Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
salám
Příspěvky: 166
Registrován: 14 dub 2012, 20:44

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od salám » 09 čer 2012, 17:29

Až pojedu autem a spadne na mě letadlo....mám to-zakážeme lítat boingům nad silnicema 8-)
Při jízdě autem je holt riziko vždycky nějaké..a myslím že za víc jak 90% smrťáků o stromy si můžou lidi sami..dle této zvrácené logiky bychom museli předělat dál od cest i sloupy osvětlení, značky, zábradlí na které se lze napíchnout a zakázat protijedocím autům jízdu, neboť bychom je mohli trefit......
Pokud s tím má někdo problém, ať jezdí s autodráhou doma v pokoji..ikdyž tam taky může autíčko vyletět v zatáčce a někoho bacit do hlavy..... :ugeek:

Reklama
 

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 09 čer 2012, 17:53

Všeobecně se máš přizpůsobit stavu vozovky. Že do toho lidi napálí je jejich smůla.

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od tomax » 09 čer 2012, 18:13

salám píše:Až pojedu autem a spadne na mě letadlo....mám to-zakážeme lítat boingům nad silnicema 8-)
Při jízdě autem je holt riziko vždycky nějaké..a myslím že za víc jak 90% smrťáků o stromy si můžou lidi sami..dle této zvrácené logiky bychom museli předělat dál od cest i sloupy osvětlení, značky, zábradlí na které se lze napíchnout a zakázat protijedocím autům jízdu, neboť bychom je mohli trefit......
Pokud s tím má někdo problém, ať jezdí s autodráhou doma v pokoji..ikdyž tam taky může autíčko vyletět v zatáčce a někoho bacit do hlavy..... :ugeek:
salame, ja se snazim logicky zduvodnit muj pohled na vec, proc v dnesni dobe nejsou stromy u silnic vitane, a ty mi tady davas demagogii s nejakym letadlem. to ma byt vtip nebo to fakt myslis vazne?

v dobach Marie Terezie byly stromy u cesty, aby tam byl stin a lidi mohli komfortne cestovat. stejne tak se tim chranili cestujici proti vetrnym poryvum... v dnesni dobe jsou potreba jine a veci a jednim ze zasadnich bezpecnostnich prvku je siroka krajnice a svodidla. pri dnesni hustote provozu je to potreba jak sul. muj nazor je, ze se stromy proste maji od silnice posunout dal.

treba dalnici bez stredovych betonovych svodidel povazuju za nebezpecnou, protoze nalozenej kamion prosvisti plechovejma do protismeru jak maslem. nemas prakticky sanci nic udelat, proste ses na miste mrtvej. to je realna vec, ktera se da resit stejne jako ty stromy a relativne jednodusse. o letadla tady fakt nejde ;)

power2: prizpusobit se stavu vozovky je oblibena veta fizlu jak uzavrit dopravni nehodu a prenest vinu na ridice aniz by museli neco resit. ja mam radeji "predvidej"... jenze obcas vsechno nepochytis.
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

salám
Příspěvky: 166
Registrován: 14 dub 2012, 20:44

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od salám » 09 čer 2012, 19:05

A můj názor je, že pokud nemám k dispozici zmíněnou širokou krajnici a svodidla, tak zpomalím. Nepotřebuji prosazovat neproveditelné řešení vykácení statisíců stromů kolem cest kvůli pár blbcům co to prostě někde mimo obec rozstřelí (viz. odkaz výše, popř. nedávno těch 5 zkašených v O kombi).
Když narazím do stromu, můžu za to já a né ten strom. ;)

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od oblhut » 09 čer 2012, 19:10

Pod tohle se rád bez výhrad podepíšu 8-)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od tomax » 09 čer 2012, 20:54

salám: sam jsem byl svedkem dopravni nehody, kdy protijedoucimu autu rupla guma. stalo se to nastesti na rovnem useku bez prekazek a schytal to clovek prede mnou. nedalo se reagovat, proste zlomek sekundy. kdyby tam byly tenkrat stromy, asi by to skoncilo jinak. samozrejme ty by jsi to vyklickoval, protoze nejsi blbec 8-)
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 09 čer 2012, 21:32

souhlasím s tomaxem. a všem, kteří s ním nesouhlasí, doporučuji si z auta vymontovat abs, asr, esp, airbagy, bezpečnostní pásy apod. protože přece nejezdí jak prasata a tudíž se jim nemůže nic stát (ano dovedeno ad absurdum, ale logika stejná).
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 09 čer 2012, 21:39

A kdyby se ty stromy vykácely, co by si pak dejchal? Víš kolik takovej strom vyčistí vzduchu?
Zachrání víc, než pohřbí

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Samothe » 09 čer 2012, 21:52

další téma o hovnu :roll:

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 09 čer 2012, 22:06

power2 píše:A kdyby se ty stromy vykácely, co by si pak dejchal? Víš kolik takovej strom vyčistí vzduchu?
Zachrání víc, než pohřbí
sorry, ale tohle je argument úplně mimo. ať se za každý strom vykácený u silnice vysadí třeba 50 stromů jinam - do lesa, do parku, 50 metrů od silnice, prostě kamkoliv, kde se o ně někdo třeba úplně nevinný nezabije...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Odpovědět