Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 241
Registrován: 17 čer 2016, 23:50
Bydliště: Jihlava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kratales » 10 úno 2017, 14:25

Dnes převážení kol. Při rychlosti nad 120km/h jsem myslel, že mi uletí volant. V servise bylo zjištěno, že umělec u kterého jsem byl posledně, tak nalepil na kola závaží na protější strany. A to nemluvím o tom, že jsem se do původního pneuservisu hned ten den vracel, protože uz při 90km/h začalo auto dělat neskutečný bordel aa zjistilo se, že ten vůl na přední kolo zapomněl dát středící kroužek a na zadním kole nechal narvané dva. Nechápu. A to jsem na přezutí nešetřil, stálo mě to 800Kč!!!

Reklama
 

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 03 bře 2017, 13:22

Tak včera mně poprvé nechala astra na holičkách, respektive jeji baterka umřela takovým způsobem ,že se ani nechtěla odemknout... Asi už ji začínám mít dlouho, měním díly který už jsem jednou měnil.
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

cooper89
Příspěvky: 45
Registrován: 05 zář 2014, 11:14

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od cooper89 » 02 dub 2017, 18:29

dnešní dopasování a kontrola...a hurá na lak
Přílohy
aaa.jpg
aa.jpg

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 02 dub 2017, 19:35

BikerMarius píše:Tak včera mně poprvé nechala astra na holičkách, respektive jeji baterka umřela takovým způsobem ,že se ani nechtěla odemknout... Asi už ji začínám mít dlouho, měním díly který už jsem jednou měnil.
Kolik mas najeto? a rv?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 02 dub 2017, 19:49

235.000km / 2006 ale je to už druha baterka originalní jsem měnil před pěti zimy.
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od honzap » 02 dub 2017, 21:37

Dnes mne chlapík v omlacené alfe 156 vytlačil na svodidla. Vytroubil jsem ho a od jeho, jeho manželky a dvou pubertálních holek jsem dostal fakace.

Člověk by řekl, že s věkem se dostavuje moudrost, ale asi ne u všech.
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 03 dub 2017, 09:51

Někdy dorazí dřív demence než moudrost :(
Na mně se tuhle rozčilovala paní že jsem ji tam vjel z prava.
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 241
Registrován: 17 čer 2016, 23:50
Bydliště: Jihlava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kratales » 03 dub 2017, 16:33

Takových hrdinů je všude spousta a bohužel jich je víc a víc. Když někdo udělá chybu a omluví se, tak to chápu. Ale když někdo např. nedá přednost a pak ještě suverénně zvedne prostředníček, tak to už mám problém rozdýchat. Už bylo pár takových frajerů, za kterýma jsem se otočil.

Například před dvěma roky jsem z boku naboural jednu paní, která jela na červenou. Okamžitě mě začala hrubě urážet do různých přirození. Přijela záchranka, paní krapet simulovala, tak se muselo ještě volat hasiče, aby jí někdo vyprostil ... zaklíněná vůbec nebyla, hasiči vůbec nevěděli, proč ji museli jet vyprošťovat ... no zřejmě si od toho něco slibovala. Mezitím přijel její bratr a vrhl se na mě, že jsem "zm*d" a že chcípnu (naštěstí ho Policie ČR zpacifikovala). Policii tvrdila, že jsem jel v obci závratnou rychlostí a jel jsem na červenou a že jsem ji chtěl zabít. Naštěstí byla na křižovatce kamera z obchodního centra a i když obvykle kouká na opačnou stranu, tak tu chvíli směřovala na křižovatku, kde jsem jel já. Když paní viděla záznam, tak jí sklaplo. Bohužel žádné omluvy jsem se nedočkal, pouze dalších výhružek. Dnes už jen lituji toho, že jsem nešel na pár dnů marodit, protože by paní byla trestně stíhána z ublížení na zdraví z nedbalosti, přišla by o řidičák a ještě by dostala mastnou pokutu. Takový lidé si totiž nic jiného nezaslouží.

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od honzap » 03 dub 2017, 21:59

Asi se podívám po nějakých kamerkach.
Vím, že je tady vlákno bokem, chci, aby se to samo zaplo, vyplo, nahrávalo ve smyčkách a nebylo to moc napadne. Ideálně se záznamem zepředu i ze zadu.

GPS a rychlost neřeším, dal jsem si limit cca 6000,-

Jak píše kratales, chybu udělá každý, ale kdyby mne někdo napadal, jak píše on, asi bych se neudržel.
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 241
Registrován: 17 čer 2016, 23:50
Bydliště: Jihlava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kratales » 04 dub 2017, 05:19

Já bych bez kamery už nikam nejel. Akorát když jedu do Rakouska, tak ji musím sundavat a jsem trochu nesvůj, ale zase naopak jsou Rakušáci za volantem úplně odlišná mentalita, jsou ohleduplní, trpěliví, umí poděkovat ... já už měl několik kamer, od Truecam A3 a A5, přes dvě různé no name a teď jsem zakotvil u Xiaomi YI Dashcam. Jako jediná mi funguje naprosto spolehlivě, natáčí pěkně, má dlouhý a kvalitní kabel a není tam přísavka, ale držák s 3M páskou. Je znát, že obraz je mnohem stabilizovanější a netřepe se jako na přísavce. Videa si mohi stahovat přes WiFi pomocí appky, to je taky celkem fajn. Ten kabel co jsem zmiňoval je také důležitý, u TrueCamu jsou kabely naprosto tragické, jsou tvrdé a během roku uplne popraskají.

Já mám za sebou tři nehody a bez kamery fakt už ani ránu. U všech tří nehod ze mě někdo chtěl udělat viníka, ale naštěstí tam buď byla kamera, nebo bylo naprosto evidentní, jak se to přihodilo. Za ty nervy (v lepším případě) to nestojí, raději pustit chlup a být v pohodě.

Odpovědět