Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od swabel » 27 kvě 2011, 13:26

Navrh na DPF vyzera slusne 8-)
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od milosh » 27 kvě 2011, 13:27

jj, super vychytavky se nam tady mnozi 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 29 kvě 2011, 21:57

doplním tedy do II. Etapy funkci couvacího monitoru. Nečekejte prosím žádnou grafiku, mohu zobrazit pouze to, co umí GID/CID. Ale půjde celkem slušně a přehledně zobrazovat vzdálenosti k překážce u všech snímačů.
Hoonza píše:Ještě mě zajímá jak bude vypadat hláška do displeje, když se třeba začne vypalovat filtr, nebo teplota překročí 105 st. C? Líbilo by se mi kdyby to bylo ve stylu hlášek checkontrol s potvrzením OK.
ano, tento typ okna bude použit všude, kde v popisu píši „informační okno“.

Grafický návrh DPF vypadá sice slušně, ale na ten piktogram DPF filtru bohužel zapomeňte; tedy, já bych ho tam dostal, ale to byste si potom všichni museli jezdit do Brna nebo do Lysé na přeprogramování displejů – piktogramy a fonty jsou uložené přímo v FW displejů. Na tom okně také nebudou procenta – okno bude pouze informovat, že to začalo. Progres se pozná z procent zobrazených na jiném místě displeje tak, aby příliš nerušily další zobrazované informace.

Ještě malé upozornění: popis funkce na straně 22 budu průběžně aktualizovat, takže to co vypadne z dalších diskusí či reálných testů, se následně objeví na straně 22.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od milosh » 29 kvě 2011, 22:49

Couvaci monitor by byl super 8-) Klido i jen vzdalenosti ala sipky nemusi byt video jak couvam 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Midzi » 30 kvě 2011, 00:05

myslim ze odbehnut do Brna alebo k tebe nebude az taky problem. Takze by so tuto variantu nezahadzoval.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od vojta » 30 kvě 2011, 10:01

jj a když nebudete soukromničit tak to můžu nahrávat i já 8-)
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
mudr.sat
Příspěvky: 231
Registrován: 11 úno 2010, 11:40
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od mudr.sat » 30 kvě 2011, 10:26

No a zafiráci můžou být zatím smutní :(
Zafira B,2006,1.9 CDTI 74kW

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 30 kvě 2011, 12:25

mudr.sat píše:No a zafiráci můžou být zatím smutní
nějaký šikovný Zafirák zatím může zjistit, zda-li je možné otočit diagnostický konektor o 180 stupňů. Trochu mám obavu, že v plechové konzolce (?) konektor držící jsou nesymetrické otvory pro západky diag. konektoru, takže by se asi musel otáčet konektor i s tou plechovou konzolkou... ale nevím, nikdy jsem to nezkoumal
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od RomanK » 30 kvě 2011, 21:11

Zásuvka je v plastu, dá se z něj vyjmout a mohla by se umístit třeba do strany.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Uživatelský avatar
Hoonza
Příspěvky: 110
Registrován: 07 srp 2009, 14:27

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Hoonza » 30 kvě 2011, 22:16

@Pepas
Ten monitor parkovacího asistenta je jistě přínos.

Teď budu mít takovou teoretickou otázku k piktogramům, psal jsi o přeprogramování displeje, je v tvých možnostech je tam natlačit? Pokud ano něšlo by to vymyslet tak, že pokud budu mít aktivovaný "teploměr" a nebudu mít přeprogramovaný display, budu mít pouze textové okno, v případě že budu mít přeprogramovaný display budou se mi navíc zobrazovat grafické piktogtamy? Myslím že to je ta třešínka na dortu, dotáhnout to do stylu Opelovského checkontrolu. Takže kdo by o to stál nechal by si to u Vás přeprogramovat kdo ne - pouze textové hlášení. Kdyby to mělo takovýto kabátek, rád bych si nechal display přeprogramovat a myslím že bych nebyl sám.

Další námět k jednotce ŘJ motoru (ECU) - pokud se stane, že dojde k závadě která je uložená v této jednotce (symbol klíče s autíčkem) šlo by si vylistovat kód závady, bez toho abych musel auto nabodnout na diagnostiku? Je to reálné? U ostatních jednotek to nemá smysl, ale tady to opodstatnění má - budu na cestách, něco se začne dít, tak se alespoň podívám o co jde.

Honza
Astra H Sport, Z18XER 103 KW r. 2008, IDS+, Bi-Xenon, Keyless (Open&Start)

Odpovědět