Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Juray » 26 led 2012, 18:42

Mě štvala výdrž dnešních dotykáčů (vesměs nepřežijí 24hod), tak jsem povýšil ze staré E51 na E52 a už rok naprostá spokojenost... Není to sice dotykáč, ale to mi vůbec nevadí ;)

Reklama
 

Beri
Příspěvky: 4
Registrován: 22 led 2012, 12:06
Bydliště: Brno

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Beri » 26 led 2012, 19:12

Ahoj Opeláci,včera jsem se stal majitelem Opel Astra H a dříve než začnu debatovat tady na stránkách , ladit a vylepšovat , musím co nejdříve vyměnit olej , filtry , nemrzku v chladiči apod. , chci vás někoho poprosit , jestli by mi někdo nemoh říct , kde sehnat v elektronické podobě pomocníka " Jak na to " , mám diesel 1,9 CDTI 88kW,díky moc!

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Kesi » 26 led 2012, 20:24

Trochu tu to prebrúzgaj a nájdeš to čo hľadáš. Nie priamo ale určite ;)
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 26 led 2012, 20:51

Našel jsem koncept závodní verze Corsy. Jde o rallyový speciál Opel Corsa S2000. Jak se vám líbí?
Přílohy
opel-corsa-s2000.jpg

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od vojtavojta » 26 led 2012, 21:38

Beri píše:Ahoj Opeláci,včera jsem se stal majitelem Opel Astra H a dříve než začnu debatovat tady na stránkách , ladit a vylepšovat , musím co nejdříve vyměnit olej , filtry , nemrzku v chladiči apod. , chci vás někoho poprosit , jestli by mi někdo nemoh říct , kde sehnat v elektronické podobě pomocníka " Jak na to " , mám diesel 1,9 CDTI 88kW,díky moc!
Ahoj,poslu Ti ji na email.

Edit: Uz to tam mas ;)
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od beavis » 26 led 2012, 22:08

Kdyz jste nakousli tema mobilu. Cca pres mesic mam HTC Wildfire S. Je to predeslych Nokiich muj prvni dotykac. Jako phone dobrej, furt nechapu co vsechno umi, ale obcas z nej kvetu a nechapu ho :-( Vadi mi na nem to ze to absolutne neni pristroj pro trosku aktivni zivot. Konkretne me sere to ze nema zadne tlacitko, cili vsechno se musi obsluhovat pres dotykovy display. Jak ho nekde venku vyndam z kapsy, orosi se a neodemknu ho, na dotyk absolutne nereaguje, tim padem ani neprijmete hovor, proste zvlastni. Display je i pres opatrnost upatlany, coz na slunci vcelku vadi, kryt by mohl byt udelany z alespon trosku drsnejsiho materialu, jelikoz se v ruce klouze. Pri foceni mi vadi ze opet nema zadne tlacitko, kterym by se fotilo a pri telefonovani plati to same. A jeste nakonec me slusne sere bocni tlacitko na zmenu hlasitosti, ktere pri sebemensim tahani telefonu z kapsy zmacknete a tak vlastne ani nevite jestli vam telefon bude priste zvonit :-( Ale konec stezovani, je jasne ze tenhle aparat ma samozrejme vic vyhod nez nevyhod. Rikam mu ze je to pocitac v kapse. Pro Android je na marketu neskutecne aplikaci, da se s nim vcelku skvele surfovat, proste telefon na dlouhy zimni vecery :lol: No kazdopadne mam furt pocit, ze je tenhle pristroj delany spis pro lidi, ktery cely dny sedi v kanclu a maji ho polozeny na stole. Ja kdyz se jedu projet na kole, tak ho hodim do kapsy u bundy a po ceste po nem radsi nic nechci. No uvidim jak jeste obstoji v lete na motorce :D
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Beri
Příspěvky: 4
Registrován: 22 led 2012, 12:06
Bydliště: Brno

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Beri » 26 led 2012, 22:26

Díky Vojto za ochotu a rychlost dodání .
Měj se

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 26 led 2012, 22:54

Takže si myslíte že by pro mě byl Symbian lepší jako pro uživatele telefonu, který potřebuje aby volal, smskoval někdy na internetu něco vyhledal a udělal si pár hezkých fotek(ted nechci slyšet že pro focení je lepší foťák, já to vím)? Určitě telfon nebudu využívat k tomu že na něj od rána do večera budu instalovat aplikace a hrát si sním. Chci telefon, který vydrží jelikož dělám na dílně a nemam zrovna 6x čistý ruce! Taky jsem koukal na Nokii Belle a ten systém telefonu dodá i nový vzhled který je hodně podobný ze systému android! Bohužel chci ctít barvu Nokie a být dále jejím spokojeným uživatelem!

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 26 led 2012, 22:55

Já jsem si zase koupil telefon, co sice skoro nic neumí, ale zase toho hodně vydrží :mrgreen: Nabitej vydrží 14 dní s normálním používáním, pády na zem v pohodě, ponoření do vody v pohodě a má i svítilnu. Ze začátku jsem taky myslel, že z něj porodím, ale naštěstí sem na všechny jeho schválnosti přišel, takže teď jsem spokojenej. Jedině že by byl navíc pogumovanej jak muj minulej, to by se hodilo.

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 26 led 2012, 22:58

Zralok: A co tohle? Chytrej dotykáč co vydrží ;)

http://mobilenet.cz/clanky/odolny-samsu ... mace--7446

Odpovědět