Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od milosh » 02 kvě 2012, 11:34

xlimubaix: Nechapu proc jsi kupoval diesela kdyz jezdis po meste?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od x-father » 02 kvě 2012, 11:34

Obavam se, ze bez tve ucasti jako svedka jim ta informace byla k nicemu.

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od sladas opc » 02 kvě 2012, 11:43

pokud tam nekde byly kamery tak by to zrejme zenska odsrala..
Opel Astra OPC

xlimubaix
Příspěvky: 25
Registrován: 22 čer 2011, 06:45
Bydliště: Plzeň

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od xlimubaix » 02 kvě 2012, 11:48

milosh: když jsem auto kupoval tak jsem jezdil hodně mimo město.
sladas a X : je u zadele jak to dopadlo, jen to byl příklad toho jaky hovada řídí taky auta a že se neni čemu divit že mám auto ze všech stran odřený.
Astra H Caravan 2006, 1,9 TDCi 88kw

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od sladas opc » 02 kvě 2012, 12:06

to jak hovada ridi auta ci motorky vi zrejme asi kazdej a staci kdyz si denne clovek zapne bednu a hned to vidi a slysi..jinak verim ze ti to je u zadele,je to ale skoda no ja bych treba tomu dotycnemu poskozenemu pomohl pokud by se na me obratil,jelikoz sam bych byl treba rad kdyz by se stalo tohle me a videl to nejakej svedek a pomohl by mi..
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od silver » 02 kvě 2012, 12:40

x-father píše:
silver píše:ze si stymto lames hlavu vobec :?: :?:
Hele ja to treba chci mit taky hezky. Už sem si spoutu skrabancu i opravoval sam. Koupil sem si v oplu moji barvu, kit, tmel atd. a treba celej vikend sem stravil tim, ze sem vykitoval a vybrousil osklive skrabance na klikach a naraznicich, ktere me tam udelal nekdo cizi a ujel, kdyz sem parkoval na ulici a nastrikal si to. Nechas v tom penize a celej vikend usili abys to mel hezke, protoze se me omlacena auta nelibi. No a pak ti to vydrzi 14 dni a nejakej takovejhle ču*** ti to zase zničí. Buď na to mlžeš úplne rezignovat a jezdit omlácenym hnusem, nebo tě to prostě srát bude :(

nj..sak samo ze ma to sere,ale nic stim neurobiim..minule som prisiel k autu a kukaam poskraabany bok od spet.zrkadla az na zadny blatnik..cez cely bok..nastastie to slo rozlestit a bolo to povrchove..stalo sa ia ide sa dalej
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od x-father » 02 kvě 2012, 13:02

sladas opc píše:to jak hovada ridi auta ci motorky vi zrejme asi kazdej a staci kdyz si denne clovek zapne bednu a hned to vidi a slysi..jinak verim ze ti to je u zadele,je to ale skoda no ja bych treba tomu dotycnemu poskozenemu pomohl pokud by se na me obratil,jelikoz sam bych byl treba rad kdyz by se stalo tohle me a videl to nejakej svedek a pomohl by mi..
To s tím nijak nesouvisí. Naopak bych rekl, ze lidi o kterych mluvis co se radi projedou maji pozitivni vztah k autum a takhle se nechovaji. To jsou lidi, kteri se o auto staraji, je jejich chloubou a uvedomuji si co to stoji usili a penez, takze maji urcite pochopeni pro to vzit se do situace z druhe strany a hlavne nebudou svym autem do neceho najizdet.

Tipicky skudce, ktery ti poškrábe, nebo pomačká auto a ujede je spíš někdo koho auta vůbec neberou. Nekdo komu je jedno v jakém stavu má vlastní auto a tuplem jedno v jakém stavu je tvoje auto. Nekdo kdo má auto zanedbatelné hodnoty a takovéhle veci vubec neresi a jsou mu ukradene. Nekdo kdo ma tak mizerny cit pro rizeni, ze si ani nevsimne ze do neceho stouchnul.

Proste důchodce ve felicii, týpek ve strepu v ceně 10 tisí, chlapík co kroutí celej den volantem u PPL v dodávce, nebo zenská v otlucenem Fiatu Multipla...

Proste kdyz si stoupnes na parkovisti vedle nalesteneho BMW, tak pravdepodobnost ze jeho majitel ti bude triskat svejma dvema do tvejch je miziva oproti situaci, kdy zaparkujes vedle orezleho pomackaneho Fava nejaky socky, ktery je to jedno.

xlimubaix
Příspěvky: 25
Registrován: 22 čer 2011, 06:45
Bydliště: Plzeň

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od xlimubaix » 02 kvě 2012, 13:21

sladas: jen jsem popsal co jsem viděl, jak jsem se zachoval a to vše v návaznosti na tema obouchání auta ve městě. Ty bys asi zřejmě postupoval jinak jak píšeš a asi bys nechal kontakt na sebe i s informací že půjdeš klidně svědčit. Já ne a myslím že jsem udělal víc než 99% lidí.
Astra H Caravan 2006, 1,9 TDCi 88kw

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od beavis » 02 kvě 2012, 13:42

Kdyz se tu pise vo tech skrabancich u obchodaku. To my moc obchodaky nenavstevujem a kdyz uz, tak si radsi zastavim kousek dal od vsech tech magoru, ktery kdyz couvaj tak bud hovno videj nebo to jednoduse neumej :mrgreen: No a vysledkem toho je ze sem jeste nikdy od nikoho nebyl skrablej :?:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: Pěkná Astra??? - NASRAT!!!

Příspěvek od colli » 02 kvě 2012, 13:45

Vyfouknout všechny kola objet auto klíčem a párkrát kopnout do dveří. Pak to ten dotyčnej pochopí. Jak příjdu k autu a vidím odřeninu vypočítám ůhel otevření a vypouštím všechny kola atd.. Musim auto pomstít.
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..

Odpovědět