elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od Samothe » 30 lis 2008, 16:03

moc pěkné ;) škoda jen že ty Dotzy jsou už dost okoukané už je má skoro každý druhý :roll:
ale kola jí moc 8-) seknou

Reklama
 

Šedoušek
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2008, 17:20
Bydliště: okr.Svitavy

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od Šedoušek » 30 lis 2008, 16:44

moc pěkný,chválím
Opel Astra H Cosmo 1,8 16V Hatchback (4/2004),polokůže,OPC line
Opel Zafira B Sport 1,9 CDTI 16V (12/2008),OPC line

schuby
Příspěvky: 10
Registrován: 29 lis 2008, 19:05

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od schuby » 30 lis 2008, 20:29

Jo v dubnu tohoto roku,jsem v Praze nepotkal ani jedny,ale máš pravdu,že se jich objevuje čím dál tím víc.Není se co divit,neříkám,že jsou buhvíjak super,ale nedá se jim upřít určitá zvláštnost a hlavně cena u nich není nijak dramatická,dá se říci,že dost přívětivá.O zvláštnost přeci jde.V životě bych neřekl kolik je příznivců Opel originálních liťáků.Já osobně mezi ně nepatřím a když jsem auto kupoval tak na něm byly originální 16" liťáky,ale ty jsem musel vzít z nutnosti.Neohřály se na něm ani chvíli,Hansa jsem už měl koupený tak to šlo hned na přezutí.?Měl jsem co dělat abych ty originály vůbec za 9000 i s novým obutím prodal.Proto to mé překvapení kolik se v této diskusi vyskytuje příznivců originálů.Teď jsem objevil slušný černý zimní MOMA,ale nepochopil jsem,že budou k dodání až v lednu 2009,zvláště když jsou deklarovaný jako speciálně vyvinuté lité disky na zimu.Ovšem za tu cenu za jakou je prodávají jsem si je objednal i ve stříbře.Jsou tak jednoduchého tvaru až jsou skoro i zajímavý.17" za 10000 to jde.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od corsaczek » 01 pro 2008, 19:09

No vidíš, tisíc lidí, tisíc chutí. Upřímně, pro mě je tak fotka tvýho auta přesně tím příkladem, proč preferuju 17" a větší originály od Opla. Ale důležitý je, aby měl každý radost ze svýho auta. Jinak Astra v černé = 1*

schuby
Příspěvky: 10
Registrován: 29 lis 2008, 19:05

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od schuby » 01 pro 2008, 21:11

Já třeba mám taky chutí mnoho,ale za ty prachy co je prodávají tak vůbec netuším jaký origo kola se Ti můžou líbit.Škoda,že jsi nesháněl kompletní originál kola když jsem prodával.Tak ukaž na čom jezdíš Ty?Moc by mě zajímalo co jsi vybral.To jsou ty co máš na obrázku?Tak na takový bych doopravdy chuť neměl,to je snad nejzprofanovanější typ kola co znám,ale jak říkáš proti gustu žádný dišputát.Jezdíš v tom Ty.Ale nic ve zlým,nemyslím to nijak špatně.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od corsaczek » 01 pro 2008, 23:59

Origo kola se nemusí vždycky kupovat u dealera za ty bláznivý ceny. Nabídka je široká, ceny odpovídají neoriginálům. Já si hliníkový kola nevybíral, byly na autě v době koupě, a budou tam i v době prodeje (pokud je nikdo neukradne). Astra je naše druhý auto v rodině a na takovýhle věci nekladu důraz (manželka taky ne). Máš rozhodně pravdu, že jsou to nejčastější alu kola, ale je to tak právě proto, že jsou rozumnou volnou z hlediska velikosti/vzhledu a Astře prostě sluší (podle mě víc než ty co sis vybral ty). Z originálů se mi jich líbí hodně, koukni na konfigurátor na opel.de a sám uvidíš jak pěkná Astra na originál kolech může být ;) Třeba tahle.

schuby
Příspěvky: 10
Registrován: 29 lis 2008, 19:05

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od schuby » 02 pro 2008, 16:54

To všechno je věc názoru.Já už jsem předtím napsal,že nutně netvrdím,že jsou ty kola krásná,ale teď už vím,že kdybych auto postavil byť na těch kolech co jsi doporučil v odkazu tak jsou to pořád obyčejný kola kterých jsou ty konfigurátory plný.Já nežiju tím,že každý kdo má odvahu a potřebu mě sdělit,že se mu kola líbí ve mě žíví pocit jaké super kola se mě podařilo vybrat.Pouze vím,že toto jsou kola co svým designem vybočují z řady těch originálů.Já tedy osobně preferuji 17" kola a ty podle velikosti asi tak max 16".Je to tohle debata naprosto o ničem prostě tobě se líbí něco jiného a tím to hasne a já Tě nemíním obracet na nějakou jinou víru.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od corsaczek » 04 pro 2008, 08:48

Souhlasím, nemá cenu to řešit, hlavně že jsi se svojí volbou spokojenej. Akorát mi prosím nevkládej do úst takovou blbost, že preferuju max. 16"... Napsal sem jasně, že kola, co mám na Astře mi žíly netrhají, protože je to 2. auto v rodině a 90% km s ním ujede manželka. Kdybych chtěl tohle auto nějak víc "tunit", tak kola budou to první co vyměním a budou to min. 17". To jen aby bylo jasno.

schuby
Příspěvky: 10
Registrován: 29 lis 2008, 19:05

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od schuby » 04 pro 2008, 18:56

A můžu se zeptat jaké je Tvé auto number one?A jen tak mimochodem výměnou kol auto nevytuníš,ale i kdybych s autem ujel denně jen 10 km tak tam budou kola o kterých jsem přesvědčený,že k němu pasují.K mému autu standartní 16" jak říkáš Ty úžasný origa prostě nepasovali.Mimochodem mé druhé auto se kterým jezdím s bídou asi tak jako tvoje manželka není postavené na nějakých kolech,které mě netrhají žíly.Prostě ty auta jsou moje tak budou vypadat jak si představuji a vůbec neřeším jestli mě to rve žíly nebo ne.

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: elektróny ktorej znacky doporucujete ?

Příspěvek od FerdaXXL » 04 pro 2008, 20:55

Schuby každému se líbí něco jiného a ty tvoje kola se mi teda nelibí. Toť můj názor. Ale ať si každej koupí co chce !!! Pokud někdo klade důraz na vzhled tak prosím ... jeho věc. Pokud nejsi zastáncem originálů tak prosím, ale nemusíš nám snad vnucovat svůj názor nebo jo ? A čím ještě jezdí Corsacek není to snad jedno ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět