Hifi v Astre H

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od Rado77 » 28 zář 2008, 22:13

Tak to uz je ale "ine kafe" :) Ja myslim ze pravdu mate vsetci. 95% ludiom bohate staci seria. Kto chce mat ale Zvuk, musi siahnut do penazenky a prerobit :) Inak to odhlucnenie dveri nieje nikdy na skodu. Uz len kvoli znizeniu hluku zvonka. Tie dvere na Astre su hrozne plechove. Ked otvaram zadne, cele plechovo zarezonuju, len co potiahnem kluckou zvonku. Mam pocit ze tie dvere maju tak 1 kilo :) Ja som odhlucnoval napriklad Daewoo Matiz, a to si viete predstavit, ake to ma tenke dvere :) Vysledok paradny, ako na hluk zvonku, tak na kvalitu standard repro. Dolezite bolo ale pod tapacirom odizolovat komplet povrch, nesmie tam byt ziadna diera.

U Caravanov dost vadi ta zadna roletka batozinoveho priestoru. Urcite nahradit pekne ofilcovanou preglejkou, zabrani hlukom z kufra.
Astra H 1,6 16V kombi

Reklama
 

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od FerdaXXL » 19 říj 2008, 23:45

Dotaz přátelé ma org rádio CD30 MP3 výstup na zesilovač ? Diky

Pokud ano kolika kanálovej ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Treaty
Příspěvky: 33
Registrován: 18 kvě 2008, 00:01
Bydliště: United Kingdom

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od Treaty » 06 lis 2008, 17:35

Mam dotaz...S radiem DVD90 NAVI jsem koupil display,kterej pasuje do vectry,tak jsem koupil fungl CID do astry.Security kod k radiu nemam.Kdyz to zapojim,tak blika na display DISPLAY SAFE.Vim,ze se to musi sparovat pres tech2.Otazka je,jestli je to problem,kdyz nemam sec. kod k radiu a jestli neni neco vadnyho s displayem,protoze on sice ukazuje DISPLAY SAFE,ale nesviti podsviceni toho displaye.Diky za info

Uživatelský avatar
astracosmo
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2008, 23:29

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od astracosmo » 23 lis 2008, 22:28

FerdaXXL píše:Dotaz přátelé ma org rádio CD30 MP3 výstup na zesilovač ? Diky

Pokud ano kolika kanálovej ?
Mne na to radio zapojili 4 kanalovy zosilovac.
ASTRA GTC, 1.9 CDTI, COSMO, 17" - 225/45, Zazracne tlacidlo SPORT, BiXenon, ...

honzanun
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2008, 19:04

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od honzanun » 25 lis 2008, 17:04

Můžu se zeptat, jak dopadlo zapojení DVD90s displayem? Koukám na ebay.de a tam je prodávaj za cca 7000,- tak jestli do toho mám jít :-)

Treaty
Příspěvky: 33
Registrován: 18 kvě 2008, 00:01
Bydliště: United Kingdom

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od Treaty » 30 lis 2008, 00:42

Zalezi na tom,jestli uz mas CID display v aute.Jinak radio se prodava na ebay kolem 7 tisic,ale pokud nemas display,tak je to dalsich min. 300 eur.Ja to koupil komplet DVD90+CID display za 6.500kc na ceskym aukru,ale display pasuje do Vectry,tak jsem musel koupit z nemecky ebay novej do moji Astry za 310 eur.Byl jsem v servisu,ale maji v tom nejaky zmatky,tak jsem psal Romanovi,jestli muze poradit.Jinak je to super.Videl jsem uz aji ten display napojenej na PC s winxp,aji na 12-ti voltovej dvd prehravac do auta.Taky sila.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od corsaczek » 05 pro 2008, 19:36

Mám jeden dotaz: když koupím rádio, které nebylo z auta vymontováno správně (odpárováno), jde ho nějak odblokovat? Mám zálusk na CD30 MP3 ale nejsem si uplne jistej, že je opravdu správně vymontovaný, tak aby mi pak k něčemu bylo...

honzanun
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2008, 19:04

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od honzanun » 09 pro 2008, 08:00

Já jsem koukal na ebya, že to jako komplet - DVD90 a display - vyjde na cca 200 - 250 eur. Display bych musel taky měnit.

Jak je to pak s montáží např GPS modulu, popřípadě jak mě pak bude fungovat ovládání na volantu atp.?

Treaty píše:Zalezi na tom,jestli uz mas CID display v aute.Jinak radio se prodava na ebay kolem 7 tisic,ale pokud nemas display,tak je to dalsich min. 300 eur.Ja to koupil komplet DVD90+CID display za 6.500kc na ceskym aukru,ale display pasuje do Vectry,tak jsem musel koupit z nemecky ebay novej do moji Astry za 310 eur.Byl jsem v servisu,ale maji v tom nejaky zmatky,tak jsem psal Romanovi,jestli muze poradit.Jinak je to super.Videl jsem uz aji ten display napojenej na PC s winxp,aji na 12-ti voltovej dvd prehravac do auta.Taky sila.

Treaty
Příspěvky: 33
Registrován: 18 kvě 2008, 00:01
Bydliště: United Kingdom

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od Treaty » 10 pro 2008, 11:25

Musim se zeptat Romana.Koupil jsem tlacitka a ty cudliky na ovladani na volantu,ale nevim co jeste musim sehnat.Pry se musi dat pod airbag nejaky kolecko....Nevi nekdo,co vsechno je potreba na upgrade?

Treaty
Příspěvky: 33
Registrován: 18 kvě 2008, 00:01
Bydliště: United Kingdom

Re: Hifi v Astre H

Příspěvek od Treaty » 10 pro 2008, 11:30

Jo a koukal jsem na ebay....Radio dvd90 minimalne 300 eur,CID display minimalne 250 eur,RGB kabel (na zobrazeni navigace) 80 eur.Tak aukce dvd90+cid za 200-250eur ma jeste 4 dny do konce.Poleti to jeste nahoru

Odpovědět