UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 21 dub 2010, 21:45

Zitra zkusim moji nokii 6300 zda se nahraje vsech 180 kontaktu co mam na sim karte. Asi bude fakt problem v tom mem T-MOBILE MDA VARIO, obcas BT jde obcas nejde ale proste vic jak 47 kontaktu se nepresune coz je na prd. No budu resit co dal.

Vojto, SE bude v pohode to nema asi ani symbian natoz jiny operacni system.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 21 dub 2010, 21:53

TAdy jsem neco nasel, moje MDA je v podstate HTC HD2 prodavane u t-mobile.


http://htcwiki.wetpaint.com/thread/3526 ... uetooth%29
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
hegio
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2008, 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od hegio » 21 dub 2010, 21:56

Zkoušej, já už jsem to vzdal. Midzi to je pěkná hračka to bych si dal líbit tam už chybí jen net a tohle forum.
Hegio
Opel Zafira B, 1.9 CDTI, motor Z19DTH (5/2006)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 21 dub 2010, 22:00

A jede ti to aspon pres ten jetware? nebo vubec ne?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
hegio
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2008, 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od hegio » 21 dub 2010, 22:05

Už jsem to tu popisoval, jen když omezíš ty kontakty.
Hegio
Opel Zafira B, 1.9 CDTI, motor Z19DTH (5/2006)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 21 dub 2010, 22:07

Ted jsem cetl na nemeckym foru ze problem pri odpojovani BT muze byt diky tomu pinu 0000, pry se ma dat jine cislo, zkusim zitra uvidime. Ale je to blbost podle me :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 22 dub 2010, 07:57

Tak dnes jsem zkusil moji nokii 6300 a bez problemu asi behem 5s spojeno a vsech 200kontaktu v pohode takze chyba bude fakt v tom telefonu - MDA. Hledam dal treba udelaji upgrade UHP aby to bylo v pohode.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od corsaczek » 22 dub 2010, 08:51

Tady sem našel nějaký (snad) řešení problémů s odpojováním, mělo by stačil nainstalovat ty 2 programy do tvýho mobilu. Moc jsem to nestudoval, ale třeba ti to pomůže.

A pomoct by mohlo i tohle: http://www.jetwaremobile.com/

EDIT:
Sooooodele, es funzt!!! xD

Was bei mir funktioniert: HTC Touch HD mit Windows Mobile 6.5, aktuellem Radio Rom und Jetware
Sonstige Modifikationen: Auf der Jetware Seite gibt es einen Fix für Opel ( One Line per Contact o.ä. ), diese muss man in Jetware laden, bei den Optionen hab ich fast alle Haken angemacht (halt das was UHP Kann -> Contacts, usw).
Außerdem habe ich Sim Access in Bluetooth ausgeschaltet!.
In der Registry hab ich 2 Keys in der Registry gelöscht (ich liefere die nach sobald ich zu Hause bin) um rSAP (Sim Access) für Bluetooth komplett abzuschalten, somit wird man beim verbinden auch nicht mehr gefragt ob UHP die Kontakte laden darf.

Wer dann noch Probleme hat, dass sich Bluetooth sporadisch abschaltet, kann hier nachlesen:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=472148
Das beschreibt BTRestore und ein passendes MortScript um Bluetooth automatisch neu zu starten wenn es aus geht.

Hat den Hintergrund, dass dann erst Jetware diese Aufgabe übernimmt und das ganze ordentlich macht.
Das ganze sollte auch Problemlos mit WM 6 oder 6.1 und älteren Radio Roms funktionieren.
Man kann ohne Probleme Telefonioeren etc.
Die Ruflisten funktionieren auch Wunderbar, ich hab diese auf jeweils 10 Nummern begrenzt, damit es nicht zu voll wird.

Wichtig ist Jetware drauf, Sim Access aus und rSAP über die Registry deaktivieren indem man den REG-Schlüssel löscht.
Danach erst UHP mit dem Handy verbinden.

HTC Touch HD
Werkseitig: (1) und (3) (Fehlerquelle allerdings lokalisierbar ^^)
Mit Zusatzsoftware: (1) und (2)

EDIT: Info zum Abschalten von rSAP über die Registry:
You can stop loading SAP editing your registry.
Delete the key:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\init]
"Launch99"="SAPSettings.exe"

and after a soft reset normaly you don't have the SAPSettings.exe started.


Edit: Info zu BTRestore eingefügt -> zuverlässiges Neustarten der Bluetooth Verbindung bei Abbrüchen

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 22 dub 2010, 10:18

corsaczek: Dik udelal jsem to podle toho navodu z "nemecka" btrestore plus ten script tak jsem zvedav, behem dne to jeste zkusim v aute snad uz to pojede jak psalo vetsina lidi v ty diskusi ze uz jim to pomohlo, kdyz tam nebudu mit vsechny kontakty neva hlavne ale aby se to neodpojovalo to mi vcera pekne kakalo jelikoz jsem porad nekde jezdil pracovne.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od milosh » 22 dub 2010, 20:30

Tak anabaze s UHP a T-MOBILE MDA VARIO V uspespesne dnes zakoncena. Diky Corsaczekovi a tomuto navodu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=472148

jsem dnes nakopiroval VSECHNY kontakty z mda do uhp ale nektere i 2x takze jich tam ted mam 340 :D
Ted budu dumat nad tim jak to udelat aby se mi nestahovaly ty ze SIM karty ale jen z telefonu abych je nemel duplicitni.

Telefonovani v pohode nic se mi neodpojilo. Diky ti, v sobotu vyzkousim vic cestou na sraz do Prahy 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět