Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 30 črc 2009, 20:27

vojta píše:bez těch hagusů to vypadá dobře, já jenom myslel že se dávaj sériově na všechny kombíky (černý v základu a chromový za příplatek), já je na vanu taky nemam a nevadí mi to protožr příčníky tam jdou dát i tak 8-)
Moje řeč ;) Zatím se mi ale vždy všechno vešlo do kufru.
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 30 črc 2009, 20:38

Juray píše:Moc hezkej caravánek 8-) a ta cena je prostě skvělá! 8-) 8-) Kola se mi taky líbí a k barvě se podle mě dost hodí, kombinace tmavých oken, stříbrné karoserie a tmavších kol.... hezký:) tak ať slouží ve zdraví;)
Děkuju za pochvalu :) Ta cena mě fakt dostala, je na čase udělat reklamu prodejci :)
http://www.autofrydrych.cz/
Reklamu mu dělám i podložkami pod SPZ, snad nevadí, že nemám klubové ... ;) Aspoň prozatím.
Jak říkám, ta kola mě prostě od začátku fascinovala. A přesně kvůli tomu jak to píšeš: stříbrná kára, černý okna, tmavě šedý kola. Musím se pochválit :mrgreen:
Upřímně se ale musím přiznat, že jsem stříbrný auto nikdy nechtěl. Byla to hrozná móda 10 let zpátky, pak se mi to úplně zprotivilo. Před koupí astřičky mi každý stříbrný auto připomínalo rouru od kamen :) Ale na Astře mě prostě stříbrná v kombinaci s těmi úžasnými hranami dostala a moc se se mi líbí.
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 30 črc 2009, 20:41

Mike.S píše:super příběh, super auto, není co dodat, tak ať slouží 8-)
Díííík :) Zatím slouží na 1*
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Oton » 30 črc 2009, 22:49

Krasavice! :!: Vítám tě a hodně štastných km bez úhony a problémů! 8-) :lol:

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 03 srp 2009, 20:01

Oton píše:Krasavice! :!: Vítám tě a hodně štastných km bez úhony a problémů! 8-) :lol:
Děkuju za uvítání i za pochvalu ! :D
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 04 srp 2009, 20:34

Tak jsem dnes ráno přišel k autu a čekalo mě nemilé překvapení.
Na levých zadních dveřích chyběla krytka na klice. Nejdřív jsem si myslel, že jsem ji někde ztratil, ale při bližším zkoumání jsem objevil rýhy v laku jako po šroubováku a to mě šíleně vytočilo :evil:

Buď někdo potřeboval krytku, ale sundal ji teda dost prasácky. Nebo se chtěl podívat, co je uvnitř auta, ale někdo ho vyplašil a někdy se vrátí. Dost mě děsí ta druhá varianta, auto mám bez alarmu. Parkuju sice přímo pod okny naší ložnice, pod lampou, ale asi je to málo. Havarijko mám, jenže oprava tohohle se bohužel asi vejde do spoluúčasti, takže si to pěkně zacáluju. To mi dnes potvrdili na pojišťovně. Čert vem krytku, ale štve mě ten lak. Kdybych toho šmejda chytil, tak mu asi zpřerážím obě ruce. :x

V autě jsem měl dětskou sedačku s isofixem, ale teď jsem ji radši vyndal. Chudák manželka, až bude chtít jet s malou třeba k doktorovi, bude muset vždycky tahat sedačku do auta a že lehká zrovna není.

Nemáte někdo tip na nějaký dobrý (hlavně hlasitý) alarm za rozumnou cenu ? Auto mám v záruce, takže bych nerad rozebíral tapecírunk kvůli kabelům. Neexistuje nějaká bezdrátová varianta ? Asi toho chci moc, ale nevíte o něčem takovém ?

Díky za každou radu !
Přílohy
P8043170b.JPG
P8043167b.JPG
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Kesi » 11 srp 2009, 22:35

Gratulujem veľmi pekná ale skús tam dať kolesá z toho GT :lol:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 14 srp 2009, 21:12

Kesi píše:Gratulujem veľmi pekná ale skús tam dať kolesá z toho GT :lol:
;) Přemýšlel jsem o větších kolech, ale nakonec jsem zvolil šestnáctky a už i ty mi připadají dost tvrdé. Přeci jen vozím rodinu a nerad bych z nich vytřepal duši :) 16" je podle mě rozumný kompromis mezi designem (velikostí) a komfortem. To GT bohužel není moje :cry: , ale do práce by to bylo super - s tím by se dalo machrovat před šéfem až do večera :mrgreen:

Ale uvidíme, třeba si to časem rozmyslím a pořídím větší kola :mrgreen: Hlavně pokud to rodinný rozpočet dovolí. Ze všeho nejdřív ale musím nainstalovat ten alarm s náklonovým čidlem, abych o ty kola hned nepřišel. Mám sice bezpečnostní šrouby, ale to zabere maximálně na nějakou smažku .... Na parkovišti u baráku už jedna oktávka (původně na 17") stála jednoho rána na špalkách a to si říkám, že bydlím na klidném místě. Lidi jsou zlí.

Už jsem si na základě doporučení ostatních tady na fóru vybral alarm od Keetecu TS6000CAN (CAN-BUS). Teď jen sháním někoho, kdo by mi ho namontoval. Sám do toho nepůjdu, auto je v záruce.
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 53
Registrován: 05 lis 2008, 21:54

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od Pete » 22 čer 2010, 23:53

Po dost dlouhé době jsem přidal do galerie čerstvé obrázky, někdy připíšu zkušenosti s autem za poslední měsíce ...

https://www.opel-astra-h.cz/galerie/pete/


Zatím telegraficky :
Po 1,5 roce najeto cca 23.500 km.
Průměrná spotřeba 7,6 l/100km.
Absolvována první servisní prohlídka - OK.

Loni v srpnu mi ukradli krytku kliky zadních bočních dveří.
Letos v březnu mě v sobotu ve 3.30 ráno na parkovišti před domem odřela zadek a rozbila zadní lampu jedna paní s Fabií. Prý neuměla couvat, na vedlejším sedadle seděl její opilý manžel ... Naštěstí mě manželka vzbudila, vyběhl jsem na ně v županu a dal jim co proto. Opraveno na pojišťovnu, bez policie.

Zítra jedu s autem do servisu. Na pátých dveřích kousek pod sklem se mi objevilo "sluníčko" = zřejmě po lehké oděrce se pod lak dostala voda se solí. Následkem toho zreagoval zinek a začal zvedat lak. Teď má tenhle puchýřek průměr asi 0,5cm. Podle záručního technika to prý na záruku není, protože se nejedná o korozi ani vadu laku :? V mém servisu mi to místečko chtějí lokálně opravit. Jsem zvědavý na výsledek. Taky mi budou seřizovat boční dveře, protože mi od 90kmh výš docela sviští B-sloupek, jako by bylo mírně pootevřené okénko. Snad to pomůže.

Jinak zatím naprostá spokojenost. Ten motor je prostě výbornej 8-)
Naposledy upravil(a) Pete dne 21 črc 2010, 21:30, celkem upraveno 1 x.
Pete / Opel Astra H Caravan 1.8 ECOTEC 103kW / ENJOY

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Opel Astra H Caravan 1.8 103kW - Pete

Příspěvek od beavis » 23 čer 2010, 07:13

Super nasviceny fotky 8-) 8-)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Odpovědět