Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 22 bře 2009, 20:49

Tak sem se nechal pekne vyhecovat...

Jel sem v patek z Prahy do K. Varu, je tam ted ten novej obchvat Hostivic, kterej se pak pozdeji napojuje na takovej ten uzasne vymolovatej dvouproudovej tankodrom, kterej uz tam byl drive. Jel sem si v klidku svejch 140, no a nalepila se na me faceliftovana Oktavka, asi 2 metry za me coz fakt nemam rad, ten typek musel ty pacce s dalkovejma svetlama dat pekne zabrat, vypadalo to spis jak stroboskop. No tak sem si rekl to teda ne, podkopnul sem na 5, a pedal sel k podlaze. Otackomer se nebezpecne priblizil k 4tis, tak sem tam dal za 6 a dupal dal. Borec byl trochu asi prekvapenej, ujel sem mu tak 300 metru, ale asi si rekl ze kretena ze sebe delat nenecha a zacal pomalinku stahovat. Po nekolika kilometrech me v tahlym kopecku centimetr po centimetru nakonec vzal. Kdyz se vzadu ukazalo 2.0TDI, tak sem si rekl ze se nemame za co stydet a cestne jsem prijal porazku. No pohled na tachometrovych 230 (na zimnich gumach) a okamzitou spotrebu nekde na 15l na sto me ponekud vydesil tak sem se vratil na zem. Nikde to na me neprasknete... :oops: :roll: :lol:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 22 bře 2009, 21:05

Jak jsem to četl, říkal jsem si, že se objevilo STOP... A ne 2.0 TDI :lol:
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 22 bře 2009, 21:24

No docela odvážný kousek :) na tomdle úseku "dálnice" jezdím poměrně často služebnim do Unhoště a jako prázdnou dodávkou to jinak než celou cestu v levym(dokud to jde) nevidim:)
No já mám podobný zážitek s astrou na podobném úseku:) Jel jsem si do Kladna pro olej a filtry a po výjezdu z Krušovic směr Praha na rozdvojené silnici mě vzal pražák (nic proti pražákům :D) s novým mondeem combi, tak si řikam že poletí a už ho nikdy neuvidim, jenže on mě předjel a pak už nějak moc nezrychloval proti mě...ale zůstal si v levym pruhu, tak jsem na to začal šlapat já. Jestli to tam někdo znáte, je tam tááhlej kopec, takže sem sám nečekal že se k němu vůbec přiblížím....jenže já se přiblížil a nakonec jsem ho i zprava vzal:) sice otáčky šly taky skoooro ke 4000, ale vzal sem ho a musel jsem astru pochválit;) přecejenom 74kW neni zas tolik... No čuměl teda hezky když jsem ho předjížděl a nevím jesli se nechal nebo proč mi teda neuhnul do pravýho jak měl....nu což :)

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 23 bře 2009, 10:15

Pepino píše:Jak jsem to četl, říkal jsem si, že se objevilo STOP... A ne 2.0 TDI :lol:
Mno taky me to napadlo, ale typek mel sacko a bilou kosili s kravatou, kdyz se Ti nalepi uplne na zadek, je to ve zpetnym zrcatku pekne videt. Taky sem si rikal ze by policajti snad nebyli tak agresivni na dalkovy svetla. Kazdopadne bejt to Passat, tak sklopim usi a ihned pokorne uhnu.. :P

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 23 bře 2009, 20:06

Pepino píše:Jak jsem to četl, říkal jsem si, že se objevilo STOP... A ne 2.0 TDI :lol:
Taky jsem na to myslel :lol:

Ale bacha na D1 tam brazdi hned dva passati ... kolegu tam zastavili minulej pátek a jde na správní řízení. Lítaj tam kolem Humpolce.Neukecal je :(
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Gord » 28 bře 2009, 21:11

Dneska hned po koupi astričk yv Praze jsem na dálnici potkal modrýho passátka :)
už není

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 28 bře 2009, 23:24

FerdaXXL píše:Tak jsem se dnes už konečně dokopal a objednal se na kompletní výměnu všech reproduktorů, kabelů a přidáním dvou zesilovačů a SW. Já jsem tak šťastný jen nevím kdo to zaplatí :D Rádio bude až příště :(
Tak Michale, stale tady cekam nejakou zpravu jako "Dnes jsem otocil Volume trosku vic doprava a vystrelily mi vsechny airbagy" ci neco podobneho!! Jak to vypada s Tvym pojizdnym technoparty stankem? Sem celej nazhavenej ... :lol:

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 30 bře 2009, 16:47

Michale tak číhni do mého TOPICU "Vaše auta - Club cars"
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 09 dub 2009, 19:52

Tak jsem dnes podle návodu z www.astra-h.ru předělal schránku před spolujezdcem na klimatizovanou. Jednoduchá akce, horší bylo poprat se s ruštinou a překladem translátoru. Jo, a děkuji RomanK za radu... ;) . Jinak jsem musel dát baterii na nabíječku, poslední dobou moc nejezdím a druhý start k zacouvání do garáže byl jen tak, tak :roll: , asi někde mizí proud... :?
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 09 dub 2009, 20:16

Pepino: Co jsi s tim všechno dělal? Podle toho co píšeš to vypadá na transplantaci jater :-) Já jen sundal tu krytku z ty trubky kde to fouká, nandal ten bazmek na zapínání a vypínání toho proudění a bylo...

Odpovědět