Oblíbený / Neoblíbený servis

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od dark » 15 dub 2010, 21:45

Bylo to jediný místo o kterym jsem věděl v okolí, že mají tech2...Neboj se, že bych si tam nechal něco opravovat, od toho mám kamaráda co pracuje v jednom servisu ve Velebudicich. Je to hlavně pneuservis, měří tam emise, diagnostiku dělají ale i normální automechanický práce. Taková červená budova a na ní je naraženej autobazar hned naproti Severografii u hlavní silnici, jak je na ní 70ka. Kousek nad pneuservisem, kterej vlastní nějakej Jára (brejlatej týpek). Asi budeš vědět o čem mluvim.

Zatim jsem si vše nechával dělat tam, vim že auto je v dobrých rukou a odvede se na něm co má, přátelskej přistup zamestnanců vč. samotného šéfa a rychle odvedená práce a v Mostě bezkonkurenčně si za práci řikají nejmenší ceny.

Například takové SOSko v Kasárnách, vlastní to známej - to je nehorázný ty jejich ceny....
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Midzi » 19 dub 2010, 13:41

Chcem ist do servisu v Brne, len neviem do ktoreho. Isiel by som aj do neautorizovaneho, len neviem ci by mi nepadla zaruka. Este by mi mala 1,5r platit a nerad by som o nu prisiel. Tak mi poradte kam, lebo v BA nechcem platit tie ich neskutocne ceny, kde si uctuju aj to ze si technik prdne.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od milosh » 19 dub 2010, 13:45

Midzi: Jses tady uz nakou chvili tak snad uz jsi pochopil ze jediny rozumny servis v Brne je RomanK a jeho http://www.carteam.cz/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od corsaczek » 19 dub 2010, 13:58

Zacinam mit "obavy", ze Roman je jediny rozumny servis na Morave :mrgreen: A ani v Cechach o moc servisech nevim...

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Midzi » 19 dub 2010, 15:32

ja viem ze ho tu vsetci chvalite. Po skonceni zaruky nemam problem chodit k nemu, ak by som mal istotu ze sa mi do konca zaruky s autom nic nestane tak by som sa o nu nebal. Ale to auto bude pouzivat hlavne moja polovicka, takze zaruka sa mi zide :D
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 19 dub 2010, 15:46

Midzi píše:ja viem ze ho tu vsetci chvalite. Po skonceni zaruky nemam problem chodit k nemu, ak by som mal istotu ze sa mi do konca zaruky s autom nic nestane tak by som sa o nu nebal. Ale to auto bude pouzivat hlavne moja polovicka, takze zaruka sa mi zide :D
pro zachování záruky musíš chodit do orig servisu jen na olej a kontrolu karoserie proti korozi, zbytek si můžeš dělat jinde
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od JohnyBA » 19 dub 2010, 17:51

tuto sobotu preberali na prime v autosalone originalne servisy, a konkretne tam ten Zbynek jazdil s oplom antara. Bol v servise od auto kelly a bosch tusim, kecal ze je to nefer ked ti vyrobca diktuje kam musis chodit do servisu, ale celkove resume som z toho nejak nepobral, ci sa teda musi jazdit do orig. alebo staci napriklad bosch servis.
S tou karoseriou je to zevraj kazde dva roky do origos nie?
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

JaMa
Příspěvky: 49
Registrován: 13 led 2009, 18:47

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od JaMa » 19 dub 2010, 18:36

JohnyBA píše:tuto sobotu preberali na prime v autosalone originalne servisy, a konkretne tam ten Zbynek jazdil s oplom antara. Bol v servise od auto kelly a bosch tusim, kecal ze je to nefer ked ti vyrobca diktuje kam musis chodit do servisu, ale celkove resume som z toho nejak nepobral, ci sa teda musi jazdit do orig. alebo staci napriklad bosch servis.
S tou karoseriou je to zevraj kazde dva roky do origos nie?

Tu karoserii právě teď řeším. Mám před serviskou a už se mi nechce do autorizovaného, když mi to udělá šikovnej garážník za polovičku.
Jenže jsem teď po zimě objevil na pátých dveřích bobtnající lak... Takže asi zase do předraženého autorizovaného...
Nevíte někdo, jaké jsou přesné podmínky záruky - nemyslím klasické dvouleté, ale záruky na korozi karoserie ?
JaMa
Opel Astra H, 1,7 CDTI, 74 kW (2005)

Uživatelský avatar
david.tomko
Příspěvky: 191
Registrován: 15 úno 2009, 17:52
Bydliště: Litvínov

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od david.tomko » 19 dub 2010, 18:54

JaMa píše:
JohnyBA píše:tuto sobotu preberali na prime v autosalone originalne servisy, a konkretne tam ten Zbynek jazdil s oplom antara. Bol v servise od auto kelly a bosch tusim, kecal ze je to nefer ked ti vyrobca diktuje kam musis chodit do servisu, ale celkove resume som z toho nejak nepobral, ci sa teda musi jazdit do orig. alebo staci napriklad bosch servis.
S tou karoseriou je to zevraj kazde dva roky do origos nie?

Tu karoserii právě teď řeším. Mám před serviskou a už se mi nechce do autorizovaného, když mi to udělá šikovnej garážník za polovičku.
Jenže jsem teď po zimě objevil na pátých dveřích bobtnající lak... Takže asi zase do předraženého autorizovaného...
Nevíte někdo, jaké jsou přesné podmínky záruky - nemyslím klasické dvouleté, ale záruky na korozi karoserie ?
Vyřeš reklamaci ještě před termínem prohlídky. Já jsem takhle udělal dvě reklamace, koupili jsme auto a než došel termín na prohlídku, tak jsme to stihli.
Opel Astra H Caravan N-Joy 1,6 Twinport

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Midzi » 19 dub 2010, 20:39

JohnyBA píše:tuto sobotu preberali na prime v autosalone originalne servisy, a konkretne tam ten Zbynek jazdil s oplom antara. Bol v servise od auto kelly a bosch tusim, kecal ze je to nefer ked ti vyrobca diktuje kam musis chodit do servisu, ale celkove resume som z toho nejak nepobral, ci sa teda musi jazdit do orig. alebo staci napriklad bosch servis.
S tou karoseriou je to zevraj kazde dva roky do origos nie?

to uz bolo asi pred 3 tyzdnami alebo aj viac
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Odpovědět