Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 dub 2013, 18:16

hombre_71 píše:Naleštěno, vysáto, dolito...prostě "přechody na letní provoz" dnes po obědě dokončeny ;)
Jaky mas pripravky? me to ceka asi zitra, made in lidl? :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 27 dub 2013, 18:59

Made in Lidl mám odstraňovač hmyzu, čistič disků a pěnu na pneumatiky (tu používám hlavně po sezoně, jako konzervaci před uložením). Všechno super za super peníze. Na venkovní černé plasty čistič od Velvany, ten mám osvědčený už od prvního auta. Na interiérové plasty SCIC od Mafry. Na kožené části čalounění přípravek na kožené sedačky Poliboy...naprostý luxus s canaubovým voskem. No a leštěnka klasický TurtleWax s PTFE + jemná houbička na nanášení a spousta sepraných flanelových hadrů na leštění. Na závěr vždycky ještě přejedu všechny možný gumový těsnění Silkalem. ...takže asi tak ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 dub 2013, 19:13

Diky, vycerpavajici, jinak cerny plasty myslis mrizky mezi mlhovkama atd? Protoze jinak mas vse v barve ne? Bocni listy atd.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 27 dub 2013, 19:23

Jo, mřížky v masce, v nárazníku, zástěrky, lišta pod předním nárazníkem a lišta se senzory pod zadním, plast před předním sklem (a že ho tam je), polepy sloupků (pěkně se oživí) a černé části zrcátek. Uvnitř tím dělám kryty prahů...škrábance od bot se v podstatě ztratí. No a jelikož víš jaký jsem magor, tak ti je jasný že pod kapotou je spousta černého plastu vhodného k "napajcování" ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 dub 2013, 19:28

Ad motor, to delas cim? plasty bysme meli ale ty plechovy / stribrny casti?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 27 dub 2013, 19:32

Jelikož to mám zespoda zakrytovaný a auto nemá nějak moc nalítáno, motor je poměrně čistý. Hadrem pucuju prostě "kam došáhnu". Lakované části beru leštěnkou. (spodek kapoty, hrany blatníků, přední čelo)

excellent
Příspěvky: 79
Registrován: 20 kvě 2012, 10:59
Bydliště: Senec, SR

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od excellent » 27 dub 2013, 21:10

beavis píše:No vono to neni spatny. Nemusis byt v obavach ze ti nakej kokot z rad Policie CR bude delat problemy. Kdyz je potreba, nandas si je, kdyz neni, sundas,..... me se to liiiibiiii 8-)
to aby som radšej ani nepovedal, že som policajt :-) kľudne môžeš mať v zadu čo chceš. u mňa no problemo :-)
Opel Astra H Caravan, r. 2008, 1,7 CDTI 92kW (125k), Z17DTR, čierna metalíza, "sport", CDC 40 Opera

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 27 dub 2013, 23:12

dnes vymenene predne brzdy, zadne som uz nechcel. To hucanie je stale rovnake takze zhanam loziska a mechanika co by mi to do utorka opravil. 400km som urobil vcera, to iste zajtra a v stredu 500 ci kolko. Domov ten hluk pri 60 a 100 vydrzim, ale na tu dalsiu trasu tak to radsej nie.

Kolko vlastne mozem na takom lozisku nabehat? To len keby som do utorka nikoho nezohnal. Pozeral som si co to asi stoji, no su tam ceny od 120€ po 360 pri tej istej znacke. V popise samozrejme nic.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

JendaM
Příspěvky: 10
Registrován: 05 led 2013, 11:56
Bydliště: ČR-Středočeský kraj

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od JendaM » 28 dub 2013, 13:30

Dnes kompletní kontrola po včerejším 10min. krupobití :shock: v okolí města Vlašim ... Naštěstí bez újmy na zdraví :?:
Astra Classic III, 5-dv. 1,6 / 85kW - A16XER (08/2012)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 28 dub 2013, 18:28

Tak dnes nalesteno, nechal jsem na tom ruce, tak doufam ze bude prset zitra :twisted:
Motor jako novy a krome odreny predni spz auto jak z vyroby ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět