Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 10 kvě 2012, 09:44

milosh píše:Pepo, psal jsi ze homolgace pristroje by byla draha pokud by se to dodavalo za hranice, neni s tim tedy problem? Nebo neco v tom smyslu jsem pochopil ze s tim muze byt problem kdyz na to nemas atest ci co.
homologace Ex (kde x označuje zemi homologace, E8 = homologováno v ČR) je platná pro celou Evropu a stejná pravidla pro prodej platí v celé Evropě. Jak jsem psal, bez E8 nelze nic oficiálně prodávat, tj. nemohu nabízet MKJ v nějakém servisu, obchodu atd.. Nicméně když si MKJ někdo "pokoutně" koupí a strčí si ho do svého auta, je to jeho věc a jeho odpovědnost. Já jsem homologaci neodpískal, naopak. Už se chystám na první konzultaci v EZÚ (viz. ZDE). Ono všechno souvisí se vším. Pro zahájení homologace musí být zpracovaná výrobní dokumentace, musí být zajištěna výroba v řízené kvalitě (= výrobek je vyroben stejně jako ten, který šel do zkoušek) a musí být zpracovaná příručka pro instalaci a použití. Nyní již vše mám, tak to zkusím...
milosh píše:Ohledne jejich fora,taky me to vadi ac jsem registrovan ze je nutne se pokazde prihlasovat, jestli to nebude tim ze to neumi nastavit :D
nevím, je to hloupé, ale možná na fóru řeší i mapy, SW apod. a nemají zájem být na prvním místě při hledání spojení opel map cd70 download :-).
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Reklama
 

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od swabel » 10 kvě 2012, 11:52

Pekne, diskusia uz na 11 stran a 30 ludi zajednalo MKJ na nemockom fore. Gratulujem!
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od sauce » 10 kvě 2012, 12:04

Taky mi to nedalo a podíval jsem se - 120 příspěvků je slušné číslo ;) Myslím, že o odbyt v Německu se PepaS bát nemusí.

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od miky_5 » 15 kvě 2012, 19:44

dnes som nahodil novu verziu MKJ a vsimo, som si ze mi ponovom ukazuje teplotu chlad.kvapaliny
takto.
Obrázek

to sa mi paci
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 15 kvě 2012, 20:08

Miky, to snad delalo od zacatku ne? :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od miky_5 » 15 kvě 2012, 20:18

tak to som si fakt nie vedomi. vzdy mi to prepinalo medzi radiom a kilometrovnikom. ten stred som mal hluchy
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 15 kvě 2012, 20:55

milosh píše:Miky, to snad delalo od zacatku ne? :)
nebylo ;). V prvních verzích byla záložka telefonu skutečně slepá; viděli ji ale pouze majitelé CD30/MP3 bez UHP, kteří si museli kvůli MKJ aktivovat záložkové zobrazení.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 15 kvě 2012, 21:01

JJ to jsem nastavoval Juray-ovi zeano jak jsme si volali z Mostu? ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od power2 » 15 kvě 2012, 21:05

PepaS Vím, že to máš zatím jen v hlavě, ale na kdy cca plánuješ uvedení toho videomodulu? Na konci léta plánuju takovou větší dovolenou, tak by se to hodilo.
dodatek: Chci tam hodit tohle http://www.raspberrypi.org/ s linuxem a mít to jako multimediální centrum (Pujde to tak přes RCA konektor, ne?)

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 15 kvě 2012, 21:07

ano...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Odpovědět