Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 15 bře 2012, 13:02

Dnes jsem auto protáhl myčkou s mytím podvozku, pak na wapce doumýval zbytky, co myčka nevzala. Konečně se leskne jak vevnitř tak i zvenku. O víkendu snad přezuju a zase bude radost se na auto dívat 8-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 15 bře 2012, 13:21

Ja meju spodek auta jen na wapce, maji u nas takovou pekne zahnutou pistoli takze to je v pohode 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 15 bře 2012, 15:09

No dneska stálo auto na 13° a v autě smrděl benzín.. (mam skoro plnou nádrž) tak sem jel a benzín si vesele smrděl dál někdy to přestalo ale potom stačilo zrychlit a nebo pořádně vzít zatáčku a bylo to zpět.. tak sem měl strach jelikož na spodku nádrže mam jaký si povlak čehosi a špína to není a nevím co to je.. (je to jen na jedné části) takže to vypadá jak kdyby tam něco teklo.. ale to ted neřeším stím pujdu přímo do servisu aby to zkontrolovali. Tak sem kouknul na víčko nádrže a co sem neviděl gumička co těsní byla přehnutá přes pár závitů tím pádem to pořádně netěsnilo a bylo :D tak sem jí dal zpět a doufám že je po smradu! Zítra to zkusím .. a jinak to asi budou ty hadičky od čerpadla co?? :(( no to asi bych už nechal do servisu co se stím budu srát žejo :D

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oťas » 15 bře 2012, 15:28

milosh píše:Ja meju spodek auta jen na wapce, maji u nas takovou pekne zahnutou pistoli takze to je v pohode 8-)
Kam jezdíš?
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 15 bře 2012, 16:13

zralok píše:No dneska stálo auto na 13° a v autě smrděl benzín.. (mam skoro plnou nádrž) tak sem jel a benzín si vesele smrděl dál někdy to přestalo ale potom stačilo zrychlit a nebo pořádně vzít zatáčku a bylo to zpět.. tak sem měl strach jelikož na spodku nádrže mam jaký si povlak čehosi a špína to není a nevím co to je.. (je to jen na jedné části) takže to vypadá jak kdyby tam něco teklo.. ale to ted neřeším stím pujdu přímo do servisu aby to zkontrolovali. Tak sem kouknul na víčko nádrže a co sem neviděl gumička co těsní byla přehnutá přes pár závitů tím pádem to pořádně netěsnilo a bylo :D tak sem jí dal zpět a doufám že je po smradu! Zítra to zkusím .. a jinak to asi budou ty hadičky od čerpadla co?? :(( no to asi bych už nechal do servisu co se stím budu srát žejo :D
Mas auto v zaruce tak vsechno dej na origo servis :D at z tebe maj radost ;-)

Me ted prekvapilo ze opel (rozumej GM) se snad chysta zavrit tovarnu v Bochumi. Jestli to budou vsechno montovat polaci tak to potes panbuh...
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 15 bře 2012, 16:47

Má to montovat Polák v Gliwicích, nebo Turek v Bochumi, dyť je to jedno :mrgreen:
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 15 bře 2012, 17:26

Tam nejde o to kdo to montuje, ale kdo dela vystupni kontrolu :) a ta v bochumi narozdil od gliwic aspon funguje....
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 15 bře 2012, 17:37

já dnes pěkně přezul, povysával, přehodil gumové za textilní koberečky a hned mám z astry větší radost :)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 15 bře 2012, 17:55

Já jel po dálnici a vletěl mi šutr do čelního okna. Výsledek je centimetr naprasklý půlkolečko :(

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 15 bře 2012, 18:08

ty jsi se té smůly ještě nezbavil? :roll:
kurnik jak to tak čtu asi taky přezuji :mrgreen: ale nejdřív tak příští pátek pokud Frydex bude mít na mě čas :)

Odpovědět