Jak poznat vadný vstřik.

Odpovědět
malstrem
Příspěvky: 45
Registrován: 19 bře 2012, 12:08

Jak poznat vadný vstřik.

Příspěvek od malstrem » 02 srp 2012, 14:42

Zvuk mého 1.9CDTI 16V si myslím, že by měl být kultivovanější, výkon dobrý, ale ten volnoběh...
Pořád na to kašlu, ale když jsem se dočetl, že několika lidem ty vadné vstřiky udělali díru do pístu a zůstali někde na silnici... Tak bych rád věděl jestli ten vstřik dá o sobě nějak vědět,- že je KO. A jestli ho na koleně doma sám můžu nějak zkontrolovat.

Reklama
 

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak poznat vadný vstřik.

Příspěvek od smileboy » 02 srp 2012, 15:14

Tak pokud se nemýlím, tak by to mělo jít poznat z diganostiky, je tam i kontrola vstřiků, resp. jejich průtoku. Nevím, ve ktrých veličinách se udává, ale hodnota by měla být v intervalu (-1;1). Možná mě někdo opraví :|
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
falconik
Příspěvky: 413
Registrován: 28 čer 2010, 06:57

Re: Jak poznat vadný vstřik.

Příspěvek od falconik » 02 srp 2012, 23:27

resim to stejne, akorat ze mam opcom :mrgreen: udajne to jde poznat podle korekci vstriku je tam nejak tolerance a pokud je to nad to je neco se vstriky spatne. Vznesl jsem na RomanaK dotaz pres SZ, bylo jich vic :| takze pockam na odpoved a podelim se pokud to roman nezodpovi primo sem.
Přílohy
korekce.png
Opel Zafira 19 CDTi Cosmo, Bi-xenon, panorama, webasto, MKJ, MVK.....

Odpovědět