Komplex ceskych ridicu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Westler » 30 říj 2010, 19:27

Znate to, proste jsou v zivote chvile kdy jedete rychleji protoze chcete neco duleziteho stihnout. Rychleji znamena rychle ale opatrne, tj. na prehlednem useku mimo obec trochu prislapnete plyn. Moje cesta mela asi 45km, potreboval jsem se dostat na misto vcas, tak jsem postupne dojel Octavii 2 RS (125kw 2.0TDI). Za volantem "frajer" v brylich, ale opravnene - svitilo slunicko. Dojel jsem ho, jel celkem svizne, ale o trochu pomaleji nez bych potreboval ja. Na dlouhem prehlednem rovnem useku (2 pruhy, ale vesly by se i 4) jsem se ho rozhodl predjet aniz bych tusil nejakou zradu. Jakmile jsem dal blinkr a pridal, tak "frajer" zacal taky zrychlovat. Fajn, nic zajimaveho, neco uz mam najezdeno a tohle me nevyvedlo z miry. Rovinka byla fakt dlouha, proti nic nejelo, tak jsme porad zrychlovali. Rikam si no nic, asi ma "frajer" nejakej komplex "pseudo sportovniho auta", tak ho necham jet. Pustil jsem plyn a zaradil se za nej, cca 2-3m a zpomaloval jsem. Presne v tom momentu "frajer" z niceho nic dupnul na brzdu a zbrzdil asi na pulku puvodni rychlosti. No mel jsem opravdu co delat, ale ustal jsem to. Sotva jsem ze zpamatoval z toho soku (1-2s) tak znovu, tentokrat temer zastavil. Nechapu, no nic, tak ze ho objedu - kde pak, "frajer" zacal zase zrychlovat. Takze jsem nemel sanci ho prejet a zbytek cesty jsem si radsi od nej drzel velky odstup. No zkratim to, samozrejme ze co jsem potreboval jsem nestihl (presne o 2minuty), ale jsem aspon rad ze jsem cely ja i auto.

Setkali jste se s takovym ridicem taky? Jak byste se zachovali v me situaci?
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Gord » 30 říj 2010, 19:29

dement no
už není

dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dark » 30 říj 2010, 19:37

tohle mi udělal jednou v Mostě jeden se Subaru Impreza stou starou ale sportovní STI. 2x mi to zašlápl, že jsme ho málem nakouřil a pak ujel. Tak jsem jel a shodou náhod byl kousek dál na pumpě u kámošů tak jsem zastavil, vylezl dal mu 2 rány do držky a jel ;)

vyjma jeho kámošů jsme oba veděli za co to bylo, proto ani nepípl. Ego mu spadlo rychle :)
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Oťas » 30 říj 2010, 19:42

Nejhorší řidiči jsou v Octaviích.... to je známá věc.Nepřenesou přes srdce, že by mohl jet někdo rychleji než oni, natož když má RS... :(
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od hombre_71 » 30 říj 2010, 19:43

No tak to je přece pochopitelný ! Jak sis vůbec mohl dovolit se svojí plečkou zkusit předjet "nejlepší auto na světě, tu modlu všech českých řidičů" navíc v té ultrasportovní verzi RS ? Vůbec nevím čemu se divíš :D :D :D

dimi

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dimi » 30 říj 2010, 19:45

Modla 8-) To je přesný. Všichni jí berou jako vrchol automobilového trhu.

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Westler » 30 říj 2010, 19:48

Diky Hombre_71 za vysletleni, uz chapu. Oooo, jak jsem si to vubec mohl dovolit... :-D :-D

Ne, jako to se trochu pochopit da - maly pero je hroznej komplex, tak si musi honit ego aspon takhle. Takze me nepustil pred sebe to "jaks taks" chapu, ale proc me chtel zabit kdyz to z niceho nic zaflekoval? Naprosto bezduvodne. To mi hlava nebere.
Naposledy upravil(a) Westler dne 30 říj 2010, 19:51, celkem upraveno 1 x.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dark » 30 říj 2010, 19:51

Mám rád ty s 2.0TDI 103 kW když se snaží na to dupnout a myslí si že 140 koní je výkonnová špička českých aut a já jim ujedu, protože by páni nikdy nevěřili že ten modrej opel má ještě o 10 koní víc :) já vám ty jejich ksichty snad nahraju.
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

dimi

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dimi » 30 říj 2010, 20:00

Škleb asi jako já, když mě včera ve stočtyřiceti předjela malá Kia seicento :( Byl jsem z toho úplně vyřízenej, jak mi mizel v dáli. Holt dobrý vůz a nebo motor z medvěda pod kapotou.

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Westler » 30 říj 2010, 20:02

2Dark: Tech 10koni udela takovy rozdil v akceleraci? Jaky je rozdil v nm?

2Dimi: Tak nevis co mel za motor a co tam sedelo za "letce". V situaci kterou jsem uvedl je to jasne - 1.6ka 85kw proti 2.0TDI 125kw, takze jsem nemel sanci...
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Odpovědět