Oprava karoserie bez poškození laku

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
panter51
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2008, 17:57

Oprava karoserie bez poškození laku

Příspěvek od panter51 » 19 úno 2011, 09:16

Ahojky, tak jsem měl problém, že mi na parkoviště nezodpovědný řidič promáčknul blatník na Astře H. V Opel servisu mi bylo sděleno, že oprava si vyžádá vyklepání, kytování, broušení, lakování atd. a cena by převýšila částku 6 tis. Kč. A pak ještě že nechytnou odstín barvy. Tak jsem pátral a našel jsem možnost opravy tzv. vytahováním a tady je odkaz http://www.karosar.cz Po registraci opravy jsem byl mile překvapen vstřícností, ale pak co následovalo, mi vyrazilo dech, oprava na místě byla hotová za 2 hodiny a to mi opravili ještě další promáčklé šrámy, které jsem utrpěl na parkovištích u supermarketů. Cena se vším co jsem uvedl byla 2.500,- Kč a moje velká spokojenost. Odjížděl jsem s autem v naprostém pořádku. Ostatní informace se dozvíte na uvedené web adrese nebo si můžete panu Coufalovi i zavolat a domluvit se osobně.
Pěkný den.

Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava karoserie bez poškození laku

Příspěvek od vojta » 19 úno 2011, 11:11

no já tak dobrý zkušenosti nemam ale na nějaký hodně decentní promáčkliny na dobrejch místech asi OK
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Oprava karoserie bez poškození laku

Příspěvek od corsaczek » 19 úno 2011, 11:19

Teda zní to, jako kdyby to psala asistentka p. Coufala :mrgreen:
Ale je dobry vedet, ze tahle moznost je.

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava karoserie bez poškození laku

Příspěvek od sladas opc » 19 úno 2011, 13:29

škoda že jsem nevědel dříve..Mnichovo Hradiště mám cca 30 km od baráku a zrovna před vanocema jsem řesil problém opravy promačkliny u zadního lemu..nakonec vyhral servis opel v liberci
Opel Astra OPC

Odpovědět