Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

mach00
Příspěvky: 177
Registrován: 14 čer 2009, 19:01
Bydliště: Praha

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od mach00 » 22 pro 2011, 18:42

Mayki píše:budeš z něho muset odřezat ty dva zámečky, jinak ti tam obráceně nevleze. Nemusíš se toho bát, je to "jenom" plast.
Já osobně jsem nic neodřezával, protože by později mohl být problém s připojováním diagnostiky, kdy by mohla díky "odřezaným zámečkům" diagnostická zásuvka zapadnout.
PRODÁNO: Opel Zafira B 1.9 CDTi 110kW (2006) Sport, Panorama, AFL Bi-xenon, Open&Start, CID+DVD90 CZ, Quick Heat, DDS, UHP, HSA, IDS+, DPF, MKJ, Diagnostika OP-COM (Praha 4)

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 22 pro 2011, 19:54

Oba navody na zafiru jsou tady tak si vyberte ktery se vam vice zamlouva 8-)

www.opel-astra-h.cz
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Mayki » 22 pro 2011, 20:06

mach00 píše:Já osobně jsem nic neodřezával, protože by později mohl být problém s připojováním diagnostiky, kdy by mohla díky "odřezaným zámečkům" diagnostická zásuvka zapadnout.
Divil by ses jak tam ta zásuvka drží, potřeboval jsem ji znovu vytáhnout kvůli nafocení a měl jsem co dělat, drží tam za ty dva výstupky na bocích, ty zámečky tam teda vůbec nechybí...
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Stan. » 23 pro 2011, 16:46

MKJ 27 dnes nainstalovaná, zapadla jako lícovaná.
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 23 pro 2011, 17:03

S hackama problem neni :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od hombre_71 » 23 pro 2011, 17:14

Tak všichni už máte namontováno, zajímalo by mě jak vám maká ten monitoring zanesení a regenerace DPF

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Mayki » 23 pro 2011, 17:27

Tak zatím se jenom zanáší (asi 55%), sám jsem zvědavý jak proběhne regenerace... ;)
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

Uživatelský avatar
martulik
Příspěvky: 114
Registrován: 02 lis 2011, 18:48
Bydliště: Olomoucko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od martulik » 27 pro 2011, 11:30

Regenerace DPF proběhla úspěšně. Musím ale podotknout,že jsem se pěkně vyděsil!!! Na začátku a na konci regenerace se ozve zvukový signál,který je na mě opravdu moc hlasitý. Lekl jsem se tak moc, že jsem na okrsce ve 110 chtěl vystoupit z auta. To opravdu nečekáte. Navíc mi vzbudil i spící dědi v autosedačkách, opravdu nic příjemného.
Vectra C Caravan 1,9 CDTI r.v.2005
Možnost diagnostiky Olomouc a okolí OP-COM Professional CZ verze 131125d

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Frydex » 27 pro 2011, 12:14

Dotaz na PepaSe: Pepane, dalo by se nějak pořešit vypínání rádia při vytažení klíčku, i když mám tohle v menu odšrtnuté ? Jde mi o to, aby se mi rádio při zapnutí zapalování nezapínalo, ale pokud ho během jízdy zapnu, aby se mi vždy po vytažení klíče vypnulo.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 27 pro 2011, 13:10

martulik píše:...Na začátku a na konci regenerace se ozve zvukový signál,který je na mě opravdu moc hlasitý. Lekl jsem se tak moc, že jsem na okrsce ve 110 chtěl vystoupit z auta. To opravdu nečekáte. Navíc mi vzbudil i spící dědi v autosedačkách, opravdu nic příjemného.
původně byla okna DPF monitoru a přehřátí motoru (115 a 130) bez gongu, ale na přání testera jsem gong doplnil. Další tester mi říkal, že na dálnici s puštěným rádiem gong vůbec nezaregistroval , ale pokud je v autě hrobové ticho a děti spí, tak to může být nepříjemné... co s tím? Buď se GONG zruší nebo přidám do konfiguračního menu položku „tichý režim“. Jak to vidíte?

Jinak v okně DPF monitoru dojde k malé změně. Na doporučení mého dvorního rádce RomanaK, bude doplněno trvalé zobrazení obou teplot výfukových plynů; ono se z nich dá ledacos odečíst, ale co, to bych s dovolením nechal na Romanův popis využití MKJ, který časem přijde na svět. Dále v okně Diagnostiky nebudou u plnícího tlaku zobrazovány otáčky, ale odchylka plnícího tlaku oproti požadovanému plnícímu tlaku; hlubší význam bude opět popsán RomanemK.
Frydex píše:dalo by se nějak pořešit vypínání rádia při vytažení klíčku, i když mám tohle v menu odšrtnuté ? Jde mi o to, aby se mi rádio při zapnutí zapalování nezapínalo, ale pokud ho během jízdy zapnu, aby se mi vždy po vytažení klíče vypnulo.
to nevím, zatím jsem nezkoumal, zda-li je možné rádio po CANu vypnout. Rádio si žije vlastním životem a je dost pravděpodobné, že vypíná a zapíná samo sebe buď na základě stisku tlačítka nebo dle stavu zapalování
Naposledy upravil(a) PepaS dne 27 pro 2011, 16:10, celkem upraveno 1 x.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Odpovědět