Vrzajici sedacka

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
hondzik
Příspěvky: 2
Registrován: 28 říj 2008, 19:21

Vrzajici sedacka

Příspěvek od hondzik » 28 říj 2008, 19:25

Vrze vam sedacka ridice? Pekne me to stve. Nejdriv to zacalo spis dole v tom kloubu a ted se pridalo vrzani jakoby uprostred operadla. Nevite jestli s tim jde neco udelat?

Reklama
 

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od sladas opc » 31 říj 2008, 07:55

tak se pridavam zjistil jsem že pri opreni mi taky vrze nekde v operadle docela neprijemny zvuk,ale take nevim co s tim.
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od lopuch » 31 říj 2008, 10:40

Mel jsem podobny problem - sedacku mam v nejnizsi poloze. A co mi pomohlo, malinko posunout sedacku do vyssi polohy.
Jen o pul pohyb pakou nahoru a razem vrzani zmizelo.. A na pozici sedacky se to skoro neprojevilo.
Ale nevim jestli to je i Vas pripad panove.. vyzkousejte a dejte vedet
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Pico
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2008, 17:00

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od Pico » 31 říj 2008, 17:06

Pozdravujem Vás. Mám Astru Classic II a mám ten istý problém ako Hondzik. Najprv mi sedačka začala vŕzgať v časti, kde je tá aretačná ružica na sklápenie ale v operadle. Pomohlo zmeniť polohu operadla ale potom začala sedačka vŕzgať vyššie, približne v polovici operadla. Keď sa nepohnem, tak občas pukne ale akonáhle sa pohnem, tak to zavŕzga. Do 19.11.2008 musím ísť na 1. garančku, tak to tam spomeniem. Som zvedavý, čo s tým urobia. Dám vedieť.

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od x-father » 04 lis 2008, 19:07

Zvuky interieru me celkove na astre stvou. Rachtani ramecku okolo budiku sem vyresil tak ze sem tam nacpal papirek. Obcas zvuky z volantu, ale zatim dost slabe. Nekterym uz ho kvuli tomu menili. Jeden cas me pri volnobehu strasne rezonovala stropnice - uz sem se chystal nacpat nad ni okolo gumy u dveri nejakej hadr, ale prestalo to.

Casto jsem slychaval vrzani jakoby zleva vzadu a nedokazal sem to lokalizovat. Bud to prestalo, nebo to byl jenom zacatek ozyvani-se sedacky. Momentalne me vrze dost. Zbyvaji me jeste asi 3 tisice do prvni garancky, tak uvidim co oni na to. Nejdriv me to slo taky odspodu a ted i ze spodni casti operadla. Mam priplatkovou sedacku. Zachvilku pojedu z prace domu, tak se zkusim vypumpnout malinkato vys, pac sem na doraz dole.

P.S: Nejhlasitejc a nejvic neprijemnejc me vrze vzadu u sedacky za ridicem. Mam N1 a vychazi to nekde z prostoru u zamku sedacky nahore mezi sedackou a mrizkou. Uz sem to zkoumal, ale zatim se me nepodarilo odstranit. Kdyz odemknu operado sedacky a pohnu s ni tak 1cm dopredu a zaklapnu zpatky, tak to chvilku nedela.

Pico
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2008, 17:00

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od Pico » 06 lis 2008, 20:37

Myslel som, že u Astry H je problém s vrzgajúcou sedačkou vyriešený. Mal som Astru F, urobil som s ňou 120.000 km ale fakt nič ani len nevrzlo. V Opli som to už spomínal ale tvrdili, že počujú prvý raz o vŕzgajúcej sedačke u Astry. Mám C II.

Pico
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2008, 17:00

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od Pico » 14 pro 2008, 12:18

Mne to pred l. garančkou vrzgať prestalo a teraz sa to ozýva znovu. Vyriešil to niekto z vás ?

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od x-father » 17 pro 2008, 21:24

jo. nahlasil jsem po 30000 a vyresili to. pry rozebrali sedacku a namazali kloub.

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od Gord » 01 dub 2009, 09:11

Tak jsem si dnes taky všiml že mi vrže sedačka, zkusil jsem teda sedadlo dát pakou do trošku jiné polohy a vypadá to že zatím dobrý :)
už není

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzajici sedacka

Příspěvek od sladas opc » 01 dub 2009, 10:18

to je snad bolest astry me taky vrze...no nic na garancce to nahlasim at se staraj
Opel Astra OPC

Odpovědět