Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
moulaj
Příspěvky: 69
Registrován: 09 říj 2009, 16:32
Bydliště: Terezín

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od moulaj » 01 črc 2011, 16:55

Kesi píše:No dnes to nebolo z Hckom, ale boli sme na vylete po ostrove Kos na Suzuki Jimni. Perfekne pocasie, stabilne jasna obloha a vsade pritomne slnko. Ospravedlnujem sa za pravopis. Anglicko/Grecka klavesnica :D
No vida kolego ;) 28.6.jsme se proháněli s maminou taky po ostrově Kos,akorát že na italských skůtrech.Třeba jsme se potkali :lol: (Mitsis Ramira Beach-Psalidi)
Opel Astra H,1,6 Twinport 77Kw,r.v.2004,

Reklama
 

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Werewolf » 01 črc 2011, 19:24

Tak dneska musim říct, že jsem byl se servisem oplu Autobond Karlovy Vary max. spokojenej :-) Chlapík mi s mojí konzultací naprogramoval do GIDu požadovaný kod, já ho tam dát nemohl, jelikož mi to opcom nenabízel a veškeré nabízené kody jsou pro jiný systém měření hladiny nádrže a proto mi to ukazovalo nesmysly na dojezdu, od té doby, co jsem ty kody ráčel všechny vyzkoušet...

Zjistil jsem, že žlutej vykřičník se mě občas zobrazuje zřejmě proto, že TMPS nenajde čidla tlaku, tak jsem tuto funkci odprogramoval...

Mám vyměněné stabilizační tyčky, takže už to neklepe a chystám se měnit ložiska horního uložení tlumičů, vydává to hrozné zvuky...

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 01 črc 2011, 19:52

Tak jsem dneska objednal olej GM 5W-30 Dexos2, 5 litrů za 730,- Kč i s poštovným a v obci Vladislav u Třebíče jsem potkal nějakého kolegu s černou Zafirou. Míjeli jsme se v omezení a koukali po sobě. Tak nevím jestli je to někdo odsud ?

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 01 črc 2011, 20:25

Dnes jsem se vrátil z dovolené u Vranovské přehrady. Čtyři osoby a kufr plný věcí na stanování, celkem 380 km z toho asi 160 km dálnice a spotřeba krásných 6,3 l/100km. Nato, že u Znojma to byl samej kopec je to myslím skvělá hodnota 8-)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 01 črc 2011, 20:39

Ale ze jsi klimu musel vypinat pod kazdym kopcem abys vyjel to uz nenapises :lol: joke
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 01 črc 2011, 21:47

No jasně, tím se chlubit nebudu :lol: Ale pokud byla před kopcem dlouhá rovinka, tak sem ji nevypínal :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 01 črc 2011, 21:58

ja to znam proto to pisu, tim ale nemyslim hacko to jede bez problemu 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 02 črc 2011, 13:06

milosh píše:Dnes jsem byl u nas v Usti jako kazdy tyden bruslit a vedle parkovala pani se Zafirou, sympaticka byla o to vic ze mela benzin :mrgreen: (zdravim Olbhuta)

Tak jsem ji hned dal letacek naseho fora tak jsem zvedav kdy dorazi 8-) Jak to vidim nase dalsi auto bude zafira, fakt super kocar. Kdyz to tak vidim moc lidi o tom nasem webu nevi, kor majitele zafir, nechcete nekdo poslat letacky abychom rozsirili rady clenu?
Zdravím Miloshe,ale nejsem Oblbhut,nýbrž Oblhut :mrgreen:
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 02 črc 2011, 13:42

Já si jel tak k ránu dom a najednou se mi vřítil do cesty zajíc. Už sem to nestihl ubrzdit :( Zastavil sem, ale zajda nikde

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 02 črc 2011, 13:47

furt lepší než srna to jsem měl tohle auto teprve chvíli naštěstí jsem ji viděl včas a přizpůsobil rychlost i tak mi vběhla do cesty :mrgreen:

Odpovědět