Carbonová fólie

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Carbonová fólie

Příspěvek od Svobigraphic » 08 dub 2013, 19:45

Zdravím všechny,

předem bych se chtěl omluvit, pokud toto téma zakládám jako duplicitní, ale jsem tu nový a když jsem se díval na témata, nebylo tam žádné, do kterého bych to dal. Mám k dispozici různé fólie na auta, a to jak pro celopolep, tak pro dekorativní účely (Carbon, broušený hliník a mnoho dalšího)

Právě se mi pod ruce dostal nějaký čínský Carbon za dobrou cenu
Jediná nevýhoda je odběr po roli

Jakožto velký fanoušek a hrdý majitel Astry přemýšlím o úpravách a myslím, že nejsem jediný, tak kdybyste někdo něco potřebovali, určitě mě neváhejte kontaktovat.

- šíře role ……127 cm
- návin role ….. 30 bm
- cena za m2 …. 79,- Kč
- cena za roli … 3.009,90 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH a platí při odběru celé role, nebo do vyprodání zásob.

Mějte se
Naposledy upravil(a) Svobigraphic dne 09 dub 2013, 12:29, celkem upraveno 2 x.
S pozdravem,
Svobigraphic

Reklama
 

Uživatelský avatar
Skrolant
Příspěvky: 523
Registrován: 27 pro 2011, 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbonová fólie

Příspěvek od Skrolant » 08 dub 2013, 19:53

Jaký je výrobce folie ?
Only Flying Is More Beautiful, Pure Passion - OPC
ZAFIRA B OPC - Modrý deník

Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbonová fólie

Příspěvek od Svobigraphic » 08 dub 2013, 19:57

Bohužel výrobce zrovna u této fólie není známá a jakožto člověk znalý, Vám všem říkám, že to bude nějaký čínský výrobek, ale myslím si, že na drobné interiérové prostory bude bohatě postačující. Pokusil bych se v případě sehnat vzorek, který bych mohl zaslat poštou ;)

Jinak co se týká Carbonu, tak mám Oracal 975, ISEE2, MacTac a 3M

Díky za dotaz
S pozdravem,
Svobigraphic

Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbonová fólie

Příspěvek od Svobigraphic » 11 dub 2013, 09:46

Jenom pro informaci, mám doma kousek této fólie a včera jsem si polepil kryt mobilu a chystám se na drobné interiérové úpravy, protože práce s touto fólií je opravdu lehká a krásně se zahýbá..

Jde jen o to, jak to budu držet a za jak dlouho se ta fólie vrátí..

Pro informace Vám posílám náhled, jak ta carbonka vypadá..
Přílohy
Kryt mobilu
Kryt mobilu
S pozdravem,
Svobigraphic

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbonová fólie

Příspěvek od nedy666 » 11 dub 2013, 11:16

Dříve jsem v tomto oboru dělal, značky výrobců co by to mohli mít Avery, kvalitní Multifix, Jac(stadt??) -většina reklamních folii a samolepek - (veletrhy, reklama výrobků) dále se to dělí na krátkodobé a dlouhodobé 1-3 roky a víc 3-5 jsou i 7leté folie jsou dražší, ale to pak zaleží na aplikaci a použitý materiál. Jinak jsou různé druhy sířky rolí tuším od 60-120, až cca do 2m , každý výrobce to může mít odlišné.
Od Avery jsem viděl imitací hliníku či broušeného měl jsem jí na předchozím autě asi 6 let a v pohodě, narušila to pak až rez. :)
Osobně dávám ruku do ohně k Multifixu když je někde možnost- dobře se s tím děla a dost vydrží včetně aplikace. Dělá i ty speciálky
D-fix to jsou přímo dekorační folie všeho druhu (německá výroba) interiér i exteriér , jsou i plastické široký výběr.
Schválně se kolikrát mrkněte na reklamu po 3 letech. Co to dělá jak se vlní a loupe se. O sundavání nálepek nemluvě kord z aut :shock: :D
Toť přehled výrobců folií co je tu na českém trhu.
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbonová fólie

Příspěvek od Svobigraphic » 11 dub 2013, 11:29

Děkuji za vyčerpávající informace, které bohužel nejsou kompletní :D vzhledem k tomu, že výrobců takových to fólií je nepřeberné množství a záleží opravdu na každém co si zvolí a s čím se mu pracuje dobře a hlavně jakou kvalitu upřednostňuje..

V tomto oboru momentálně pracuji, takže vím kde se co pohybuje, jak a kde a co nejlépe sehnat..

Proto jsem rovnou napsal, že mám zrovna tuhle čínu za GOOD PRICE.. Jinak k dispozici je fakt všechno - to co si psal..

Uvidíme co se z toho vyklube :D až půjde fólie dolů budu informovat :D
S pozdravem,
Svobigraphic

Odpovědět