Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od sauce » 12 dub 2011, 14:11

Alespoň přibližný nástřel ceny by to asi chtělo... Pak by byla ta anketa více relevantní.

Reklama
 

Uživatelský avatar
nikos83
Příspěvky: 341
Registrován: 17 říj 2010, 20:22
Bydliště: Oščadnica

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od nikos83 » 13 dub 2011, 16:07

ten teplomer by bol super,nic by mi nebranilo v tom dat do haja original autoradio...
Astra H Cosmo Z14XEP,zlatá metalíza
Moja astra: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... iova+astra

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od hombre_71 » 13 dub 2011, 17:34

Tak za ten rok co jezdím Zafirou jsem si zvykl být bez teploměru, už tak nějak tuším kdy je motor zahřátý. Takže za sebe hlasuji že zájem nemám.

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 13 dub 2011, 23:44

…chtěl jsem pouze poreferovat o aktuálním stavu projektu. Konečnou sériovou cenu neznám (je velmi silně závislá na množství), zatím plánuji „sérii“ 10 vzorků za cenu rovnající se ceně nákupu materiálu (až dorazí vyrobené plošné spoje, tak to budu moci sečíst). Co bude dál se uvidí…

A co se týče funkcí: teploměr (+ vyskakovací info. okna ), DPF monitor (+ vyskakovací info. okna), další extra parametry (přesné napětí palubní sítě + info. o stavu nabití akumulátoru v %), nastavovací menu ve kterém se bude vše aktivovat/deaktivovat. Další funkce budu přidávat jak budou přicházet nápady (OPC show, světelný vánoční stromeček, automatické zavírání letních „větracích“ okének při dešti, rozsvěcení světel vozu dálkou apod..), čas, zájem a samozřejmě co auto dovolí.

Moje představa je taková, že každý uživatel „teploměru“ (ten název není přešný, časem změním…) získá přístup k dalších upgradům FW, resp. funkcí, za cenu poštovného a nějakého skutečně symbolické poplatku. Jakmile tedy bude k dispozici nová verze FW a uživatel bude chtít udělat upgrade, zabalí, pošle a já provedu.

Co se týče videa na CIDu: jak jsem psal, existuje možnost SW přepnout externí RGB signál jdoucí z navigace na celý displej. Aby ale jste mohli připojit další zdroje videa, musí se do kabelu mezi CID a navigaci vložit RGB přepínač, který ale není součástí teploměru a zatím ho ani neřeším. Teploměr by zajišťoval pouze přepínání, aktivaci, deaktivaci, ovládání atd., ale ten RGB přepínač by tam musel být…
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
nikos83
Příspěvky: 341
Registrován: 17 říj 2010, 20:22
Bydliště: Oščadnica

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od nikos83 » 14 dub 2011, 00:15

hombre..ocenis to,ked ti padne termostat....
Astra H Cosmo Z14XEP,zlatá metalíza
Moja astra: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... iova+astra

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od sauce » 14 dub 2011, 07:46

PepaS píše:Další funkce budu přidávat jak budou přicházet nápady (OPC show, světelný vánoční stromeček, automatické zavírání letních „větracích“ okének při dešti, rozsvěcení světel vozu dálkou apod..), čas, zájem a samozřejmě co auto dovolí.
Za všechny tyto funkce se přimlouvám (i když světelný stromeček osobně nemusím). Ještě mě napadlo, jestli by kromě automatického zavírání oken při dešti nešlo taky implementovat automatické zavření oken při uzamčení vozu...

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Midzi » 14 dub 2011, 11:06

ja sa prihovaram za to dialkove rozsvietenie svetiel, staci pri odomknuti auta. Tie okna pri zamknuti by som bral tiez.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 14 dub 2011, 11:17

sauce píše:...jestli by kromě automatického zavírání oken při dešti nešlo taky implementovat automatické zavření oken při uzamčení vozu...
jo, tak to by šlo udělat určitě – je to mnohem jednodušší, než automatické zavírání oken při dešti. Ještě k tomu ovládání: všechny extra funkce budou volitelné - uživatel si v menu zvolí, zda-li danou funkci chce či nechce aktivovat
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Midzi » 14 dub 2011, 11:39

8-)
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od milosh » 14 dub 2011, 12:19

Rad budu mezi prvnima 10 betatestery ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět