Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Vzkazy od adminů pro členy a naopak
Odpovědět
Uživatelský avatar
nikos83
Příspěvky: 341
Registrován: 17 říj 2010, 20:22
Bydliště: Oščadnica

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od nikos83 » 05 kvě 2011, 16:28

pepino.dotlacime ta,alebo dotiahneme :-D
Astra H Cosmo Z14XEP,zlatá metalíza
Moja astra: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... iova+astra

Reklama
 

Uživatelský avatar
capone
Příspěvky: 43
Registrován: 02 čer 2011, 17:37
Bydliště: Praha

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od capone » 02 črc 2011, 17:44

milosh píše: "vyrobce" samolepek libor@hruska-as.cz
Už jsem taky polepen ;) Jako vždy Libore,super jednání a rychlost objednávky 8-)
Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli,vlastně tam vůbec není.A tak se pečlivě zakopete.Hluboko.A čekáte."Currahee"
Caponeho Pussy Wagon II 1.6 16V 77KW caravan - https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=3188

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od milosh » 06 led 2012, 13:07

Kdo by chtel samolepky mrnete sem, to je konecne pekny objednavkovy formular 8-)

http://www.hruska-as.cz/samolepky.php

Jeste me nepadlo majitele Zafir nechcete si taky vymyslet nejakou samolepku jako to ma Z-A?
Kdyz nejaky majitel zafiry uvidi na hacku adresu webu tezko mu dojde ze i on by tam nasel informace pro svuj "obyvak" :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

grafy
Příspěvky: 7
Registrován: 26 bře 2012, 18:01
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od grafy » 13 dub 2012, 17:57

Ahoj každý je polepený a já ty nálepky nemužu z nikoho kompetentního vydolovat napíšu Adamovi Opel :D at se ozve :lol:

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od nedy666 » 30 dub 2012, 08:39

Ahoj, snad se nebudete zlobi,t ale udělal jsem možnou modifikaci loga na Opel Zafira B, když žádná není a byl tu na to dotaz, propujčení podoby ze Zafiry A úprava na B +web link protažení a rozdělení loga (dyť Zafira je jen přerostlá Astra:) ; upraveno v Corelu, přijde mi to ale moc veliké, tak nevím. Chtěl jsem, ale aby se to zase lehce poznalo na cestách. Co si o tom myslíte?
Přílohy
možná modifikace loga
možná modifikace loga
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od Oton » 02 kvě 2012, 20:35

Ta předposlední nálepka se zafirou je pěkná.a muzes je i vyrobit?zafiru sice nemám ale bude.tak ať jsem připraven.;-)

OnDr.
Příspěvky: 77
Registrován: 24 kvě 2011, 19:15
Bydliště: Neplachovice

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od OnDr. » 13 kvě 2012, 08:59

ta předposlední je podle mně nejpovedenější, asi si ji udělám :)
Zafira 1,9 CDTi 88kW 2005, CD70 NAVI, park pilot, automatická klimatizace a spostu drobností co auto umožňuje

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od nedy666 » 05 čer 2012, 17:00

Zdravím tak bych uplatnil jako "oficiání" pro Zafiru B tu předposlední dle ohlasů. Mám to ve vektorech tak pokud to někdo chce ať napíše na SZ a v jakým formátu CDR a AI není problém možno i EPS. Během týdne si je určitě nechám udělat tady v reklamce a nalepím si je na zadní okno u pátých dveří na sklo vedle stěrače asi stříbrnou aby to ladilo s autem. Udělám to max dlouhou tak 15-18cm aby to nešlo do stírací plochy. Můžu jich pár udělat navíc a případně někdy v červenci vzít do Brna a nechat případně u pana RomanaK, pokud by mu to nevadilo. Cenu nevím, ale pokud to bude do 50 kč tak to neřeším. Uvidím co mi řeknou v reklamce. Dříve jsem si to mohl vyřezávat i sám ale k plotru se již nedostanu:( Stjeně jí už potřebuji kvuli garančce a případné slevě v servisu:)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od nedy666 » 12 čer 2012, 21:22

Ahoj tak mám již samolepky na Z-B s linkem na klub, je to 18cm dlouhý je to ve stříbrné folii sedmiletá, já si to nalepil na zadní okno vedle sterače tak aby do toho nezasahoval, vzhledem že je kouřové je to dobře vidět. Viz foto. Mám jich 14ks, pokud někdo má zájem dejte vědět. Jistí potencionální zájemci se již ozvali. Cena je nakonec jiná vychází to na 60kč za kus, případně nějaký kousky můžu nechat u někoho v Brně tam v "okolí moravy" je Zafiráků přeci jen víc. Nebo můžu poslat soubor na a pak si každý může nechat vyřezat. Snad se vám budou líbit.
Přílohy
na autě
na autě
samolepka
samolepka
Naposledy upravil(a) nedy666 dne 12 čer 2012, 21:25, celkem upraveno 1 x.
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Samolepka pro cleny - HOTOVO !!!!!

Příspěvek od Samothe » 12 čer 2012, 21:24

pěkný 8-)

Odpovědět