Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od Samothe » 02 kvě 2012, 19:19

musím zaklepat, že takové zkušenosti nemám a doufám ani mít nebudu 8-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od milosh » 02 kvě 2012, 19:20

Obcas kdyz neni zbyti chce to parkovat pres 2 mista, je to prasarna ale riziko odreni auta je mensi nez kdyz stojite "v lajne".
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 02 kvě 2012, 19:24

v tom pripade je človek za kkta ale s stym sa da žiť,radšej jak z buchnutou astrou :D
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od Samothe » 02 kvě 2012, 19:25

to zas riskuješ, že ti to někdo projede na zlost či za trest, že stojíš jak k*kot klíčem, radši co nejdál

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 02 kvě 2012, 19:27

aj to je pravda..jedno je isté,ci tak albo onak nevyhraave.
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od milosh » 02 kvě 2012, 19:57

Proto ja mam havarijni ale nastesti zatim nebylo potreba a to parkuju denne v centru Usti kde moc bilych nechodi :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od nedy666 » 02 kvě 2012, 20:08

no jo čtu to tu, vesměs máte všici pravdu:) Lidi jsou prostě buzíci. Člověk ať dělá co dělá prostě auto neuhlídá, a to ať je člověk v praci v areálu, tam jsou taky paka, nebo u těch marketu a jinde v hobbyshopech a PRkách. Je mi z toho blivno. To parkování přes 2 místa, no toho se taky bojím že to někdo veme klíčem. nebo ti bude nadávat že parkuješ jak dement ale občas to tak praktikuji. JInak viz od jednoho člena to srovnání jak parkovat mi pobavilo - ale. má naprostou pravdu tusím wlester:)
JInak jsem tu tehda měl taky jeden z prvních dotazu jak odstranit něco z dveří jinou barvu od parkujícího "souseda" a s acetonem či ředidlem jste mi poslali pomalu do haje že jsem magor kort na novým autě jako laku r.v.2010. No každopadně to šlo v pohodě dolu. Je fakt že ty vrypy do laku či lítající kamínky bohužel na autě udelají sám jsem si koupil tužku od Opla a přijde mi že jsem to auto "nakurvyl" víc než bylo asi je to asi pocit viditelnosti:) Jinak auta mám 2 jedno starý pecoval jsem o nej dost myslím že je ještě zachovalé opoti jiným. používam ho především ve městě a na tahaní s vozíkem. Nyni nové parkuji ve dvoře pod přístřeškem snažím se o něj pečovat co to jde. Líbí se mi, a chci zlepšovat, bohužel v provoze a i na parkovištích hold dojde k uhoně. Jo v dnesní době stojí vše peníze. Osobně to nyní řeším, ale tak za 4 roky člověk zvolní a jak budou rány na autě přibívat nebo jak vás auto žačne kazit (opravy, nebo porucha na cestě) už vám to bude víc a víc fuk to je můj názor
lidi s vrakama hold na nový nemají a nebo jim to je jedno. Já už v podstatě ten jeden vrak mám ale snažím se s tím jezdit ohleduplně vůči ostatím. Tak snad mě neukamenujete
No tak vzhuru jestě do hospory:)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od x-father » 02 kvě 2012, 20:16

No jo no.

Neparkovat do malych mezer.
Neparkovat vedle vyssich aut (suv).
Neparkovat u lidi s taznym zarizenim.
Neparkovat blizko u vchodu, vjezdu a zkraje rady.

Timto se da riziko snizit celkem dost, ale i tak je to nekdy malo platne.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od milosh » 02 kvě 2012, 20:31

Tak to mi vychazi ze jediny bezpecny je nechat auto v garazi a jet sockou :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

TomahawkCZ
Příspěvky: 142
Registrován: 07 srp 2010, 20:58
Bydliště: Most

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od TomahawkCZ » 03 kvě 2012, 10:28

Zdravim klubaky. Tak jsem vcera prisel k autu a koukam, nekdo mi urval zadni sterac, kterej se valel vedle pod autem... PROC??? "Zlamat ruce, zabit, zahrabat, a nas..t na hrob!" Nechapu jednani a mysleni tech to jedincu.
odneslo to raminko sterace, je zlomeny u kloubu :( krytka kloubu a sterac s gumickou jsou ok...
Nemate nekdo na prodej samotne raminko sterace... na Caravan... ???

Odpovědět