Automatický náklon xenonů

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od Jocker » 13 led 2015, 23:39

Nastaveno na stk tak snad nejsou kkti

Reklama
 

Uživatelský avatar
quicky
Příspěvky: 786
Registrován: 18 pro 2014, 09:43
Bydliště: Bad Mergentheim / Bratislava

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od quicky » 14 led 2015, 10:04

Snad ne, ale neznamena to ze ti ich nastavili dostatocne vysoko. Podla predpisov ma ten percentualny naklon pomerne velke rozmedzie. Horizontalne ti to moze robit niekolko desiatok metrov. Neznamena to automaticky ze to spravia dobre pre kazdeho a ze reflektory nemozu mat dlhsi dosah bez toho aby to ostatnym vodicom prekazalo alebo bolo proti predpisom
BMW F21 B47 170kW Valencia Orange 2016
Astra GTC Z17DTR 110kW Technical gray 2009 | MKJ | CD40 USB
Insignia A B20DTH 125kW Snow White 2015
Vectra C Caravan Z19DTH 110kW Royal blue 2007 - Ex
OP-COM 2014

kukik20
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2013, 20:54
Bydliště: liberec

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od kukik20 » 18 led 2015, 14:02

Poradí někdo?

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od Westler » 18 led 2015, 17:59

kukik20: zacal bych diagnostikou (jestli neco nehlasi, poskozenou jednotku nebo tak), pripadne taky zkontrolovat cidlo zatizeni na zadni naprave (cca uprostred, to nemuzes minout)
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

kukik20
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2013, 20:54
Bydliště: liberec

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od kukik20 » 18 led 2015, 22:26

Westler píše:kukik20: zacal bych diagnostikou (jestli neco nehlasi, poskozenou jednotku nebo tak), pripadne taky zkontrolovat cidlo zatizeni na zadni naprave (cca uprostred, to nemuzes minout)

Vše jsem dnes prošel,obě světla jsem měl venku.. Jedno světlo funguje ale druhé jen do zatáčky. Vypadá to na moturek,ale ten jde asi vyndat jen když sundam sklo:-( V tydnu zkusím ještě tu diagnostiku.

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od Jocker » 19 led 2015, 22:33

Denny umí opravit i motorky ve světlech...

kukik20
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2013, 20:54
Bydliště: liberec

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od kukik20 » 05 úno 2015, 21:50

Jocker píše:Denny umí opravit i motorky ve světlech...
To se musí sundat sklo ze světel že?

Uživatelský avatar
mihinoo
Příspěvky: 58
Registrován: 14 črc 2013, 18:59

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od mihinoo » 06 úno 2015, 12:29

Tolko kecov pani a chlapcovi nikto neporadite. Nemyslite snad vazne, ze by to malo reagovat na vymoly na cestach :D :)

Ci AHL/AFL s istotou zistis cez OPcom, objednaj alebo tu na fore najdi v teme OPcom, ci ju nema nejaky kamos v tvojom okoli. Ale pokial ti to po nastartovani a zapnuti nejde do stran, hore a dole tak bud mas problem s AFL alebo predpokladam, ze mas AHL. Chybu s AFL tiez vyhodi opcom.

Inak AFL samozrejme reaguju aj na rychlost jazdy. Mam AFL, ked idem chvilu suvisle nad cca 70/80 km/h tak mi to svetla mierne dvihne hore - svietia viac do dialky. Na cestach 1 triedy sa mi kvoli tomu v noci stava, ze mi oproti iduci vodici blikaju, no sorry ja za to nemozem.. :geek:

Su to fakt vyborne svetla, svetelny kuzel, naklananie...vidim jak sova v noci, a s dialkovymi to mam jak na pristavacej drahe..

Nech Hacko sluzi, skoda len tej 1.7cdti...
Astra H Combi 1.9CDTI 88kW ..
Open&Start..AFL..CID..Navi..Bluetooth..AUX..Park.senzory

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od x-father » 06 úno 2015, 12:42

kukik20 píše:
Westler píše:kukik20: zacal bych diagnostikou (jestli neco nehlasi, poskozenou jednotku nebo tak), pripadne taky zkontrolovat cidlo zatizeni na zadni naprave (cca uprostred, to nemuzes minout)

Vše jsem dnes prošel,obě světla jsem měl venku.. Jedno světlo funguje ale druhé jen do zatáčky. Vypadá to na moturek,ale ten jde asi vyndat jen když sundam sklo:-( V tydnu zkusím ještě tu diagnostiku.
Sklo bych nesundaval. To nejspíš zničíš celé světlo a stejně se k tomu motorku nedostaneš.

Už jsem u někoho viděl, že k motorku lezl tak, že uřízl takový ten plastový výlisek/domeček ve kterém motorek je (zezadu) , vyměnil a pak ho zpátky přilepil.

Nejsem si jistý, zda motorky jsou stejné u xenonu/halogenu. Jeden nakřápnutý halogen po nehodě mám.

kukik20
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2013, 20:54
Bydliště: liberec

Re: Automatický náklon xenonů

Příspěvek od kukik20 » 07 úno 2015, 10:03

x-father píše:
kukik20 píše:
Westler píše:kukik20: zacal bych diagnostikou (jestli neco nehlasi, poskozenou jednotku nebo tak), pripadne taky zkontrolovat cidlo zatizeni na zadni naprave (cca uprostred, to nemuzes minout)

Vše jsem dnes prošel,obě světla jsem měl venku.. Jedno světlo funguje ale druhé jen do zatáčky. Vypadá to na moturek,ale ten jde asi vyndat jen když sundam sklo:-( V tydnu zkusím ještě tu diagnostiku.
Sklo bych nesundaval. To nejspíš zničíš celé světlo a stejně se k tomu motorku nedostaneš.

Už jsem u někoho viděl, že k motorku lezl tak, že uřízl takový ten plastový výlisek/domeček ve kterém motorek je (zezadu) , vyměnil a pak ho zpátky přilepil.

Nejsem si jistý, zda motorky jsou stejné u xenonu/halogenu. Jeden nakřápnutý halogen po nehodě mám.

Aha to jsem nevěděl,zkusím to zjistit;-) Moc děkuji za odpověd;-)

Odpovědět