Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 02 úno 2012, 16:18

No prvně sem se začal smát že sme se otom tady takle začli bavit a ja je potkam 500 metrů od baráku.. hlavně sem netušil co měly znamenat ty majačky. Zakaz tam nebyl ale prostě sem to vydržel stejně sem potom odbočoval na vedlejší :)

Reklama
 

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 02 úno 2012, 16:21

Nerez: samozrejme to vidim ze sveho pohledu nebo bych snad mel jit za vas brecet na urad, ze umite jen merit na prehlednych usecich a na to co je opravdu nebezpecne nemate prostredky?

jsem slusny clovek a vim, ze policie je potreba... jenze kdyz je clovek potrebuje, tak se nedocka, nebo ho odbudou, ze stejne nic nezmuzou... a pak te nejakej blbec zastavi, ze jsi jel o 10km rychleji nebo ze jsi telefonoval a chce po tobe 2500,- (samozrejme vyse pokuty je "az do", jenze policajti si to vykladaji jinak)

taky me neskutecne sere, ze policajti lzou viz "kdyz zaplatite na miste, my vam body nedame"... no jasne ze nedaji, policajti to nedelaji, dela to mestsky urad - takze clovek zaplati a pak se divi, kdyz vraci ridicak, protoze je vybodovanej

nic ve zlym, osobne te neznam... ale policajti maj u me velkej vroubek uz dlouho a na tom se nic nezmeni, dokud se budete prezentovat tak, jak se prezentujete
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Kesi » 02 úno 2012, 16:24

Mňa dnes nechala astra v šachu, -14 a len škytla, ale moja vina mal som beterku bez vody. Už včera ráno sa mi to nezdalo, že akosi ťažšie štartuje a chcel som sa na to cez deň pozrieť, ale som sa na to vy... :twisted:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 02 úno 2012, 16:29

tomax:Asi bych to rač ukončil. Tahle diskuse nemá cenu, stejně je to OT

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Westler » 02 úno 2012, 16:33

Tomax: Bohuzel v dnesni dobe jsou lidi strasne chytri jak by co udelali lepe - kritizovat je snadny, ale prihlasit se a udelat neco pro zmenu je uz horsi. A zkreslujici media typu novinky a idnes je v tom jejich "spravnem" nazoru jen utvrzujou... :roll:

Policajti jsou taky jen lidi a neni v jejich silach, s jejich (stale se snizujicim) rozpoctem, udelat vsechno tak jak by sis predstavoval. Radovej policajt nezmuze v tomhle zvracenym systemu prakticky nic :x

A ne, nejsem policajt a taky je nemam rad, ale mam pro jejich praci respekt a pochopeni!
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 02 úno 2012, 16:37

Hlavne nechapu jak nekdo muze v dnesni dobe dostat pokutu za telefonovani. Bud mam hands free a nebo proste neberu mobil pokud ridim je to jednoduchy. A vztekat se nad tim ze me da policajt 2,5 k kdyz muze?? Si spad z visne ne :D A kdyz budes jezdit tachometrovejch 60 jestli mas problem jet 50 tak to je v toleranci. Zmerili me i se 110 na tachometru a nikdo nic neresil na 90satce ;-)

Taky nemam policii rad, ale dokud u nas nebudou mit pravomoce a prostredky, lip nez to delaj to delat muzou asi tezko.

Ja vim ze je to ohrany ale vem si USA... tam je to uplne jiny a policie tam mam diky tomu respekt.
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 02 úno 2012, 18:09

Tak jsem se dneska vrátil nohama na zem a jsem zase se svojí astrulí zase spokojenější. Jak se tu řeší rezonance v oblasti motoru při určitých otáčkách, vrzání a jiný věci, tak jsem dneska udělal zkušenost, která mi potvrdila, že jsou na tom novější a dražší auta i hůř.
Dneska jsem vyrazil služební fábkou do Plzně. Fábie 2008, najeto 99tis., servis pouze u Škodovky. Ty zvuky, který to v týhle zimě dělalo..... při určitejch otáčkách snad drnčela i přední haupna, ventilátor kvílel jako prase a za chvíli začal i drnčet. Jízda hrůzy!
Když jsem dorazil přijel šéf, kterej má půl roku starou ochcávku a první co bylo když vystoupil z auta, tak začal nadávat, jak tam všechno vrže, včetně podvozku. Každej hup byl jak kdyby zavíral dveře od chlíva.
Přijel jsem do UL, odstavil škodův stroj, sednul do Astry a krom cvrčka ve stropním osvětlení, jsem nepozoroval nic, co by mě dokázalo tak naštvat. A to je 7 let stará 8-)

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 02 úno 2012, 18:29

Já třeba nechápu proč jsou ty dvojkový a jedničkový oktávky pořád tak populární. Auto je staré, škaredé, okoukané a nudné... I ta dvojková fabia 1,2 tsi 66kw je nuda.. akorat si člověk připada že se to každou chvilku převrátí je to uzké ... a člověk se tam cití divně.. prostě opel je nejlepší! :)

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Jocker » 02 úno 2012, 19:13

To stím Oplem bych zas tak netrvrdil...musíme být i sebekritičtí.

2 Tomax: pokud někdo uvěří tvrzení, že nedostane body, když zaplatí na místě - no ale i tací jsou mezi námi.
Chovejte se na silnicích všichni jako lidi, kolik ušetříte času když jedete(pro většinu z nás nejběžnější délka 40-50km) a jedete ve vesnici i mimo o 10-20 víc? V konečném důsledku se bavíme o sekundách že!

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 02 úno 2012, 19:20

Jockere, ber to s troškou nadsázky samozdřejmě že každé auto ma svoje mouchy a žádné není dokonalé! :)

Odpovědět