Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 09 čer 2013, 21:38

Ty si fakt jak děcko :D My stejně nic nevidíme :idea:

EDIT: Už jsem to opravil, už je to vidět ;)
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Lake292 » 09 čer 2013, 21:42

ja furt nic nevidim :lol:
Astra G 1.4 16V X14XE

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 09 čer 2013, 21:47

No, ja už tež nee.. tak sem to upravil na odkaz :mrgreen: Stejně to je blbost :D
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Radoš92 » 09 čer 2013, 22:18

Co mi na to šaháš, když to neumíš, člověk aby si to pak dělal sám. :lol:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od BikerMarius » 10 čer 2013, 08:08

zdravím, tuhle jsem si všiml když pršelo že mně teče voda z auta z nepřirozeného místa. A to z prostoru mezi blatníkem a paletovým podběhem přibližně v polovině výšky. Po dešti pak z auta dlouho kape voda. Dá se to nějak rozebrat a vyčistit ?? Koukl jsem do podběhu jen zběžně jsou tam nějaké plastové "nýty".
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Stan. » 10 čer 2013, 20:51

Jízdenky grátis pro nepřizpůsobivé zavedli v MHD v Jablonci n. Nisou

Neskutečné! Tomu se snad ani nedá věřit, že je to možné....

JABLONEC ...Jak nás vychovávají
Město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s DPMLJ zavedlo pro nepřizpůsobivé z oblasti Zeleného údolí ( zastávka"Měnírna") nový typ jízdenek. Zavedlo a také zaplatilo. Tyto jízdenky jsou pro naši zatím stále menšinu zdarma.
Hlavním důvodem bylo to, že stoupl počet případů napadení řidiče a revizorů a to zejména ve večerních hodinách, kdy se nastupuje předem a kdy si řidič řekl o jízdní doklad a byl napaden. Město Jablonec n.N. odůvodnilo své kroky takto:
"alespoň bude klid, městská ani státní policie s tím nikdy nic nenadělá." Jízdenky jsou přenosné, platné v nemalém počtu pro tuto skupinu obyvatel. Co dodat. Romové opět dosáhli svého. Příště rozbijou hubu pokladní v marketu a dostanou grátis lístky na jídlo? Pak pumpařovi a budou následovat lístky na benzín?
Hold oni to s tímto státem umí, můžeme jen závidět. Prý nepřizpůsobivý, opak je pravdou, umí se přizpůsobit dokonale, a když jim to nejde, přizpůsobí si svým chováním stát, policii i nás. Je normální mít strach jít večer městem? Kde se krčí ti, co si platíme a mají nás chránit? Proč město naříká, že večerní Jablonec nežije, ať se tam jdou podívat po 21. hodině a uvidí pravý důvod. A bude hůř.........
V Praze není třeba čekat na 21.hodinu. Zde i dopoledne dokáží černí pasažéři romského etnika vyděsit a bez ostychu omezovat platící cestující!
Spolucestující na fotu do mne vytrvale kopal kanadou, až mi nezbylo nic jiného, než mu v zájmu mé dosud zdravé holenní kosti uvolnit i své místo. Neměla jsem na vybranou. Z druhé strany tábořilo jeho pokřikující, svačící a popíjející početné příbuzenstvo. (I když jsem se zařadila mezi ty odvážné, kteří spoj předčasně neopustili, tu bdící společnost jsem si pro ucelenější obrázek přece jen vyfotit netroufla.....)
Jablonecká hromadná jízdenka pro celý squat, ještě k tomu přenosná a zdarma, je zvláštní znevýhodnění těch, kteří platí a dodržují podmínky Městského přepravního řádu, ale Praha to dotáhla k "dokonalosti". Romskou migraci v MHD DP řeší tak, že revizoři "přednostně" kontrolují na první pohled finančně "dobytné" cestující, aby ti tmavší stačili na následující stanici vystoupit a počkat na další spoj.
Roční předplatné Opencard mne stojí 4750,-Kč. Kdo platí "jen" měsíc dopředu, dobíjí 12x550, tedy 6 600,-Kč. Nechci se bez námitek nechat nepřizpůsobivci válcovat a ještě mít pochopení, že pro ně neplatí stejná pravidla jako pro mne! Skoro každý zná ze svého okolí někoho, kdo za jednu "černou jízdu" tvrdě zaplatil. Tak jak je to tedy s rovnými právy pro všechny občany této republiky? ...
Za sebe říkám UŽ MĚ "MILÍ" POLITICI NESERTE ! Jitka Tejmarová

Kdo souhlasí a má komu, ať to pošle dál. Komu je to jedno, nechť považuje tento e-mail za bezpředmětný!
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Stan. » 10 čer 2013, 20:54

Předmět: Dvojí metr

Jitka Čermáková



Po rozhovoru s žákem 7. třídy tzv. "zvláštní školy" (Romem) o jeho představách o budoucnu, jsem ztratila poslední naději,

že ta práce není marná... "Po základce nic dělat nebudu. Proč? U nás chlapi nedělají, táta by mě zabil. Však můžu být na

pracáku a v důchodě, ne?" A tatínek nepracuje? "Ne, je v invalidní důchodě. Je mu 35, bolí ho záda." To je jen podstatný

úsek "diskuze", kdy jsem to pedagogicky nezvládla a ukázala chlapci svoji půl roku starou jizvu po operaci páteře, a řekla,

že jsem epileptik a mám vysoký tlak a je mi 45 let, pracuji od 18 let, a během té doby jsem ještě vystudovala peďák a

psychologii, abych mohla dělat to, co mě baví. Už mě to ale nebaví. Dennodenní hádky s romskými rodiči, proč by měl

posílat děti do školy s výmluvou, že oni taky neumějí číst a psát a jsou "v poho". Z našich daní.... A to je jen zlomek

problémů, které s našimi diskriminovanými spoluobčany stále ve škole řešíme... Už jsem zřejmě rasista a to, že chceme,

aby měli Romové stejné povinnosti jako ostatní, je přece diskriminace, no ne?



Tohle do nebe volající zvýhodňování Cikánů musí jednou pro vždy skončit ! Šiř, kam to jde !!!

dvojí metr.jpg
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 11 čer 2013, 17:09

Pomalu je vidět, že lidem s cigánama dochází trpělivost. Čím dál víc lidí se ozývá, čím dál víc věcí vyplouvá na světlo. Ještě je třeba, aby k těmhle věcem byla vláda hluchá a slepá, jinak se tady nic nezmění. Jenže naši politici jsou posraní u EU, aby je neoznačila za rasisty. Třeba mně je to fuk, ať si o mě klidně řeknou že jsem rasista, hlavně že tady bude klid a člověk se nebude muset bát vyjít na ulici nebo pustit si děcka hrát ven, aby jim tahle menšina opět neukázala, kdo ulicím vládne...

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Stan. » 11 čer 2013, 18:36

VÝZVA

Před několika týdny si sedla jedna dívka v kině na něco píchajícího na sedadle. Když vstala, aby zjistila, co to bylo, našla zapíchnutou jehlu do sedadla, na které byl připevněn vzkaz: "Právě jsi byl(a) nakažen HIV".

Kontrolní středisko chorob zaznamenalo v poslední době mnoho podobných případu v mnoha dalších městech, hlavně v Praze.

Všechny testované jehly byly HIV pozitivní nebo obsahovaly zhoubný typ žloutenky. Středisko taktéž udává, že takovéto jehly byly nalezeny i na veřejných bankomatech a hlavně v dopravních prostředcích MHD. Je více než pravděpodobné, že jehly nastrkávají HIV nakažení narkomani.

Žádáme každého, aby byl v takových případech obezřetný. Měli byste si pozorně prohlédnout každé veřejné sedadlo židli s největší opatrností. Starostlivý vizuální pohled by měl stačit.

Zároveň vás žádáme, abyste tuto zprávu podali co nejvyššímu počtu vašich blízkých, přátel i známých, které tak upozorníte na toto nebezpečí.

Je to velmi důležité! Můžete zachránit život jen tím,že odešlete tuto zprávu dále.
Prosím, věnujte pár sekund vašeho času na odeslání tohoto odkazu přátelům a známým, ale i sousedům a kolegům v práci.

Děkujeme

MUDr. Eva Bendová
ing. Vladislav Vlasák

Magistrát města Olomouce

- odbor ekonomický
Horní náměstí - radnice, 771 27 Olomouc

e-mail: vladislav.vlasak@mmol.cz
tel: +420 585 513 368
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 11 čer 2013, 18:56

To bylo v Olmiku :shock:
Abych si dával bacha v kině :evil:

Odpovědět