Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od RomanK » 20 pro 2011, 00:04

Midzi píše:...nemam prostriedky a cas dobehnut k Romanovi pre panel...
Čierny panel už nie je. ECC všetky fuč.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Midzi » 20 pro 2011, 00:31

nevadi, zil som bez toho doteraz tak urcite vydrzim aj par dalsich mesiacov. A mozno konecne aj odblokujem radio :D
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 20 pro 2011, 07:09

Midzi píše:necakal si ze sa naozaj vsetko rychlo preda? :mrgreen:
všechny MKJ z první série byly rozebrány (málem jsem si prodal i svůj testovací kousek). Výrobu další sérii spustím dle poptávky; kdo má tedy o MKJ vážný zájem, nechť mi prosím pošle SZ
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od milosh » 20 pro 2011, 07:16

Toz to je dobra zprava co Pepo? Vsak i ti skarohlidi co meli kecy ze toho jejich astra nedozije budou taky objednavat :mrgreen:

Jinak poznatek z mojeho vcerjsiho testovani, po 20m jizdy teplota v kabine 31,5C, to cidlo bude asi divny, ale pravda svitilo slunce zase po 14 dnech takze je mozny ze to je tim :twisted:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 20 pro 2011, 07:24

a když slunce nesvítilo tak ti teplota seděla? Já mám snímač na stole a měří přesně, ale jak jsem psal, v autě to někdy kecá a zatím nevím proč. Stejnou hodnotu jako MKJ zobrazí i Tech2, takže zakopaný pes je v ECC, resp. snímači. Chápu, že se může snímač od slunka vyhřát, ale nechápu, jak potom může ECC držet teplotu, když snímač měří o X stupňů více, než by měl; že by dělal korekci měřené teploty dle intenzity slunečního svitu :?
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od milosh » 20 pro 2011, 07:47

Kdyz nesvitilo minuly tyden mel jsem tam tech 29 jak jsem psal, divny, ale to je jen drobnost jinak jsem rad ze modul mam, zeptam se, jsou vsechny moduly stejny a "prenositelny", kdybych si koupil treba tu Zafiru s jinym motorem neni problem modul dat do ni nebo to mas nastaveny na urcity typ motoru?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 20 pro 2011, 07:58

ano, všechny MKJ jsou úplně stejný, krom sériového čísla ;)
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 20 pro 2011, 08:49

Mayki mi poslal fotky instalace modulu do Zafiry - clanek zde - https://www.opel-astra-h.cz/modul-komfo ... -by-mayki/
Pridal jsem tam i odkaz na popis funkci od PepaSe aby to bylo na serveru a nebylo nutne to tahat z Ulozto a pokazdy opisovat kod ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Solik
Příspěvky: 519
Registrován: 22 kvě 2008, 21:04
Bydliště: Zlínsko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Solik » 20 pro 2011, 08:51

PepaS píše:...Já mám snímač na stole a měří přesně, ale jak jsem psal, v autě to někdy kecá a zatím nevím proč...
Nemůže to být tím, že na čidlo v autě fouká vzduch z ofuků čelního okna?

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 20 pro 2011, 08:59

Dnes jedu 60km pracovne tak zkusim fukar nedavat na okno ale treba na nohy na chvili abych neumrzl a uvidime co s tou teplotou bude :shock:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět