umístění mobilu s GPS

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od majkp » 04 kvě 2009, 21:13

Gord píše:mě štvou ty kabely všude, kdybych věděl jak to propojit rovnou a ne přes zapalovač :-/
Hele me zapojili aktivni Brodit drzak rovnou kdyz mi montovali Parrota, jen sem navic zaplatil asi 200,- za nejakou redukci (neptej se me jakou) a bylo. Jen mam ten kabel vedenej trochu blbe u nohou spolujezdce nekam dozadu a pak zpatky pod zapalovac. Asi by to slo natahnout skrz stredovej reprak, nebo jinudy...

Reklama
 

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od FerdaXXL » 04 kvě 2009, 23:09

no s tim protazenim pres reprak je pry velky problem. Bylo mi to rečeno v servisu :( Chtěl jsem tam tudy tahnout napájení na antiradar a navigaci. Neví někdo jestli se dá protahnout kabel někde jinde třeba někde u spolujezdce u vokna a pak to tahnout podel skla k tee mřížce reproduktoru ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Fazol » 18 lis 2009, 10:25

Zdarec,

taky jsem se nechal inspirovat pepinem a corzsackem a sel do broditu plus univerzalni drzak mini gripper.
jelikoz mam uzsi mobil (N6220c) - vidim cely displej. Na mobil je videt paradne, opravdu spokojenost. Dokonce jsem to same objednal svagrovi do zafiry, jak se mi to zalibilo.
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 37
Registrován: 18 říj 2009, 19:26

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Marky » 01 pro 2009, 19:52


Uživatelský avatar
xykapa
Příspěvky: 9
Registrován: 05 bře 2010, 13:28

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od xykapa » 07 bře 2010, 11:02

mám ve své Zafirce držák od Brodit,zakoupeno v Sunnysoft...a velká spokojenost...montáž během 2 min! a bez vrtání....pokud si koupíte jiný mobil,nebo navi,ten základní držák zůstává .... ;)
Přílohy
z 008a.jpg
z 006a.jpg
z 001a.jpg
ZAFIRA B 1.8 XER

Uživatelský avatar
Šuplik
Příspěvky: 146
Registrován: 02 bře 2010, 20:21
Bydliště: Nekde v EU
Kontaktovat uživatele:

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Šuplik » 07 bře 2010, 13:17

corsaczek píše:
Pepino_GH píše:
corsaczek píše: - mají k autorádiu (na navigaci to není moc šikovný)
Ahoj, proč myslíš, že ten k rádiu není moc šikovný?? Kdysi jsem tady psal, že mi v tomto umístění zlobí HTC. Po výměně základní desky v telefonu vše OK, a Nokie tam bude určitě fungovat taky, mám ještě firemní 6110 NAVI a bez problémů ;)
Nejde mi ani tak o příjem signálu z družice, ale spíš o to, že je to už hodně mimo zorné pole. Občas ve městech, kde to člověk nezná a je třeba trochu složitější dopravní situace podle mě nebude moc šikovný koukat "dolů", lepší je mít to u skla, kdy člověk může vnímat i provoz, nebo se mýlím?
Ja mam pda se to prilepil na sklo opira se o palubku a stíhám vše jak navigaci tak sleduju provoz de jen oto se to naučit
OPEL ASTRA H/1,7 CDTi/16V/59 KW/Essentia 5dr.

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Westler » 30 pro 2010, 22:07

Vytahnu starsi tema z propadliste dejin :-)

Chtel bych se zeptat zda nekdo mate ten drzak na "A" sloupku (od fy Brodit). U displeje se mi to moc nelibi (neni videt na levou cast), u radia je moc nizko. Jediny problem bych videl v delce kabelu pro nabijeni, to se ale nejak udela. Jde mi o uzivatelsky komfort, zda drzak nezakryva predni sklo a jak je na nej pri jizde videt. Ze stranek Broditu to bohuzel nelze poznat, nebot tam maji jen velmi male fotky a jeste k tomu focene ze spatnych uhlu - http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=804064 . Diky predem za reakce.

Pripadne si rikam ze by nebylo spatne sehnat drzak k displeji, ale ve verzi pro anglii (tj. umisten blize k prave casti displeje) a na nej nasroubovat kloubovy drzak mobilu, ktery se natoci smerem k ridici.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od corsaczek » 30 pro 2010, 22:11

Čau, do Astry 2 sem si už koupil ten držák na A-sloupek a je to ideální - ničemu to nepřekáží a přitom je to pěkně na očích. Jediná nevýhoda jak říkáš je ten dobíjecí kabel. Ono by šlo vytáhnout si zásuvku někde po levý straně nebo napojit dobíjecí kabel k zapalovači, ale to jsem ještě neudělal. Prostě zatím natahuju ten klasickej přes volant k mobilu.

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Westler » 30 pro 2010, 22:13

Corsaczek: myslis ze bys mohl prosimte udelat foto z pohledu ridice (rovne pred sebe)? Co se tyka kabelu - rikam si jestli nejde sehnat nejaka prodluzka nebo nabijecka s extra dlouhym kabelem..

Kesi: Hlavovy nemam, ale myslim ze kdyby to bylo nebezpecne, tak by meli mit na webu upozorneni.
Naposledy upravil(a) Westler dne 30 pro 2010, 22:16, celkem upraveno 2 x.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: umístění mobilu s GPS

Příspěvek od Kesi » 30 pro 2010, 22:14

A stĺpik pripadá do úvahy len ak nemáš hlavový Airbag. Osobne by som nechcel, keby niečo, dosať telefónom do hlavy :twisted:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Odpovědět