Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 12 čer 2010, 15:41

Tak Rally bola eprfektná,Astrica si užila svoje,prejazdy medzi RZ v rýchlosti od 120 -170km/h (som rád že mi papiere ostali,ale cesty medzi Hustopečami a Podivínom,sú skvelé :D ),potom serpentínky v okolí nemčičiek ,kde sa ukázalo ako skvele Astra sedí na ceste,a nakoniec cestovanie po vinohradníckych komunikáciach ,1,2 prevodový stupeň ,lebo to boli cesty pre jediný opel a to fronteru..a na to som astru celý deň "honil" som mal premier fantastických 6,5l.....a aká je Astrička teraz rozjazdená,hold auto potrebuje občas poriadne pretiahnuť :D ...samozrejme vyzerala ako po návšeteve Saharskej púšte ,keď auto bolo obalené 3cm prachom,ale už je umyté,naleštené a povysávané 8-)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Reklama
 

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 12 čer 2010, 16:03

Tak jsem před malou chvílí dokončil výměnu trysek za insigniácký. Šlo to nad míru dobře, zbytečně jsem se toho bál :?: . Za půl hodiny nebylo co dělat :D .
Stříkaj parádně, uvidíme jak na silnici při vyšších rychlostech, jestli nebudou potřebovat doladit, zatím to nevypadá 8-).

Jedna nemilá věc mě ale potkala, to těsnění mezi tím plastem kolem stěračů a sklem je totálně spuchřelý, takže seženu jiný a rozeberu to ještě jednou.

Pokud se na to ještě někdo chystá, DOPORUČUJU to dělat v takovymhle počasí, to si nechaj všechny plasty dost líbit a jde to samo a bez strachu z prasknutí 8-)

dimi

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od dimi » 13 čer 2010, 09:05

Já doporučuju dělat to ve dvou. Jeden drží zvedlé torpédo a druhou rukou oddaluje ten zobáček co drží trysku a druhý tlačí na trysku nejlépe šroubovákem. Pak je to práce na 10 minut 8-) Stříkají vážně super.

JirkaF
Příspěvky: 382
Registrován: 10 kvě 2010, 21:15
Bydliště: Přerov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od JirkaF » 13 čer 2010, 19:19

dimi píše:Já doporučuju dělat to ve dvou. Jeden drží zvedlé torpédo a druhou rukou oddaluje ten zobáček co drží trysku a druhý tlačí na trysku nejlépe šroubovákem. Pak je to práce na 10 minut 8-) Stříkají vážně super.
Potvrzuju děkuju moc!!! Myslím, že i těch 10min je přehnaný odhad. Kucí když ke mě přijeli na "přepadovku" tak jsem otevřel haubnu a nářadí. Pak jsem se vrátil pro pitivo a než jsem se rozkoukal tak mi do ruk vtiskli ty staré a ať prý vyzkouším jak šplýchají ty nové z Insignie. :o :?

Na mé pobrekávání že mi stříbřenka nejde za plynem (hlavně při rozjezdech) jsme se domluvili že naše holky provětráme pro porovnání. Škoda že to nevyšlo Dimimu který má stejný motor. Pery1976 má 150-ti šemíka a to je teda vozítko. Kupodivu s tímhle Peryho mazlem jsem si rozuměl náramně. Žádný potíže s rozjezdy, nádhera.

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 13 čer 2010, 20:17

Takže tento víkend proběhl první opravdu "ostrý" test nosiče kol Thule G5 909 na mojí Zafiře. V pátek 180 km do Beskyd, v neděli zpět, zastávka na nákup v brněnském Tescu, tudíž zkouška sklopného mechanismu pro přístup do kufru. Vše proběhlo super, auto se chová jako bych ani nic nevezl, spíš jsem se musel krotit a připomínat si že mám něco na "kouli". Spotřeba se vešla do 6,7 l, když vezmu v potaz ten náklad, popojíždění v kolonách u Rousínova, Polomi a klimě na plný kule. Jinak musím doporučit nádhernou cyklostezku údolím Bečvy z Valmezu do Rožnova (...a dál na Horní Bečvu)

ObrázekObrázek

martin1.9
Příspěvky: 81
Registrován: 24 srp 2009, 17:49
Bydliště: Semily

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od martin1.9 » 13 čer 2010, 21:07

To já byl sice včera u PepyS,pro češtinu.Paráda,už kóóónečně všemu co to píše rozumím a nemusím hledat ve slovníku.
Pochvalu Pepčovi fak MACHR!!! 8-)
Astroun H Caravan 1.9 CDTi 74kw 2006

http://autoskijoring.msch.cz/

Uživatelský avatar
tlumex
Příspěvky: 299
Registrován: 20 pro 2009, 21:15
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tlumex » 13 čer 2010, 21:14

my dneska byli skoro celej den na Libíně u Prachatic - závody do vrchu UAMK, jen počasí trochu nepřálo

foceno mobilem, sorry za kvalitu,fakt jeli dost rychle :)

přikládám taktéž zajímavé foto z parkoviště OBI České Budějovice z pátku 11.6.
závod do vrchu Libín 13.6..jpg
OBI ČB 11.6..jpg
OBI české budějovice 11.6..jpg
Astra Caravan Enjoy 1.7 CDTi , 74 kW , Z17DTH

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 13 čer 2010, 22:13

hombre netusil som ako sa to vyklapa ale tokto som to teda necakal, naozaj dobre vymyslene.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 15 čer 2010, 17:37

Midzi, fakt to ti kluci švédský mají vymakaný. Celé to navíc působí dost bytelně.

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 17 čer 2010, 21:24

já se dneska luxusně projel v novém gtc :mrgreen:

Odpovědět