláž je jednoduchá, vše je u toho a z relátka jdou 3 vývody, + - a drátek na připojení k parkovačce

veškerá homologace je na skle světel, důležitý je RL a E11
dělali jsme to doma v garáži a doba montáže cca 3h

já tam dal tyto světla http://www.aukro.cz/item713516484_svetl ... j_288.html
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: LED pro denní svícení

Příspěvek od Kesi » 23 srp 2009, 19:15

Všade píšu že nie je na GTC ale neviem v čom je rozdiel? Na pohľad to vyzerá rovnako.
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Odpovědět