Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 08 srp 2013, 21:40

Dnes jsme se vrátili z Merkuru na Nových Mlýnech. Krom dvou sviňských bouřek, které ale nepřinesly tolik potřený déšť, tam byly slušné vedra. Ještě dnes když jsme odjížděli po 17té hodině teploměr ukazoval 37,5 stupně. Ale dovolená vyšla, takže spokojenost. Po cestě jsem potkal jednoho čela G klubu, stejného jsme potom viděli zaparkovaného v Pasohlávkách. Z Háček jsme nikoho nepotkali.
Ale naložit auto 4ma lidma + plným kufrem, zapnout klimu. To je peklo :mrgreen: :roll: :cry:

Reklama
 

Pavel007
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2013, 10:56
Bydliště: sem z Praheee

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pavel007 » 11 srp 2013, 18:55

Tak my se zase včera vrátili z Vysokých Tater, naše Stříbrná Střela těch cca 1200km zvládla bez zaváhání se spotřebou 5,8 l, což je super. Jinak jsem si všimnul, že na Slovensku se asi Opely prodávají víc nebo co, protože těch háčkových Aster, co jsem tam za týden viděl, tak to tu nepotkám za měsíc. Říkal jsem si, že jsem asi postiženej a podvědomě na ty Opely soustředím pozornost, ale když jsme jeli v Čechách, tak jsem se na to skutečně soustředil, jestli ty Opely budu vnímat nějak častěji, ale nic, fakt na tom Slováči jsem jich potkal daleko víc. Asi tam nemaj takovou popularitu Oktávky. :)
Astra H Z16XEP
6,3 l/100km :)
OP-COM k dispozici-Praha.

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 11 srp 2013, 20:15

Pavel007 píše:Tak my se zase včera vrátili z Vysokých Tater, naše Stříbrná Střela těch cca 1200km zvládla bez zaváhání se spotřebou 5,8 l, což je super.
To rád slyším 8-)

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od smileboy » 12 srp 2013, 09:18

smileboy píše:Tak o tý tyčce stabíku jsem věděl, bouchalo to:) O tý pružině ne, na tu se ještě mrknu, ale on ten technik když mi volal, tak z jeho hlasu bylo tak trochu poznat, že bejt mnou, tak se na to za tu cenu taky vybodne a koupí si to někde na netu :D Takže myslim, že nekecali, ještě uvidíme, každopádně dneska na to mrknu a asi zejtra objednám pružiny. A příští týden bude domácí výměna:)
O víkendu jsem si dal auto na hever a žádnou prasklou pružinu jsem neviděl. Ještě jsem pak zajel ke známýmu do pneuservisu, auto jsme zvedeli na zvedáku, abych tam měl ještě větší prostor, ležel jsem pod tim půl hodiny - pružiny jsem očistil a opatrně nehtem přejížděl a stejně jsem nic nenašel. Tak začínám podezřívat autoservis, že si chtěl přivydělat. Ale zas to napsali i do toho konečnýho protokolu, že byla nalezena prasklá PZ pružina a po dohodě neopraveno, tak nevim. Každopádně je zatim objednávat nebudu.
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 13 srp 2013, 09:10

Včera se mi odporoučela baterka, bez varování. Ráno jsem do práce v pohodě dojel, když jsem pak potřeboval odjet, tak už ani ťuk, jen přístrojovka chvílema blikala jak kolotoč. Když se mi displej povedlo dostat do servisního módu, ukazoval napětí 9V, servisák bez zátěže naměřil 12V, ale se zátěží 5V :mrgreen: Na místě mi ji vyměnil (tímto mu ještě jednou děkuji) a už zase jezdíme 8-)
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 13 srp 2013, 14:11

Ja som baterku menil v sobotu. Stara este isla, ale 2x mi nechcela nastartovat tak pre istotu. Co som vsak necakal tak to bola zlozita vymena.
Vsetko koli tej jednej skrutke co drzi ten poistny plech. Musel som dat dole aj hadicu nasavania a aj tak nic. Ta mrcha sa stale len pretacala a neska von. Takze za pouzitia hrubej sily som ju vlastne aj s celym kovovym puzdrom vytiahol von.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 15 srp 2013, 18:42

Dneska jsem vzal astru do myčky a trochu navoskoval přitom jsem objevil na boku dva šrámy od dveří :-( zkusím to rozleštit akorád kapota je zralá na novej lak vypadá jak kdyby ji pokropili kulometem :cry:
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

salám
Příspěvky: 166
Registrován: 14 dub 2012, 20:44

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od salám » 18 srp 2013, 20:44

Tak copak jsme to dneska dělali..joo dělali jsme baypass.. :D
Obešel jsem chladič oleje tak, aby byl mimo chladicí okruh abych zjistil odkud se mi do vody tlačí olej. Byl to celkem porod, jelikož přístup na nic - navíc bez rampy když člověk jenom leží pod autem, tak opravdu pár sprostých slov padlo..ale podařilo se a teď se uvidí.
Pokud bude olej ve vodě i nadále, tak je v pytli hlava a je to zralé na skálu. Pokud ne, tak to bude právě ten chladič oleje 8-)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 18 srp 2013, 22:34

Já a moje Háčko sme si byli pro kousek buřta do Alberta :D

Uživatelský avatar
tlumex
Příspěvky: 299
Registrován: 20 pro 2009, 21:15
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tlumex » 29 srp 2013, 09:56

naše astrule dostala nový náporový chladič klimatizace + naplnění, tak to stojí na faktuře.

Jelikož jsem byl v servisu celkem 4 x (nález závady, 2 x špatně dodaný chladič klimy) , poskytli mi celkovou slevu 20 %,dostal vůni do auta + mytí auta zdarma + omluvu.
Astra Caravan Enjoy 1.7 CDTi , 74 kW , Z17DTH

Odpovědět