zadný nosič na bicykle / kola

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dylino
Příspěvky: 6
Registrován: 17 kvě 2010, 08:27

zadný nosič na bicykle / kola

Příspěvek od dylino » 29 kvě 2010, 15:03

snazil som sa tu najst vlakno, ktore by sa venovalo specialne zadnym nosicom na bicykle / kola (udavam zamerne oba nazvy pre jednoduchsie vyhladavanie), ale neuspesne - tak som si ho dovolil zalozit...

pocul som, ze su vhodnejsie - i ked mozno drahsie - ako tie stresne... zatial som tu objavil len tento typ: Thule EuroClassic G5 909, ale urcite existuju aj ine...
pre tento typ je potrebne mat tazne zariadenie, ktore ja osobne nemam - ale uvazujem o celej sade - cca 500 €

mate nejake skusenosti s podobnym zariadenim? zatial len zbieram informacie a robim si na vec nazor...
vdaka!
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Opel Astra H Caravan 1.6

Reklama
 

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: zadný nosič na bicykle / kola

Příspěvek od hombre_71 » 29 kvě 2010, 17:12

Mám přesně ten Thule který zmiňuješ, jak vypadá na Zafiře mám vyfocený ne svém theradu. Jinak řešil jsem to dilema jestli koupit na střechu aero příčníky + 3 x Thule ProRide nebo tenhle zadní nosič a jelikož první varianta by vyšla cca. stejně draho, zvedání kol na Zafiru by bylo přeci jen komplikvanější tak jsem zvolil tohle. Zatím jsem s ním moc nenajezdil, ale působí opravdu bytelně a manipulace s ním je dětsky jednoduchá.

pm24
Příspěvky: 62
Registrován: 03 říj 2011, 11:38
Bydliště: Partizanske

Re: zadný nosič na bicykle / kola

Příspěvek od pm24 » 21 kvě 2015, 18:41

Ahojte, potrebujem riešiť nosič na bicykle na Zafiru. Teraz potrebujem pre tri bycikle, do budúcnosti 4. Z dôvodu výšky auta neuvažujem moc nad strešným nosičom. Obávam sa ťažkej manipulácii, mám výšku 176cm.

Najviac by sa mi pozdával nosič na ťažné zariadenie. Ale nakoľko ťažné nemám a uvažujem aj o výmene auta, nechce sa mi investovať do montáže ťažného. Celu cenu ťažného by som asi ťažko mohol zohľadniť v cene auta pri predaji.

Má niekto z Vás nosič bicyklov na zadné dvere? Napr. THULE BackPac 973 ? Aké máte s ním skúsenosti? Nie sú moc namáhané pánty 5-tých dverí?

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: zadný nosič na bicykle / kola

Příspěvek od Midzi » 21 kvě 2015, 21:03

Preberalo sa to uz v inom vlakne, ale urcite by som to neodporucal. Mozno tak na max 2, ale viac urcite nie. Potom tu mas este problem, ze sa nedostanes do kufra. Predsa uz to bude vaha. Ked uvazujes o vymene auta tak bud to uz neries, alebo daj radsej tazne a nosic das na dalsie auto bez najmensich problemov.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

OnDr.
Příspěvky: 77
Registrován: 24 kvě 2011, 19:15
Bydliště: Neplachovice

Re: zadný nosič na bicykle / kola

Příspěvek od OnDr. » 22 kvě 2015, 17:25

já mám dlouhodobě zapůjčený WJENZEK ALFA a jsem s ním naprosto spokojený, jediné mínus, když je zamknutý utahovací šroub na kouli, nejde otevřít kufr, pokud ho tam nedám tak je vše OK
Zafira 1,9 CDTi 88kW 2005, CD70 NAVI, park pilot, automatická klimatizace a spostu drobností co auto umožňuje

Odpovědět