Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 08 zář 2013, 22:23

Frydex píše:V Chorvatsku je písku dost..
A v písku taky nebude nikdy pořádně čistá voda..
Ja spis mam pocit ze tam vsichni jezdi kvuli tomu "ze to tam prej je porad levny", coz ale uz taky nebude asi tolik pravda dle informaci od x lidi co tam letos byli.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hazmec » 08 zář 2013, 22:33

Jo draho je tam jako sviňa - taky proto nám ve dvou kombík málem nestačil - všechno jídlo jsme táhli z domu, samo že i zavařený maso jako za 90 let.
Co je na kamínkách špatnýho, sice se člověk do toho těžko zahrabe, blbě se v tom chodí, ale vod čeho jsou boty do vody, že? Čistý moře to vyvážilo. Apropo zkus na itala zažvatlat něco česky, jestli ti alespoň trochu porozumí.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 08 zář 2013, 22:52

Joooo uz i chorvati pochopili, ze je potreba turistum poradne vyklepat kozich :mrgreen: Draho je nejen v Chorvatsku, ale vsude okolo v Evrope. Na druhou stranu, bud tedy na dovolenou mam, uziju si ji i s tim ze v ty dany zemi je holt draho nebo budu na dovce skudlit a premejslet nad kazdou utracenou korunou. To snad pak ani nema cenu vubec nekam jezdit :D Obecne Chorvatsko neni spatny, ale zadnej zazrak to uz bohuzel taky neni. Jooo pokud je "dovolenkova nouze", tak je to dobra volba nekam vystrelit k mori. Je to relativne blizko a hlavne se tam clovek ktery neovlada zadny cizi jazyk domluvi. To je velka vyhoda 8-)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od martini » 08 zář 2013, 22:57

dnes nalepena carbon folie na strechu piplacka cca 3 hod v klidku az budou namontovany stresni listy a antena tak hodim foto,dnes uz jsem nestihal....... 8-)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 08 zář 2013, 23:23

a teď to pojede rychlejš

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od jakubino » 09 zář 2013, 07:27

a Tvoje sachovnice prinesla autu kolik kobyl navrch?
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

Pavel007
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2013, 10:56
Bydliště: sem z Praheee

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pavel007 » 09 zář 2013, 08:02

co se týká Chorvatska, tak jsem si vloni všimnul, že je velký rozdíl v cenách např. potravin mezi nějakým domácím výrobkem a nějakým podobným, ale dovezeným z EU. Když jsem se díval po mně známých baleních, co znám z domova, tak jsem protočil oči, ale když si člověk dal tu práci a nakoupil v nějakém místním supermarketu něco nedovozovýho, tak to bylo srovnatelný s ČR. On jsou samozřejmě taky vyčůraní, takže broskve na korzu pro turisty za strašnej nesmysl, ale stačilo se vyznat a zajít kus dál někam do krámku a bylo to ok.
Astra H Z16XEP
6,3 l/100km :)
OP-COM k dispozici-Praha.

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od x-father » 09 zář 2013, 09:17

No to je otázka co je drahé.

Sice se dá letět někam do Řecka třeba už od 10k/os, nebo různý Turecka, Egypt, Tunisko atd., kam se dá koupit dovolená pod 10k, ale bude to bída. Jednou jsem byl v Řecku za cca 14k na osobu a už to bylo na kvalitě hotelu, jeho umístění a stravě dost znát. S dovolenejma za 20-25k /os se to fakt nedalo srovnávat.

Chorvatsko mě vychází cesta Astrou tak na 6000 komplet tam i zpátky do jižní části. Ubytování na týden v sezoně začíná pod 3000 na osobu.

Obecně je tam o něco dráž než u nás, ale něco je i levnější.

Dovolená tam tedy podle mě není drahá, ani když se člověk nechová jak socka.

Když má ale někdo problém dát za kopeček zmrzliny 25Kč (ten je jen tak mimochodem tak 2-3x větší, než český kopeček), protože to hned srovnává s ČR. kde stojí "jen" 15, tak ať si remcá.

Mě na tom vyhovuje, že tam mám auto. Všechny letecký dovolený maj společný to, že člověk je upnutej na hotel a na to co je okolo. Sem línej a nehodlám někde v horku pochodovat. Výlety pořádaný cestovkama mě moc neberou a prozkoumávání místní hromadné dopravy mě taky nebere. Leda tak si půjčit auto v tamní půjčovně, což je fajn, ale zase půjčovat si auto na týden a nechat tam za to 10k... Zaprášená herka s nefunkční klimou, dneska už bych řešil i sedačku pro malýho atd... Není nad svoje auto a volnost pohybu.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 09 zář 2013, 16:05

Mno, my byli v Recku 4x, auto pujcili vzdy, Hyu i20 za 150€ na 5dní + 50€ benál je cena nizsi nez pri pujceni auta v CR. Klima fungovala v pohode, otestovano na 400km.

A nevim kde sis pujcoval, zda nekdy, ale zapraseny jsou az potom co je vracis :D

A hlavne vyhoda proti kodrcani se v aute, kdyz letis letadlem jsi u more za 6-7H vzdy.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 09 zář 2013, 17:07

My jsme vloni meli v recku na pujceni Focuse II, stal na dne tusim kolem 50E, klima nechladila, vokynka nastesti votevrit sla, venku bylo 42°C, takze skvely letni jezdeni :mrgreen: Detska sedacka nebyla, prej je zbytecna, tak nam dite po aute behalo jak vopice ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Odpovědět