Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od tomax » 13 lis 2012, 18:36

udelal jsi to naprosto spravne, v dane situaci selsky rozum nade vse... jedina chyba je, ze jsi se (asi) malo tlacil do protismeru, nebo to byla banda zamindrakovanych lidi (kdyz te nikdo s bliknutim nepustil). nejlepsi je, kdyz se ti tohle stane vecer a v protismeru prijede tramvaj. blbec v tramvaji zapne dalkove a to uz je teprve nebezpecne, protoze nic nevidis. ohledupnost musi byt na vsech stranach barikady 8-)
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 13 lis 2012, 19:47

Jasně že, udělal si to tak, aby si neblokoval hromadu dalších lidí. Pokud tam ta tralalajka nikde nebyla, tak si to udělal dobře. Že řidič mastné tyče má mindrák a nepochopí to, je druhá věc. Kašli na něj.
Dělám to přesně tak. Pokud nikde nic, vjedu tam, ale navíc se ještě cpu do protisměru. Pomalinku strkám čumák a vždycky někdo vyměkne, nebo prostě rozumně blikne, abych projel. Nemusí ani zastavovat, stačí když sundá nohu z plynu a blikne. Pak už počítá s tím, že tam vjedeš. Tak se mezi normálníma lidma dělá. Tramvaják byl evidentně kokot :D
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 13 lis 2012, 19:51

Frydexi :D jenže v ČR není víc jak 40% normálních lidí :D každý chce být všude první a pak to taky tak dopadá :D přijede tam sice o 2 minuty dříve :D ale mezitím ohrozí na silnicích skoro všechny :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 13 lis 2012, 20:19

Né, že bych ztoho byl špatnej nebo tak :D ale spíš mi to přišlo absurdní proč na mě troubí, když to viděl jakej tam je provoz.. Právě nikdo neblikal, ani nezpomalil.. byl zrovna hustej provoz a všichni nalepení na sobě.. to je stejný jako, když člověk jede a slyší sanitku tak jí uhne na stranu a všichni co valí za sanitkou vás už nepustí ... tady je krásně vidět jak lidi jsou neochotní ..

To stejný ZIP systém .. nebo když je nadálnici kolona.. všichni se cpou na začátku připojovacího pruhu do kolony a potom se strašně rozčilujou když někdo využije celou délku připojovacího pruhu a připojí se až na jeho konci..

ale se šalinářema mam špatnou zkušenost, naposled jsem si šel kupovat lístek, když jsem měl astru v servisu a rozhovor vypadal asi takto:

Řidič: Prosím?
Já: Jednu jízdenku
Řidič: (nasraně až hustě) jakou
Já: No tu dražší - mají v kabině na výběr jen 2:)
Řidič: (to neřekl ale vypadalo to tak) Na a di do prdele..

nemam je rád..

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 13 lis 2012, 21:44

V Olomouci taky tramvajáci cinkají, když auto stojí na kolejích a oni za něj dojedou. Když vidím, že zamnou jede tramvaj tak stojím v pruhu pro auta, když ne tak na kolejích.

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 13 lis 2012, 22:29

zralok: Za tohle mě vyhodili u závěreček. Máš počkat v pruhu pro auta a to ať je jakejkoliv provoz. Já měl totiž zrovna štěstí, že proti jelo moc aut a mezi tím přijela šalina.

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Lake292 » 14 lis 2012, 08:11

oficialne nemas stat na kolajach a vstupovat do krizovatky ked cez nu ocividne neprejdes... ze to takmer nikto nerobi to uz je druha vec :?:
Astra G 1.4 16V X14XE

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od tomax » 14 lis 2012, 10:57

Lake292 píše:oficialne nemas stat na kolajach a vstupovat do krizovatky ked cez nu ocividne neprejdes... ze to takmer nikto nerobi to uz je druha vec :?:
dve naprosto rozdilne veci... na kolejich se stat ma, protoze te nekdo muze pustit a nikoho neblokujes (tramvaj nikde). v krizovatce se stat nema, protoze nemas kam jet a blokujes ostatni. zivot neni "by the book"
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od beavis » 19 lis 2012, 22:59

Dneska sem se stavil za kamaradem, ktery dela v prodejne aut Auto Plus nebo jak to jmenujou. Proste tam prodavaji jety a hlavne provereny Skodovky. Venku mel stat novyho Rapida 1.2TSI 77 kW. Tak sem na to mrknul, oba jsme se podivili nad vecma jako je opravdu stroha palubka, ktera je komplet z tvrdeho plastu, to same vyplne dveri coz jsem fakt nepochopil, pri otevreni dveri jsou nechutne videt lyziny po kterych se posouva sedacka a ve finale cena, nad kterou krouti hlavou i kamarad :roll: Rikam mu ze bych se rad svezl, tak prej jo, nekam jedem :D Motor jsem zahral, libil se mi klid v kabine, tak nejak mi hned posed vc. ovladani sedl do ruky, v tomhle smeru prijemny auto. Finale bylo testnout jak tenhle prcek jede a vono to kurva fakt jede :o Neveril jsem jak to krasne tahne az na zacatek cervenyho pole, kvalty se radily pekne,.... no a najedou tam bylo 160 km/h. Na spotrebu jsem mrknul jen na chvili a ukazalo to vc. tohohle cca 5 km proverani nejakych 8 litru coz neni mnoho. Cili resume: nejvic se mi libil motor, dovedl bych si ho predstavit v aute a klidne i v 90 kW verzi coz bude jeste zajimavejsi. Cili asi tak ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 20 lis 2012, 07:50

Jj Jardo ty tsi celkem jedou kolega ma sice 63kw v hruumsteru ale taky celkem ok, kor kdyz mrknes na spotrebu ;)
Ale snad bys nechtel konvertovat ke znacce skoda :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět