Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od x-father » 02 čer 2012, 10:22

No spis mel byt exemplarni pripad. Hledali nekoho komu o poradne napari.

Ze vsech pripadu z posledni doby me prijde Lacina jako ten nejmensi blb, ale jako jedinej to odskakal. Dokonce i nekteri vrazi posledni dobou dostali mensi tresty a to vrazdej z umyslu.

Trpisovsky vybrzdoval evidentne opakovane a jiz nekolik let. Podle psychologu je trochu jednodussi a ma slabsi nervy.

Pak je tunhle floutek kterej ma na svedomi zivot.

Pak ren rusak s tim politikem co u Kladna vytlacili svejma nissan gtrkama pri predjizdeni ve 170 pres plnou caru auto ze silnice. Tam byl tusim taky mrtvej.

Oproti tomu lacina s pul milionem km bez nehody s vybornym psychologickym posudkem zpusobi nehodu kde se nikomu nic nestalo a ma 5 let.
Naposledy upravil(a) x-father dne 02 čer 2012, 22:21, celkem upraveno 1 x.

Reklama
 

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od tomax » 02 čer 2012, 22:18

Nerez píše:No, ono to bylo tím, že u Lacinu prokázali úmysl.
Umysl, umysl... jak nekdo muze nekomu dokazat umysl, obzvlaste v takove situaci. Jak se to dela? Vubec nic mu nedokazali, proste dostal exemplarni flastr za to, ze se zenska lekla a strhla volant. Jejich vypovedi se opakovane menili, absolutne neseriozni pripad. Uz aby stavajici soudci umreli a prisli nejaci novi.
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 02 čer 2012, 22:40

Aha. Podle tebe teda nic neudělal? :shock:

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od x-father » 02 čer 2012, 22:54

Zpusobil nehodu. Takovych je ale spousta a obvykle se za to nechodi sedet na 5 let na tvrdo.

salám
Příspěvky: 166
Registrován: 14 dub 2012, 20:44

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od salám » 03 čer 2012, 11:29

tomax píše:..flastr za to, ze se zenska lekla a strhla volant..
Ty krávo tak to může napsat fakt jenom tydýt..

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od x-father » 03 čer 2012, 12:03

No to ze nehodu zavinil Lacina je jasne. Ale na jeho aute nebyly prakticky zadne stopy po kontaktu. Jen jeden dva skrabance a zadna promacklina. Je jasne, ze k velkemu kontaktu vozu nedoslo. Pani se asi opravdu lekla a strhla to ven. Tohle je ukazkova metoda, kterou cvici policie (u nas asi ne) jak zastavit auto. Pri kontaktu predniho blatniku na zadni blatnik jineho vozu ma vzdy vyrazne navrch ten co je v tom prednim blatnikem. Kdyby doslo ke kontaktu vetsi silou, tak by spis pani musela otocit Lacinu a sama by jela dal.

To co je na celem procesu pochybne je to, ze ho odsoudili za umyslny pokus o ublizeni na zdravi a zavreli na pet let natvrdo, coz je trest, ktery tady nedostavaji kolikrat ani vrazi a tady se pritom nikomu nic nestalo.

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 03 čer 2012, 12:33

Nevíte kolik tak mam km když mam poslední čárečku na palivoměru a už mi bliká hladový oko ? zvládnu ještě tak 20km?

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 03 čer 2012, 12:52

Větši na z vás tady soudí někoho, aniž by věděla, jak se to přesně stalo. Média to mají zkreslený a pak sou kvuli tomu hádky úplně zbytečně ;)
žralok: 20 bych už asi neriskoval. A s mým motorem už vůbec :mrgreen:

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 03 čer 2012, 12:58

Do pytla ja sem to posral.. ja jsem myslel že to začne blikat až budu uplně na nule, takže nula znamená nula a to znamená že nejedu?? sakra!! :D:D no průser je v tom že budu muset jet na benzínu kde sou ceny jak prase.. ach jo

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 03 čer 2012, 13:04

no nula to úplně neznamená, ale znamená to, že už hoří u prdele 8-) Já pro jistotu tankuju ještě než se rozsvítí oranžová

Odpovědět