Stresni nosice (pricniky) II.

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od JohnyBA » 14 dub 2010, 12:23

Caute,
na leto si chcem kupit stresny nosic, a premyslam aky kupit, bud origos v oply, alebo od thule, alebo nejaky lacny, predavaju sa tak okolo 2500kc. Sice ste si vsetci kupili thule, ale uvazovali ste aj nad lacnejsou variantou? Su tie lacnejsie nosice horsej kvality a trebars su slabsie a treba rozhodne ist do drahsich?

Johny
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Fazol » 14 dub 2010, 14:08

2 Dalik: nejen rakve se daji pujcovat, ale i nosice na kola

2 Johny BA: samo, ze jsou i levnejsi a take urcite drazsi. Ja jsem vybral thulle a aero tyce protoze se to hodilo k barve auta a navic kdyz jsem to kupoval, leden minuly rok, zrovna ty levnejsi byly vykoupeny. Znacka tech levnejsich byla "ATERA".
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od vojta » 14 dub 2010, 15:40

mam origo a sem znich nasranej jako sviňa kurva jak si můžou dovolit že příčníky za 4000 hučej jako stará svině, nedoporučuju!!!! mam ty do střechy, ne na hagusy :x
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od JohnyBA » 14 dub 2010, 15:48

mna by ale zaujimalo ci pri tych lacnych sa mam niecoho obavat, neplanujem s tym jazdit kazdy vikend takze o vzhlad mi moc nejde. Viac ma zaujima kvalita a bezpecnost. Takze ci aj tie lacne postacia na prevoz lyzi a bicyklov, alebo su s nimi problemy s pevnostou a podobne. Nechapem preco jeden vyrobca to spravi o polovicu lacnejsie ako druhy :-(
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od couddy » 14 dub 2010, 18:49

Thule je liga, protoze vsecko sedi, licuje, funguje a drzi.
staci projit par testu.
mam thule od rakve, pres drzak kol, az po aero tyce. a secko jsem nasel na webu za super ceny.
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Dalik » 19 lis 2010, 21:06

Tak právě jsem dojel ze Zlína ze specializované prodejny Thule a dovezl si příčníky a rakev 8-)

Jestli někdy někomu pomůže mé info (příčníky - varianta s pevnými body)... Patky + kit + tyče.
Od letoška jsou v nabídce krom klasických patek (kód 751) i snížené asi o 3 cm (kód 753), a to za prakticky stejnou cenu, takže jsem neváhal. Příjde mi to rozhodně lepší, když to není tak vysoko.
Některé obchody (a jejich internetové konfigurátory) nutí na moje auto tyče (v mém případě jsem volil hlíníkové aerotyče) o délce 120 cm (kód 861). Ne! Správná délka je 108 cm (kód 860). (Možná by se tam v rámci té nastavovací drážky daly ty delší dostat, ale těžko říct, každopádně myslím zbytečné.)

Všechno sedí jak má, nic jinýho jsem taky ani nečekal ;)

PS: Tak od 110 km/h už to s tou rakví na střeše začínal být slušnej hukot (ale mám jednu z největších, tak se asi není čemu divit) :)

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od hombre_71 » 20 lis 2010, 11:02

Tak Thule to je opravdu "jiná liga, jiný sport" mám od nich nosič na kola (viz.galerka) a zkušenosti naprosto super ! I jednání prodejce bylo naprosto profesionální. Vlastní blbostí jsem si poškodil jeden díl a to co ta paní předvedla aby mi ho co nejdřív sehnala bylo fakt obdivuhodné ! Opravdu nemůžu nic jiného než chválit a doporučovat.

Uživatelský avatar
moulaj
Příspěvky: 69
Registrován: 09 říj 2009, 16:32
Bydliště: Terezín

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od moulaj » 20 lis 2010, 17:21

vojta píše:mam origo a sem znich nasranej jako sviňa kurva jak si můžou dovolit že příčníky za 4000 hučej jako stará svině, nedoporučuju!!!! mam ty do střechy, ne na hagusy :x
Tak to se mám na co těšit :? Včera jsem koupil na aukru originál střešní nosič,ale zase mě vyšel na 420 Kč i s dopravou,takže ani nadávat asi nebudu ;) Akorát na jednom příčníku chybí plastové zakončení.Myslím že na použití tak třikrát za rok snad stačí...
Přílohy
1306258103.jpg
Opel Astra H,1,6 Twinport 77Kw,r.v.2004,

Uživatelský avatar
kraťas
Příspěvky: 19
Registrován: 17 led 2011, 17:42
Bydliště: Brno

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od kraťas » 03 úno 2011, 13:20

Ahojte kolegové, tak jsem se rozhodl také pořídit příčníky na můj Caravan - vzhledem ke zkušenostem i s jinými výrobci pochopitelně Thule a použil jsem jejich konfigurátor. Výsledek byl stejný jako už tady byl několikrát zmíněný - patky 4900, montážní kit 4912 a chtěl jsem aerotyč 120cm, vše jsem si několikrát potvrdil, i tady na foru a měl jsem požadavek na zamykatelnost, což slibuje i Thule v konfigurátoru, ale jaké překvapení, když jsem rozbalil a zámky nikde. Thule mění sortimentové řady a nově budou zamykatelné patky 753 s montážním kitem 4010, který mi konfigurátor vyhodil pro auto s fixpointy :( , zkusil jsem zavolat asi do tří obchodů a všude mi potvrdili, že 753 jsou správně i pro "hagusy", ale i patky 4900, ale ty nezamknu :( nemáte někdo podobnou zkušenost?

Probral jsem to s prodejcem, který mi zboží poslal a on přiznal částečnou vinu a nabídl mi, že má na skladě starší ocelové čtyřhranné, ale zamykatelné a že by mi je nechal výměnou za moje aerotyče - když si vezmu, že dříve za stejnou cenu, kterou jsem zaplatil byly zamykatelné aerotyče a on mi nabízí tyhle, které se mi navíc vůbec nelíbí .. nevím...
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI Enjoy
Z17DTH, r.v.2006, černý safír, xenon

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od corsaczek » 05 úno 2011, 12:09

Jestli jsi koupil přes ne, můžeš do 14 dní vrátit bez udání důvodu a porozhlédnout se jinde..

Odpovědět