Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od zralok » 03 kvě 2012, 11:06

Ne ja se držím pravidla jak ty na mě ja na tebe! Ulomit mu čů*aka a nebo nohu a hodit vedle něho a chci vidět kde bude shánet novyho ! Hajzli blbý ! Si vzpomínám když sem jednou šel z hospody tak banda ožralých mladých debilků bez duvodně ukopala cca 10 autům zpětný zrcátka a smáli se tomu! :x :x :x :x

Reklama
 

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 03 kvě 2012, 11:34

tak to je brutal..si spominam u nas v To letelo kedysi odstrelovanie sp.zrkadiel bejsbalovou palkov...odnieslo to tiez cca 10aut.. zabit!!
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od zralok » 03 kvě 2012, 11:49

Nejhorší natom je to že, ty zrcátka sou kolikrát už tak drahý že to není až pěkny to víš vyhřívání, blinkry, a nějaký čidla jedoucího auta vedle tebe a další milony blbosti tak ono už to není zase taková sranda... nejhorší je natom že když takle někde něco uvidíš tak než by přijeli fízlové tak oni mezi tím zdrhnoiu a ... ale bylo bny to pěkny kdyby je chytly a museli to zacvakat si řekni kdyby těch 10 aut byly nějaký audi a mercedesy tak kluci už si dlouho na pivo sednout nepudou :D bo budou radi že to zaplati ..

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 03 kvě 2012, 13:53

ja mam pocit ze tychto aj chytili,bo raz som pomahal nastartovat jedneho pana u nas pred barakom cez kable..a mal sidce punto ale spetaky mu vysei na kabloch! som sa pytal ze co sa stalo a on mi povedal o tom spetackom gangu,ale ze ich drapli..aspon ze tak 8-)
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od Gord » 03 kvě 2012, 14:09

vím o čem mluvíte bohužel. Divný že na služebáku zatím nic
už není

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od Nerez » 03 kvě 2012, 14:33

A to já jsem zase jednou viděl takovou "lehkou" mstu na autě(ne teda online, jen následky a popis jak k tomu došlo). Na BMW řady 6 naběhli 2 maníci s krumpáčema a nevynechali jedinej plech, jediný sklo(včetně střešního), prosekali i palubovku a kožený sedačky. Nezapoměli ani na chladič. Takže zůstala jen kola nedotčená :D

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 03 kvě 2012, 14:48

:o :o :o :o
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od power2 » 03 kvě 2012, 19:01

Já pracuju v CT Parku v Brně a pravidelně nám tam někdo odírá auta. Poslední měsíc 3 auta lidí z naší firmy. Nejhorší je to, že to je asi někdo ze spolupracovníků a nikdo se nepřizná :x Je to zrovna tam, kde nejsou ani kamery. Já naštěstí a ni moc do práce autem nejezdím, mám to doma v bezpečí garáže :)

pmonud
Příspěvky: 80
Registrován: 21 úno 2012, 08:42

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od pmonud » 04 kvě 2012, 13:40

Já naštěstí bydlím na vsi s garáží, ale když jedeme nakupovat, čekám u auta se synkem nebo ho zaparkuju někam dozadu. Když už musím do Prahy :evil: tak dám na P+R parkoviště, na Silvestra jsem si zaplatil pár hodin na parkovišti pod Žižkovem. Asi jsem úchyl - teda manželka mi to říká - ale svého mazla nedám :roll:

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od zralok » 04 kvě 2012, 23:10

power2 píše:Já pracuju v CT Parku v Brně a pravidelně nám tam někdo odírá auta. Poslední měsíc 3 auta lidí z naší firmy. Nejhorší je to, že to je asi někdo ze spolupracovníků a nikdo se nepřizná :x Je to zrovna tam, kde nejsou ani kamery. Já naštěstí a ni moc do práce autem nejezdím, mám to doma v bezpečí garáže :)
Hej kde? Já CT park modřice :D A nekecej že ty taky :D:D

Odpovědět